45 minut

18. března 2017

Část: Záchrana chátrajících hrobů

Obsah dílu

Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Koalice ve volbách — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Střelba na pařížském letišti Orly — Ministryně Šlechtová v Lánech — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Šéf americké diplomacie v Číně — Situace v Sýrii — Peníze na podporu muzeí — Údajné odposlechy Donalda Trumpa — Drogy v českých věznicích — Rozhýbaná půda v Maršově — Sezona na českých horách — Češi na horách — Sezona na českých horách — Sezona na českých horách — Potyčky na fotbalovém zápase — Potyčky na fotbalovém zápase — Opravy D1 u Velkého Meziříčí — Celostátní fórum Pirátů — Na svobodě po tlaku veřejnosti — Záchrana chátrajících hrobů

Části dílu

00:34
Volební koalice KDU-ČSL a STAN
  Potenciálně nejsilnější koalice pro letošní volby stále není dojednaná. Lidovci právě v těchto chvílích rozhodují o tom, zda budou o hlasy usilovat společně se Starosty a nezávislými.
  02:25
  Koalice ve volbách
   Deset procent nutných pro vstup do sněmovny. Zjevně klíčové číslo, kvůli kterému možná i jednání lidovců trvalo poměrně dlouho.
   03:44
   Volební koalice KDU-ČSL a STAN
    Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
    06:45
    Zemřel kardinál Miloslav Vlk
     Zemřel Miloslav kardinál Vlk. Bývalému pražskému arcibiskupovi bylo čtyřiaosmdesát let. Byl výraznou postavou porevolučního veřejného života a dlouhodobě se angažoval ve vyjednávání o církevních restitucích.
     07:31
     Zemřel kardinál Miloslav Vlk
      Miloslav Vlk stanul v čele české katolické církve v březnu 1991. Byl pětatřicátým pražským arcibiskupem a třiadvacátým český primasem.
      09:36
      Zemřel kardinál Miloslav Vlk
       Při nástupu do funkce arcibiskupa měl Miloslav Vlk nelehkou úlohu proto, že úřad přebíral od Františka Tomáška.
       10:31
       Zemřel kardinál Miloslav Vlk
        Do Prahy dnes poslal soustrastný telegram i papež František. Připomenu, že ještě v lednu s kardinálem Vlkem telefonoval.
        10:47
        Střelba na pařížském letišti Orly
         Živý vstup Petra Zavadila.
         13:55
         Ministryně Šlechtová v Lánech
          Prezident Miloš Zeman a jeho expertní tým se dnes na zámku v Lánech sešli s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou. Jednali především o novele stavebního zákona, který má zjednodušit povolování staveb.
          15:22
          Volební koalice KDU-ČSL a STAN
           Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
           16:24
           Šéf americké diplomacie v Číně
            Čína vyzvala Spojené státy ke zdrženlivosti ve vztahu k severokorejskému režimu.
            18:14
            Situace v Sýrii
             Syrští protivládní povstalci opouštějí svou poslední základnu ve městě Homs. V příštích týdnech by mělo odejít na 12 tisíc lidí.
             18:37
             Peníze na podporu muzeí
              Nové expozice, depozitáře nebo zabezpečení. Na podporu muzeí půjde v příštích letech přes miliardu a půl - většinu peněz tvoří dotace z evropských fondů.
              21:39
              Údajné odposlechy Donalda Trumpa
               Americký sněmovní výbor pro tajné služby dostal od ministerstva spravedlnosti materiál o možných odposleších Donalda Trumpa Obamovou administrativou.
               23:03
               Drogy v českých věznicích
                Vězeňská služba loni odhalila přes 700 případů vězňů pod vlivem drog. To je o 45 procent více než v předchozím roce. Přibylo i nálezů pašování omamných látek do věznic.
                25:23
                Rozhýbaná půda v Maršově
                 Nové praskliny se objevily v domech v Maršově u Uherského Brodu. Přesně po 50 letech od sesuvu 300 tisíc kubíků zeminy, které vesnici zavalily.
                 27:24
                 Sezona na českých horách
                  Na českých horách končí sezona. S posledními dny posledního turnusu jarních prázdnin a s ne příliš dobrým počasím ubývá i lyžařů.
                  30:22
                  Češi na horách
                   Mezi českými lyžaři bylo stejně jako loni nejpopulárnější Rakousko. Podle asociace cestovních kanceláří se tam dovolenou do hor vydalo téměř 500 tisíc lidí.
                   31:08
                   Sezona na českých horách
                    Kolik přírodního sněhu na horách?
                    34:30
                    Sezona na českých horách
                     Meteorologové varují, že pršet, v nejvyšších polohách pak sněžit, bude i během noci a zítřka.
                     34:59
                     Potyčky na fotbalovém zápase
                      Nejméně 50 zadržených a zhruba desítka zraněných - taková je bilance po dnešním zápase Baníku Ostrava s místním fotbalovým týmem v Opavě.
                      35:47
                      Potyčky na fotbalovém zápase
                       Živý vstup Marka Vrláka.
                       36:25
                       Opravy D1 u Velkého Meziříčí
                        Živý vstup Dominiky Řebíkové.
                        39:05
                        Celostátní fórum Pirátů
                         Piráty povede do podzimních voleb předseda Ivan Bartoš, uvedl to na celostátním fóru strany. Ta chce získat deset procent hlasů. Kampaň spustí v květnu.
                         39:24
                         Na svobodě po tlaku veřejnosti
                          Z ruských vězení bylo v posledních týdnech předčasně propuštěno několik známých vězňů. Jejich delikty byly různé. Jedno ale mají společné. O jejich případech se dozvěděla veřejnost a tlak společnosti pak vedl ke zrušení rozsudků.
                          41:45
                          Záchrana chátrajících hrobů
                           Už čtyři roky Praha zachraňuje zapomenuté a chátrající náhrobky významných osobností.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž44 minut
                           Další díl
                           19. března 2017

                           Přehled dílů

                           Stopáž55 minut

                           24. června

                           Headlines — Pokles reálných platů ve veřejné sféře — Jednání o růstu platů ve veřejné sféře — Požadavky odborů — Útoky ozbrojenců v Dagestánu — Valná hromada společnosti ČEZ — Nové sankce EU proti Rusku — Zadržení Pavla Zítka na Slovensku — Provoz nových vlaků Regiopanter — Operace Izraele v Pásmu Gazy — Dopad sucha na úrodu kávy ve Vietnamu — Loď, která zbořila most v Baltimoru odplula — Dějiny Sokola — Prezident v Karlovarském kraji — Vyšetřování pochybení společnosti Boeing — Předvolební kampaň v Británii — Nový katetr snižuje riziko infekce — Dagmar Havlová prodala svůj podíl v Lucerně — Rušení plánovaných letů z Českých Budějovic — Padělky léku Ozempic — Odvolání soudkyně kvůli průtahům — Rekordní úlovek na jižní Moravě — Dotace na výměnu kotlů — Kvalita vzduchu na Křivoklátsku — Dotace na rekonstrukce — Oprava domova pro seniory v Hodoníně — Požár v továrně v Koreji — Regulace potratů ve Spojených státech — Argentinský prezident v ČR — Strategická komunikace státu — Škody v zemědělství — Nebezpečný přejezd na Prostějovsku — Pomoc zaměstnancům huti Liberty — Příprava vysokorychlostních tratí — Nadační fondy zakládané městy a kraji — Výstava malíře Adama Štěcha v DOX

                           24. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           24. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           24. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           23. června

                           Zvyšování věku odchodu do důchodu — Změny v důchodové reformě — Penzijní systém — Útoky v Dagestánu — Boje v Pásmu Gazy — Předvolební kampaň ve Francii — Tři roky od tornáda na jižní Moravě — Obnova Mikulčic po úderu tornáda — Připomínka vyhlazení obce Ležáky — Změny v brigádnících — Ukrajinské údery na Krymu — Fotbalové EURO a dopady na životní prostředí — Následky bouřek — Dana Kyndrová v Leica Gallery — Jednání o zvýšení platů některých státních zaměstnanců — Petice Několik vět vyšla před 35 lety — Očekávání před jednáním ČNB — Tonoucí vodáci v Moravě u Litovle — Nelegální billboardy u dálnic a silnic — Krachující cestovní kanceláře — Pojistné škody v zahraničí — Kde vyměnit peníze na dovolenou — Prezident Pavel na návštěvě Karlovarského kraje — Akutní péče o nevyléčitelně nemocné — Vztahy ministryně obrany s náčelníkem generálního štábu — Nedělní prodej v Polsku — Regulace turismu na ostrově Capri — Jednání sněmovny před prázdninami — Výpadek proudu na letišti v Manchesteru — Olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích — Požár panelového domu v Mladé Boleslavi — Záchrana mláďat ohrožených sýčků

                           23. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           23. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           23. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           22. června

                           Spor o výpověď bez udání důvodu — Vládní pře o výpovědi — Změny v zákoníku práce — Silné bouřky s krupobitím — Škody po bouřkách — Jeskyně zavřené po deštích — Ruský útok na Charkov — Adopce osiřelých ukrajinských dětí — Nový ukrajinský velvyslanec v Česku — Ceny paliv na čerpacích stanicích — Připomínka výsadku Silver A — Ruský vliv na Severním Kypru — Červený kříž v Gaze — Koncert pro Vltavskou filharmonii — Ochrana lesů před požáry — Splácíte v současnosti dluhy? — Požár haly na Zlínsku — Mýval jako škodná — Bezpečnost na silnicích během prádznin — Opravy silnic a nehody — Dodržování zákazu předjíždění pro kamiony — Noční kontroly kamionů — Nárůst populace v Jeruzalémě — Rušení letů z Českých Budějovic — Značení plynového potrubí — Farage o Ukrajině — Snížení administrativní zátěže — Otevřené nebe pro hendikepované — Akce letošního Archeologického léta

                           22. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           22. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           22. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           21. června

                           Korespondenční volba schválena sněmovnou — Hlasování o korespondenční volbě — Návrh korespondenční volby — Změny ve sněmovně po eurovolbách — Silná bouřka a krupobití na jihu Čech — Změny ve struktuře slovenských médií — Rusko vs. Jižní Korea — Půl roku od střelby na fakultě — Památník obětem střelby — Policejní zásah na FF UK — ANO opouští frakce Renew a ALDE v EP — Letní úspory za energie — Československé perutě v RAF — Blackout v Chorvatsku — Vivat Messi na festivalu Tanec Praha — Nový vývoj v kauze Dozimetr — Budova pro úředníky za 3,5 mld. — Druhé kolo přijímacího řízení na střední školy — Zadržení Čecha v Chorvatsku po úmrtí chlapce při explozi — Dostavba D3 u Tábora — Nebezpečné bouřky v Česku — Přípravy letišť před bouřkou — Supercely v Česku — Přečkání bouřky v kempu — Úroda poničená počasím — Hutě Liberty Ostrava v úpadku — 75 let od vraždy generála Píky — Britská předvolební debata — Provokační akce StB Neptun — Záchrana turistky s pomocí kladkostroje — Kurzy pro personál psychiatrických klinik — Přípravy na olympijské hry v Paříži — Soud o usmrcení myslivce — Setkání ukrajinské rodiny — Divadelní festival Regiony v Hradci Králové

                           21. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           21. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           21. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           20. června

                           Vyšetřování střelby na FF UK — Informace o vyšetření útoku — Časová osa tregédie — Nejasnosti kolem případu — Bezpečnostní výbor o střelbě na FF UK — Vysoké školy po útoku — Nadační fond Univerzity Karlovy — Válka na Ukrajině — Nedostatek vody na Ukrajině — Rekonstrukce v Brně — Změny v RTVS — Zrekonstruovaný obchodní dům Máj — Problém s dodávkami léků — Devítileté dítě z Česka zemřelo při explozi auta u chorvatského města Obrovac — Průměrné ceny pohonných hmot — Škody po silných bouřkách — Začíná astronomické léto — Česká cesta do vesmíru — Cíl cesty — Vědecké experimenty — Cíle projektu — Aleš Svoboda — Jediný Čech ve vesmíru — Debaty o školních obědech — Prezident v Ústeckém kraji — Sankce proti Rusku — Ilegální migrace v Německu — Hoření heřmanické haldy — Miliardová investice firmy Onsemi — Zemřel Donald Sutherland — Dietrichsteinská hrobka — Znásilnění židovské dívky — Cesta ruského prezidenta po Asii — Sázky na volby — Chlém, který chrání před astmatem — Ocenění pro mladé uprchlíky — Metronome festival

                           20. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           20. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           20. 6. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám