Mezi námi zvířaty

25. duben 2009

27 minut
Mezi námi zvířaty

25. duben 2009

Obsah dílu

Fretka Ferdinanda Jana Smrádka — Leopardí pes — Obezita u zvířat — Žabky — Pes co dělá člověčí kusy

Části dílu

00:39
Příběh
  Nejprve vám představíme fretku Ferdinanda Jana Smrádka, která vede velmi společenský život. Jezdí se svým pánem po koncertech, na vodu, útulně se cítí i v pražských hospůdkách. Na spisovatelskou dráhu se Ferda dostal nejspíš nechtěně, ale nakonec mu z tlapek vyšla celkem slušná detektivka. Podívejte se na ni.
  08:40
  Leopardí pes
   Mezi námi lidmi – milovníky zvířat – se těžko najde někdo, kdo si oblékne leopardí kožich. Mezi námi zvířaty jsme ovšem takové párádníky našli. Ale hned jsme jim odpustili. V leopardím kožichu se totiž narodili. Ale pozor! Leopardi to nejsou!
   12:20
   Veterinární téma
    Co by tak od nás středoevropanů mohla zvířátka ještě odkoukat? No přece proporce! A už je importují i za moře! S tímto poznáním přišli odborníci – veterináři, chovatelé a zvířecí výživáři na konferenci, která se konala ve Velké Británii a jejím jediným tématem byla obezita u zvířat. Jak známo, jeleni, vrabčáci ani ještěrky obézní nejsou, takže se nadváha týká jen a jen zvířátek, která žijí s námi lidmi.
    17:14
    Žabky
     21:56
     Pes co dělá člověčí kusy
      Když se řekne psí kusy, většinou si je umíme představit. Například: skákání, štěkání, veletoče ve vzduchu, hrabání, vrtění, piruety, chrochtání na zádech a válení sudů. Ale co dělá pes, když dělá člověčí kusy?
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      9. květen 2009

      Napište nám