O výběrovém řízení

Vyberte si vlastní cestu.
Jak probíhá výběrové řízení v České televizi?

1

Vyberte si pozici

Z našeho seznamu volných pozic si vyberte tu, která vás zaujala nejvíce.

2

Pošlete nám své CV

Vyplňte formulář u vybrané pozice, připojte vaše CV a pokud to konkrétní pozice vyžaduje, přidejte své portfolio či jiné podklady k přihlášce. Motivační dopis je vítán a může zvýšit vaše šance na úspěch. Vyhodnocení životopisu je součástí prvního kola výběrového řízení a trvá zpravidla 2 až 4 týdny. Nejvhodnější kandidáty následně oslovíme a pozveme k prvnímu setkání.

3

Naše první setkání

Na první setkání s vámi se těšíme! Budete pozváni na schůzku, kde se pravděpodobně setkáte se svým budoucím šéfem nebo s jedním z budoucích kolegů. Na této schůzce vám ukážeme pracovní prostředí, seznámíme vás s náplní práce, zodpovíme veškeré vaše otázky a přátelsky si popovídáme o vašich očekáváních. Tímto krokem se ujistíme, že jste pro nás správnou volbou.

4

A jak to bude dál

V dalším kroku se budete moci setkat s vaším týmem a prohlédnout si pracoviště. To vám poskytne hlubší pohled na vaši budoucí roli. V závislosti na pozici můžeme požádat o další kolo pohovoru nebo splnění odborných úkolů, doložení portfolií, zpracování testů apod.

5

Zpětná vazba

Po pohovoru vás brzy budeme kontaktovat s výsledkem a případnými dalšími kroky. Zpětnou vazbu získají i uchazeči, kteří neuspěli. Pro ty, kteří uspějí, připravíme pracovní nabídku, kde shrneme podmínky spolupráce. Po akceptaci nabídky se o vás až do vašeho nástup budou starat naše personalistky. Vyřeší s vámi další potřebnou dokumentaci, včetně podpisu pracovní smlouvy a předají vám potřebné informace o vašem 1. dni v práci.

6

První týdny v ČT

Po úspěšném výběrovém řízení vás uvítáme v týmu ČT. Nabízíme důkladný onboarding, vzdělávání, příležitosti pro kariérní růst a osobní rozvoj. Je důležité, abyste byli flexibilní a otevření změnám v rychle se měnícím mediálním prostředí. Chceme být jedničkou nejen pro diváky tím, že přinášíme nejkvalitnější pořady a filmy, ale také pro naše zaměstnance. Proto zdůrazňujeme důležitost aktivního zapojení do týmu a pravidelné zpětné vazby, jelikož věříme, že tyto hodnoty jsou klíčové pro úspěch na cestě příběhem, který společně tvoříme.

  1. Buďte sami sebou
  2. Buďte odvážní
  3. Buďte otevření
  4. Nebojte se být kreativní

Každý příběh začíná výběrem

Podívejte se na kompletní seznam volných pracovních pozic.

Kariéra a život v ČT

Spojte se s námi a sledujte nás na sociálních sítích.