Mezi námi zvířaty

7. listopad 2009

Obsah dílu

Zvířecí únosy — Kočičí milovníci — Domácí potkaní mazlíčci — Opička doma — Jak se mazlí koně

Části dílu

01:39
Příběh
  V dnešním světě se krade skoro všechno, ale se zvířecími únosy se prostě smířit nemůžeme. Co všechno potkalo teplokrevníka Bena, který se ztratil ze svého koňského boxu, a co podnikla jeho majitelka Lada Vítková pro jeho nalezení, se dozvíte v našem prvním příběhu.
  07:06
  Kočičí milovníci
   Manželé Jüttnerovi jsou kočičí milovníci. Nestačily jim však kočky malé – domácí, ale rozhodli se pro ty větší a divočejší. Jak chodí ocelot Filip s páníčkem na procházky, jaký pokojík obývá jeho samička Aimee s mládětem, co je potřeba pro získání důvěry rysa kanadského a jak běhá gepard za motorkou – to všechno uvidíte v naší reportáži z Radostic u Brna.
   12:14
   Domácí potkaní mazlíčci
    Víte, kdo jsou potkýšci? To jsou domácí potkaní mazlíčci manželů Polákových z Brna. Navzdory pověrám jsou potkani tvorové čistotní, empatičtí a k mazlení přímo určení. Věřte nevěřte, ale chodí s majiteli i do divadla.
    16:38
    Zvířecí tajemství
     Chtěli jste mít jako děti doma opičku? Tak pojďte s námi návštěvu za Pepinou a Mirkou, které spolu se svými lidskými kamarády bydlí v jednom pražském sídlištním bytě. Dozvíte se, jaké kousky opičky umí, když se rozhodnou opičit po lidech. Že nevíte, že se líčí, oblékají a rozumí lidské řeči?
     21:28
     Jak se mazlí koně
      No a nakonec se od Václava Vydry dozvíte, jak se mazlí koně a jaké lidské dotyky mají nejradši. Možná vás překvapí, že například někteří milují drbání v uších, pod ocasem nebo foukání do nozder. Ale víc už neprozradíme, dívejte se spolu s námi.
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      21. listopad 2009

      Napište nám