Mezi námi zvířaty

21. listopad 2009

Obsah dílu

Nalezené srnče — Malá dikobrazata — Hrátky s malými tygry — Mufloni v Krči — Russelové

Části dílu

01:14
Příběh: Nalezené srnče
  O Haně Bandasové z hájovny u Hrubé Skály se ví, že dokáže zachránit nejedno zvířecí mládě. A tak není divu, že se na ni přátelé a známí ze širokého okolí obracejí s prosbou o pomoc, kdykoliv najdou nějakého opuštěného drobečka. Když jí přinesli malé srnče, byla rozzlobená, protože každé malé dítě ví, že srnčata se v lese jako houby nesbírají, protože mají mámu nedaleko. Ale to netušila, že tímto okamžikem začíná období jejího života, na které nikdy nezapomene.
  07:07
  Malá dikobrazata
   Tomáš Ringel mezi zvířaty vyrostl. Přiznává, že jeho sen je mít slona. Ovšem na to nejsou finance, a tak přemýšlel, jaké jiné neobvyjklé zvíře si pořídit. A vyhráli dikobrazi. A vyhrál i pan Ringel, protože získal bezvadné společníky, a pozor – tak se jim u Ringelů líbí, že přivádějí na svět malá dikobrazata. Tentokrát opravdu uvidíte, co jste ještě neviděli!
   10:58
   Veterinární téma
    15:29
    Mufloni v Krči
     Svým očím nevěří ani náhodní návštěvníci Thomayerovy nemocnice v Praze 4. Jdou si na injekci proti spále a zničehonic kolem nich prosviští stádo muflonů. A nikdo jiný se nediví. Jak žijí mufloni v Krči a proč chodí denně do areálu nemocnice? Všechno se dozvíte a těšte se také na setkání s velkým psem v malém balení – módní pejskové russelové mají trošku problémy s poslušností a ne nadarmo se říká, že zvládnout takového temperamentího teriéra je maturita kynologa.
     19:36
     Hrátky s malými tygry
      To platí i o další reportáži, kdy se štáb s Vaškem Vydrou uvolil ke hrátkám s půlročními tygry. Jak řekl Václav: „Tohle už asi nezažiju!“ Téhož názoru byli kameraman Božek Slavík a zvukař Petr Jurečka.
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      5. prosinec 2009

      Napište nám