iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 4. 2009
13:55 na ČT1

1 2 3 4 5

50 hlasů
8137
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Fretka Ferdinanda Jana Smrádka — Leopardí pes — Obezita u zvířat — Žabky — Pes co dělá člověčí kusy

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Příběh

  0:39 do playlistu

  Příběh
  Nejprve vám představíme fretku Ferdinanda Jana Smrádka, která vede velmi společenský život. Jezdí se svým pánem po koncertech, na vodu, útulně se cítí i v pražských hospůdkách. Na spisovatelskou dráhu se Ferda dostal nejspíš nechtěně, ale nakonec mu z tlapek vyšla celkem slušná detektivka. Podívejte se na ni.

 • Leopardí pes

  8:40 do playlistu

  Leopardí pes
  Mezi námi lidmi – milovníky zvířat – se těžko najde někdo, kdo si oblékne leopardí kožich. Mezi námi zvířaty jsme ovšem takové párádníky našli. Ale hned jsme jim odpustili. V leopardím kožichu se totiž narodili. Ale pozor! Leopardi to nejsou!

 • Veterinární téma

  12:20 do playlistu

  Veterinární téma
  Co by tak od nás středoevropanů mohla zvířátka ještě odkoukat? No přece proporce! A už je importují i za moře! S tímto poznáním přišli odborníci – veterináři, chovatelé a zvířecí výživáři na konferenci, která se konala ve Velké Británii a jejím jediným tématem byla obezita u zvířat. Jak známo, jeleni, vrabčáci ani ještěrky obézní nejsou, takže se nadváha týká jen a jen zvířátek, která žijí s námi lidmi.

 • Žabky
 • Pes co dělá člověčí kusy

  21:56 do playlistu

  Pes co dělá člověčí kusy
  Když se řekne psí kusy, většinou si je umíme představit. Například: skákání, štěkání, veletoče ve vzduchu, hrabání, vrtění, piruety, chrochtání na zádech a válení sudů. Ale co dělá pes, když dělá člověčí kusy?

Přehrát vše

Související