44 minut

23. září 2017

Část: Zemětřesení v KLDR

Obsah dílu

Volby v Německu — Volby v Německu — Volby v Německu — Volby v Německu — Volby v Německu — Volby v Německu — Schůzka v Lánech — Politické plány v energetice — Ústavní stížnost Davida Ratha — Nehoda parašutisty při seskoku padákem — Africký mor prasat na Zlínsku — Zemětřesení v KLDR — Zakázané příběhy ze Severní Koreje — Protrhlá hráz v Portoriku — 60 let od štěpné reakce — Ocenění nejlepších policistů — Odhadovaná úroda jablek — Pátrání po ztracených uměleckých dílech — Pátrání po ztracených uměleckých dílech — Hledání nejvzácnějších československých známek — Stromy napadené klíněnkou — Fenomén Kalašnikov — Rescue Marathon — Oživení kostela — Festival Dvořákova Praha končí

Části dílu

00:38
Volby v Německu
  Už jen hodiny zbývají do německých parlamentních voleb. Voliči určí, kdo stane na další čtyři roky v čele největší evropské ekonomiky a klíčové země Unie.
  01:19
  Volby v Německu
   Dění v Berlíně sleduje Michal Kubal.
   01:32
   Volby v Německu
    Už zítra v tuto dobu by měly být jasné hrubé obrysy, jak bude vypadat v příštích čtyřech letech složení Bundestagu, zákonodárného sboru, který zasedá v budově Reichstagu.
    04:08
    Volby v Německu
     Živý vstup Václava Černohorského.
     07:24
     Volby v Německu
      Výsledky německých voleb jsou důležité i z hlediska hospodářství.
      10:17
      Volby v Německu
       Letošní velké evropské volby měly jedno společné – většinou šlo o střet zásadně odlišných přístupů k budoucnosti té které země i Unie jako celku; nejvíc asi ve Francii.
       13:08
       Schůzka v Lánech
        Prezident Miloš Zeman se svými experty ocenil zrychlení soudního řízení. Uvedl to ministr spravedlnosti Robert Pelikán po bilanční schůzce na zámku v Lánech.
        13:44
        Politické plány v energetice
         Nové jaderné bloky, postavené s finanční podporou státu – hlavní plány českých politických stran v oblasti energetiky.
         16:26
         Ústavní stížnost Davida Ratha
          Bývalý středočeský hejtman David Rath podal ústavní stížnost. Reaguje tak na červnové rozhodnutí Nejvyššího soudu, který uznal odposlechy za použitelný důkaz v celé korupční kauze.
          16:45
          Nehoda parašutisty při seskoku padákem
           Stovky lidí přilákal na pražskou Letnou Den s armádou. Ta si letos připomíná sto let od prvního zformování československých vojáků ve svých národních jednotkách.
           19:29
           Africký mor prasat na Zlínsku
            Živý vstup Josefa Kvasničky.
            21:16
            Zemětřesení v KLDR
             Poblíž místa, kde KLDR provádí jaderné testy, zaznamenaly úřady sousedních zemí slabší zemětřesení.
             21:36
             Zakázané příběhy ze Severní Koreje
              Do všední reality v Severní Koreji pomáhají nahlédnout svědectví uprchlíků. Zatímco ve světě poměrně běžně publikují knihy, občanům KLDR se to nikdy nepodařilo.
              23:48
              Protrhlá hráz v Portoriku
               24:08
               60 let od štěpné reakce
                Zítra v noci uplyne 60 let od první štěpné reakce v Československu. Provedli ji vědci ve výzkumném reaktoru v Řeži u Prahy.
                25:52
                Ocenění nejlepších policistů
                 Zásah proti ozbrojenému útočníkovi, dopadení desítek výrobců a dealerů drog nebo i výuka studentů policejní školy. To jsou kategorie cen "Policista roku".
                 28:17
                 Odhadovaná úroda jablek
                  Jablek bude letos podle českých pěstitelů o čtvrtinu méně než loni. Sklizeň se má dostat pod 97 tisíc tun – to je nejméně za posledních šest let.
                  30:38
                  Pátrání po ztracených uměleckých dílech
                   Jednou z hlavních priorit speciálního policejního pátracího týmu budou v příštím roce ztracená umělecká díla.
                   32:53
                   Pátrání po ztracených uměleckých dílech
                    Čtrnáct vzácných obrazů ukradli zloději v únoru roku 2011 z fary v Bohuňově na Svitavsku. Umělecká díla s motivem křížové cesty pocházejí zřejmě z devatenáctého století.
                    34:14
                    Hledání nejvzácnějších československých známek
                     Občas se ukradenou vzácnost přece jen podaří najít. Dokazuje to i následující téměř filatelistická detektivka.
                     36:26
                     Stromy napadené klíněnkou
                      Listy tisíců stromů jírovců maďalů známých jako kaštany ničí klíněnka – larva malého motýla. Zahradníci ji poprvé na stromech v Česku zpozorovali před 25 lety.
                      38:15
                      Fenomén Kalašnikov
                       Nejlepší příklad pro mladé a zosobněný předobraz pravého Rusa – tak popisovali v projevech řečníci Michaila Kalašnikova při odhalování jeho sochy v Moskvě.
                       40:34
                       Rescue Marathon
                        V Kostelci u Heřmanova Městce soutěží neprofesionální záchranáři.
                        41:09
                        Oživení kostela
                         Kostel sv. Václava na Chloumku na Hradecku bude mít přístavbu – multikulturní centrum ponořené do země.
                         41:35
                         Festival Dvořákova Praha končí
                          Živý vstup Pavly Sedliské.
                          Přehrát celé video
                          Stopáž44 minut
                          Další díl
                          24. září 2017

                          Přehled dílů

                          Stopáž55 minut

                          27. května

                          Headlines — Oslavy hokejového zlata — Oslavy na Staroměstském náměstí — Čeští hokejisté jsou mistři světa — Oslavy titulu z hokejového šampionátu — Podpora dostupného bydlení — Údery v Rafahu — Ukrajinci zasáhli Rusům radar — Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem — Dezinformační aktivity z Ruska a Číny — Nové protiruské sankce — Sesuvy půdy na Papui Nové Guineji — Nákaza černým kašlem — Výročí operace Anthropoid — Zájem o zájezdy do Chorvatska — Krajské, senátní a obecní volby — Soud přerušil případ požáru v Českém Švýcarsku — Čeští hokejisté jsou mistři světa — Atmosféra na šampionátu — Prezidnt pogratuloval hokejistům — Oslavy hokejových mistrů — Celková sledovanost — Finále mistrovství světa na obrazovkách — Stávka justičního personálu — Emmanuel Macron v Drážďanech — Dominik Feri nastoupil do vězení — Summit představitelů Jižní Koreje, Číny a Japonska — Čeští studenti obsadili ve finále European Money Quiz druhé místo — Demolice mostu v Semilech — Čeští vojáci cvičí v Litvě — Vrcholí festival Divadelní svět v Brně — Cena Olgy Havlové — Palírnám končí sezóna — Čapí hnízda v ohrožení

                          27. 5. 2024 na ČT1
                          Stopáž55 minut

                          27. května

                          Znakový jazyk a skryté titulky

                          27. 5. 2024 na ČT24
                          Stopáž49 minut

                          26. května

                          Změny u věku odchodu do důchodu — Zvyšování důchodového věku — Hospodaření systému důchodového pojištění — Ruský útok na hobbymarket v Charkově — Útok z Pásma Gazy na Tel Aviv — Zápas českých hokejistů o zlato — Existenční potíže malých obchodů — Tragický sesuv půdy v Papui-Nové Guineji — Francouzský prezident v Německu — Miliardy pro školství — Dražba nalezeného díla Jana Zrzavého — Změny u zdravotních prohlídek strojvedoucích — Silné bouřky v Česku — Návrat ukradených listin Univerzity Karlovy — Požár STK v Jilemnici — Aleje u silnic bezpečnější pro řidiče — Hokejový zápas o zlato — Finále pohledem hráčů i fanoušků — Úspěchy české hokejové reprezentace — Medaile pro letošní turnaj — Sledovanost hokejových přenosů ČT — Podpora fanoušků na náměstích — Náklady na uspořádání šampionátu — Útraty hokejových fanoušků — Úlovky rybářů pro vlastní spotřebu — Dražší povolenky pro rybáře na Orlíku — Průzkum vraku na dně Karibského moře — Školní obědy pro děti z rodin v nouzi — Obnovena jednodenní chirurgie v Sušici — Záchrana podvyživených psů — Závěr festivalu v Cannes — Romský festival Khamoro

                          26. 5. 2024 na ČT1
                          Stopáž49 minut

                          26. května

                          Znakový jazyk a skryté titulky

                          26. 5. 2024 na ČT24
                          Stopáž49 minut

                          25. května

                          Pomoc lidem v bytové nouzi — Podpora bydlení — Ztráta bydlení — Ruský útok na hobbymarket v Charkově — Práce ukrajinských hasičů — Česko zasáhly silné bouřky — Češký tým ve finále hokejového MS — Finále MS v hokeji — Předvolební kampaň ve Velké Británii — Zdravotní stav premiéra Fica — Ovoce na šťávy a marmelády — Velký městský okruh v Brně — Dílo Franze Kafky na festivalu Svět knihy — Posuzování příspěvků na péči — Nehoda autobusu v Rakousku — 30 let od odsouzení Ludvíka Zifčáka — Trest za nacistickou vlajku — Holubi likvidují úrodu — Placení daně z nemovitosti — Platba daně z nemovitosti — Zvýšení daní z nemovitosti — Elektronizace zdravotnictví — Sesev půdy na Papui-Nové Guineji — Vpomínka na politické vězně v Jáchymově — Opatření proti přemíře turistů v Barceloně — Den starokladrubského koně — Pravidla pro používání umělé inteligence — 150 let obce baráčnické — Prohlídky soukromých hradů a zámků — Festival elektrických aut

                          25. 5. 2024 na ČT1
                          Stopáž49 minut

                          25. května

                          Znakový jazyk a skryté titulky

                          25. 5. 2024 na ČT24
                          Stopáž54 minut

                          24. května

                          Návrh státního rozpočtu na příští rok — Požadavky ministrů na změny v rozpočtu — Hospodaření státu — Reakce z Izraele na rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora — Boje na Ukrajině — Nehoda prezidenta Pavla — Kontroverzní výroky poslance Tomia Okamury — Změny na ruských ministerstvech a v armádě — Čínské cvičení u Taiwanu — Feriho trestní kauza — Zemřel herec a režisér Jan Kačer — Vzpomínky na Jana Kačera — Přípomínka Jana Kačera ve vysílání ČT — Dostavba pražského okruhu — Návrh zákona o odměňování zdravotníků — Úspory českých domácností — Srážka vlaku s lokomotivou — Úspěch českých hokejistů — Ceny ovoce a zeleniny — Ceny výrobců v zemědělství — Ceny ovoce v Polsku — Produkce zeleniny v ČR — Zřícení budovy na Mallorce — Hlasovací lístky před volbami do EP — Propuštění Iva Kaderky — Uctění památky vězňů z Jáchymova — Zákazy předjíždění kamionů — Valorizace finančních náhrad církvím — Cla na čínské elektromobily v USA — Vydatný déšť na jižní Moravě — Hledání invazních druhů rostlin a zvířat — Předvolební kampaň ve Francii — Nový bezpečnostní přeliv na Orlíku — Přípravy všesokolského sletu — Aréna bratří Formanů

                          24. 5. 2024 na ČT1
                          Stopáž54 minut

                          24. května

                          Znakový jazyk a skryté titulky

                          24. 5. 2024 na ČT24
                          Stopáž54 minut

                          23. května

                          Headlines — Stávka v justici — Výdělky soudních zaměstnanců — Průměrný plat zaměstnanců soudů — Nepřímá jednání o izraelských rukojmích — Útoky v Charkově — Čistky na ruském ministerstvu obrany — Energetické úspory českých domácností — Sněmovna o propouštění bez udání důvodu — Nehoda autobusu v Praze — ÚOHS a digitalizace — Čínské cvičení u Tchajwanu — Soudní rozhodnutí nad pachatelem atentátu na slovneského premiéra — Mezinárodní veletrh Svět knihy — Tichá místa na Filozofické fakultě UK — Průměrné ceny pohonných hmot — Falešné lístky na hokej — Sledování hokeje na náměstích — Bouřky v Česku — Hromadné bitka na stadionu — Pořadatelé fotbalových utkání — Okolnosti incidentu na stadionu v Plzni — Propuštění v Zetoru — Německá podpora Ukrajiny — Neštěstí v Mexiku — Jak žádat o voličský průkaz — Debata kandidátů na předsedu EK — Debata ČT před eurovolbami — Závadná voda ve studních — Výpovědi pro zaměstnance z lomu ČSA — Fotografie z Evropského kosmického teleskopu — Kampaň hnutí SPD a Trikolora před volbami do Evropského parlamentu — Nález kostí mamutů v Gobelsburgu — Návrhy na přestavbu haly hlavního vlakového nádraží — Pokuta pro Mondelez v EU — Vyprodavné výpravy do šumavské divočiny — Nové album Lennyho Kravitze

                          23. 5. 2024 na ČT1
                          Stopáž54 minut

                          23. května

                          Znakový jazyk a skryté titulky

                          23. 5. 2024 na ČT24

                          Události na sociálních sítích

                          Napište nám