Mezi námi zvířaty

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rodinný magazín o poutech mezi lidmi a zvířaty. Pořadem provází Václav Vydra

Klikněte pro větší obrázekHerec Vašek Vydra vás provede posledním dílem pořadu Mezi námi zvířaty. Tak si v něm trochu zavzpomínáme. Když pořad přede dvěma lety vznikl, řekli jsme si, že musí hladit. Vás diváky po duši a zvířata pěkně na živo, čím víc tím líp.

A že jsme si to užili! Václav například hrál fotbal se slony, zapotil se v jámě lvové Klikněte pro větší obrázek– lvice pana Tomáše Ringela o něj měly opravdu zájem více než společenský. Taky jsme občas pěkně vymrzli – třeba Klikněte pro větší obrázekkdyž Vašek plavil koně při červnových teplotách hodně pod normálem a Dan Šváb ne a ne získat důvěru ovčího stáda, takže byl před kamerou při mínus deseti stupních stále sám. Ohřál se až mezi polárními psy Jany Henychové – naší slavné mašerky.

Dana Syslová se zase neohroženě vrhla mezi tygry pana Jaromíra Joo Klikněte pro větší obrázeka rozhodně na to pak dlouho nezapomněla. Hrabáči v pražské Zoo jsou snová zvířata, a to nejen proto, že jsou Klikněte pro větší obrázekaktivní v noci. Byla to mezi nimi hotová idyla, až na ty červíčky... Malí byli, ale ohlas měli velký. Dana má prostě ráda větší zvířata, nebo rovnou ta největší. Třeba želvy.

Vrátíme se k několika nezapomenutelným příběhům. Třeba o Donovi, psovi, který Klikněte pro větší obrázekjezdí do práce na mopedu. Nebo o malé záchranářce ze Klikněte pro větší obrázekZáchranné stanice v Tachově neúnavné náhradní mámě jezevčici Kačence, nebo o rodině, kterou každý rok navštěvují čápi. A když se jim jednoho krásného dne zřítilo hnízdo, domov jim zachraňovala půlka vesnice.

Klikněte pro větší obrázekZkrátka jsme se utvrdili v tom, že báječná zvířata mají kolem sebe báječné lidi! A že nás ale je, co?

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Šimon Kasal 12. 2. 2018 23:01

  Pokračování??

  Stále doufám, že se tento bezvadný pořad vrátí na obrazovky. Netušíme, proč skončil? Telátko nebo…

 • Jiří Horák 4. 2. 2011 01:09

  Reprízy

  Zaradoval jsem se, když jsem - čistě náhodou -našel, že se opakuje tento skvělý pořad - v …

 • Jana Kubálková 7. 2. 2010 22:28

  To nemyslíte vážně..

  Proč končí tak úžasný pořad? Neměl dostatečnou sledovanost? Dobré věci rušíte a kraviny zůstávají...Byl to …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.