Časté dotazy

Vyberte oblast

Bude Česká televize vysílat finálový tenisový turnaj Wimbledon?

Mimořádně budou moci diváci sledovat finálové utkání ženské dvouhry s Barborou Krejčíkovou a Jasmine Paoliniovou v sobotu 13. července 2024 od 15 hodin na programu ČT2.

Budou po prázdninách odvysílány zbývající díly Četnických humoresek?

Ano. Ve vysílání Četnických humoresek budeme pokračovat opět na podzim. Pro konkrétní termíny vysílání prosím sledujte televizní program na webových stránkách České televize.

Bude Česká televize vysílat 13. řadu britského seriálu Zavolejte porodní sestřičky?

V průběhu června odvysílala Česká televize prémiově 12. řadu tohoto britského seriálu. Navazující 13. řada vznikla v roce 2024 a je nyní vysílána v zahraničí. V tuto chvíli není stanoveno, zda a kdy se tato série dostane také do vysílání České televize. Všechny aktuální informace včas naleznete v televizním programu na webových stránkách České televize.

Bude možné sledovat Letní olympijské hry 2024 také v zahraničí?

Sportovní vysílání z LOH v Paříži je opatřeno geoblokací (oprávnění ČT vysílat pouze na území ČR) a sledovat jej mohou pouze diváci nacházející se na území České republiky.

Kam mohu zasílat dotazy do studia Tour de France?

Každý závodní den naleznete na facebookovém/instagramovém profilu ČT Sport příspěvek s pozvánkou ke sledování dané etapy, pod který můžete své dotazy zasílat. Dotazy budou zodpovězeny v rámci vysílání.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Kontaktujte Divácké centrum, kde vám rádi poradíme