Mezi námi zvířaty

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rodinný magazín o poutech mezi lidmi a zvířaty. Pořadem provází Václav Vydra

Klikněte pro větší obrázekKdyž se lidé nedokážou nějak zabavit, začnou se nudit. A jak jsou na tom zvířata? To jsme tentokrát zjišťovali s hercem Václavem Vydrou a začali jsme kde jinde, než u vyder.

Klikněte pro větší obrázekJestliže se čirou náhodou ocitnete na nějakou chvíli bez práce a nejste lenoch, pak nezbývá nic jiného, než vymyslet nějaký plán. A to je případ chytrého opičáka Viržina. V dnešním příběhu se dozvíte, co vymyslel i jak to nakonec provedl. A že svému lidskému příteli způsobil pár vrásek navíc? I tak to stálo za to!

Klikněte pro větší obrázekZážitek zařádit si s téměř dvěma sty kamarády ocenili i letos koně v Hněvšíně, kde si hráli se svými páníčky na vojáky. Už po deváté tu proběhla vzpomínka na bitvu sedmé kavalerie generála Custera s bojovníky kmene Siouxů. Velká většina koníků se už vzájemně znala z minulých ročníků, a tak nebyl problém vtáhnout do kolektivu nově příchozí a poradit jim, co mají přesně dělat. Součástí her a zábavy bylo sekání melounů, přeskok přes překážky, jízda zručnosti apod. A jak se jim hra na bitvu dařila, když jim celá propršela? Zvládli to tentokrát, přestože se museli bořit v bahně?

Tomáš Ringel vyrůstal od dětství mezi šelmami, a tak není divu, že to s nimi umí. Klikněte pro větší obrázekPozná, když se zvíře bojí, kdy se zlobí nebo se strašlivě nudí. V současné době chová pět lvic a dává jim najevo, že je jejich vůdce, ale zároveň jeden z nich. Mezi nimi má svou favoritku, která ho neskonale miluje, Klikněte pro větší obrázekmazlí se s ním a nikdy není náladová. Ale paradoxně si nacvičil číslo s tou nejdominantnější samicí, s kterou musí jednat, jak se říká v rukavičkách. Když dáma nemá náladu, raději se od ní vzdálí, ale jinak jí strká hlavu do tlamy. Do lví jámy vstoupil i Václav Vydra. Jak se k němu lvice chovaly? Neměly tak trošku chuť ho sežrat?

Lachtani jsou v přírodě velice hraví. V pražské zoo toho využili a každý den s nimi Klikněte pro větší obrázekcvičí. Od května, kdy se skupina lachtanů přemístila do nové překrásné expozice, si to všichni moc užívají. Jejich milovaná cvičitelka Helenka k tomu dodává: „Vždycky jsme se snažili předejít nudě a zabavit je. Teď na ně budeme mít víc času a pro zpestření s nimi jdeme i do vody.“

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Ĺ imon Kasal 12. 2. 2018 23:01

  Pokračování??

  Stále doufám, Ĺľe se tento bezvadnĂ˝ poĹ™ad vrátĂ­ na obrazovky. Netušíme, proÄŤ sk…

 • Jiří Horák 4. 2. 2011 01:09

  ReprĂ­zy

  Zaradoval jsem se, kdyĹľ jsem - ÄŤistÄ› náhodou -našel, Ĺľe se opakuje tento skvÄ›l…

 • Jana Kubálková 7. 2. 2010 22:28

  To nemyslíte vážně..

  ProÄŤ konÄŤĂ­ tak úžasnĂ˝ poĹ™ad? NemÄ›l dostateÄŤnou sledovanost? DobrĂ© vÄ›ci rušíte …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu