45 minut

18. března 2017

Část: Sezona na českých horách

Obsah dílu

Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Koalice ve volbách — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Střelba na pařížském letišti Orly — Ministryně Šlechtová v Lánech — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Šéf americké diplomacie v Číně — Situace v Sýrii — Peníze na podporu muzeí — Údajné odposlechy Donalda Trumpa — Drogy v českých věznicích — Rozhýbaná půda v Maršově — Sezona na českých horách — Češi na horách — Sezona na českých horách — Sezona na českých horách — Potyčky na fotbalovém zápase — Potyčky na fotbalovém zápase — Opravy D1 u Velkého Meziříčí — Celostátní fórum Pirátů — Na svobodě po tlaku veřejnosti — Záchrana chátrajících hrobů

Části dílu

00:34
Volební koalice KDU-ČSL a STAN
  Potenciálně nejsilnější koalice pro letošní volby stále není dojednaná. Lidovci právě v těchto chvílích rozhodují o tom, zda budou o hlasy usilovat společně se Starosty a nezávislými.
  02:25
  Koalice ve volbách
   Deset procent nutných pro vstup do sněmovny. Zjevně klíčové číslo, kvůli kterému možná i jednání lidovců trvalo poměrně dlouho.
   03:44
   Volební koalice KDU-ČSL a STAN
    Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
    06:45
    Zemřel kardinál Miloslav Vlk
     Zemřel Miloslav kardinál Vlk. Bývalému pražskému arcibiskupovi bylo čtyřiaosmdesát let. Byl výraznou postavou porevolučního veřejného života a dlouhodobě se angažoval ve vyjednávání o církevních restitucích.
     07:31
     Zemřel kardinál Miloslav Vlk
      Miloslav Vlk stanul v čele české katolické církve v březnu 1991. Byl pětatřicátým pražským arcibiskupem a třiadvacátým český primasem.
      09:36
      Zemřel kardinál Miloslav Vlk
       Při nástupu do funkce arcibiskupa měl Miloslav Vlk nelehkou úlohu proto, že úřad přebíral od Františka Tomáška.
       10:31
       Zemřel kardinál Miloslav Vlk
        Do Prahy dnes poslal soustrastný telegram i papež František. Připomenu, že ještě v lednu s kardinálem Vlkem telefonoval.
        10:47
        Střelba na pařížském letišti Orly
         Živý vstup Petra Zavadila.
         13:55
         Ministryně Šlechtová v Lánech
          Prezident Miloš Zeman a jeho expertní tým se dnes na zámku v Lánech sešli s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou. Jednali především o novele stavebního zákona, který má zjednodušit povolování staveb.
          15:22
          Volební koalice KDU-ČSL a STAN
           Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
           16:24
           Šéf americké diplomacie v Číně
            Čína vyzvala Spojené státy ke zdrženlivosti ve vztahu k severokorejskému režimu.
            18:14
            Situace v Sýrii
             Syrští protivládní povstalci opouštějí svou poslední základnu ve městě Homs. V příštích týdnech by mělo odejít na 12 tisíc lidí.
             18:37
             Peníze na podporu muzeí
              Nové expozice, depozitáře nebo zabezpečení. Na podporu muzeí půjde v příštích letech přes miliardu a půl - většinu peněz tvoří dotace z evropských fondů.
              21:39
              Údajné odposlechy Donalda Trumpa
               Americký sněmovní výbor pro tajné služby dostal od ministerstva spravedlnosti materiál o možných odposleších Donalda Trumpa Obamovou administrativou.
               23:03
               Drogy v českých věznicích
                Vězeňská služba loni odhalila přes 700 případů vězňů pod vlivem drog. To je o 45 procent více než v předchozím roce. Přibylo i nálezů pašování omamných látek do věznic.
                25:23
                Rozhýbaná půda v Maršově
                 Nové praskliny se objevily v domech v Maršově u Uherského Brodu. Přesně po 50 letech od sesuvu 300 tisíc kubíků zeminy, které vesnici zavalily.
                 27:24
                 Sezona na českých horách
                  Na českých horách končí sezona. S posledními dny posledního turnusu jarních prázdnin a s ne příliš dobrým počasím ubývá i lyžařů.
                  30:22
                  Češi na horách
                   Mezi českými lyžaři bylo stejně jako loni nejpopulárnější Rakousko. Podle asociace cestovních kanceláří se tam dovolenou do hor vydalo téměř 500 tisíc lidí.
                   31:08
                   Sezona na českých horách
                    Kolik přírodního sněhu na horách?
                    34:30
                    Sezona na českých horách
                     Meteorologové varují, že pršet, v nejvyšších polohách pak sněžit, bude i během noci a zítřka.
                     34:59
                     Potyčky na fotbalovém zápase
                      Nejméně 50 zadržených a zhruba desítka zraněných - taková je bilance po dnešním zápase Baníku Ostrava s místním fotbalovým týmem v Opavě.
                      35:47
                      Potyčky na fotbalovém zápase
                       Živý vstup Marka Vrláka.
                       36:25
                       Opravy D1 u Velkého Meziříčí
                        Živý vstup Dominiky Řebíkové.
                        39:05
                        Celostátní fórum Pirátů
                         Piráty povede do podzimních voleb předseda Ivan Bartoš, uvedl to na celostátním fóru strany. Ta chce získat deset procent hlasů. Kampaň spustí v květnu.
                         39:24
                         Na svobodě po tlaku veřejnosti
                          Z ruských vězení bylo v posledních týdnech předčasně propuštěno několik známých vězňů. Jejich delikty byly různé. Jedno ale mají společné. O jejich případech se dozvěděla veřejnost a tlak společnosti pak vedl ke zrušení rozsudků.
                          41:45
                          Záchrana chátrajících hrobů
                           Už čtyři roky Praha zachraňuje zapomenuté a chátrající náhrobky významných osobností.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž44 minut
                           Další díl
                           19. března 2017

                           Přehled dílů

                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Headlines — Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                           16. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           16. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                           15. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           15. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Začátek fotbalového mistrovství Evropy — Bezpečnostní opatření před šampionátem — Fakta o ME 2024 — Favorité evropského šampionátu — Fanoušci v Lipsku — Bezpečnostní opatření na šampionátu — Představení české reprezentace na EURO — EURO jako inspirace mladým fotbalistům — Hodnocení nabídek na dostavbu jaderných elektráren — Zájemci o stavbu nových bloků — Závěry summitu G7 a pomoc Ukrajině — Nedostatek dozorců ve věznicích — Poslední projev prezidentky Čaputové — Vyšetřování střelby na FF UK — Ceny Toma Stopparda — Sněmovna o korespondenční volbě — Trump navštívil Kongres — Jelen proskočil čelním sklem autobusu — Aplikace láka turisty na méně známá místa — Nové značení záchranářských sanitek — Označení záchranářských sanitek — Vybavení záchranářské sanitky — Vyšetřování žhářského útoku v Praze — Podpora strany Reform UK roste — Jednání o příměří v Gaze — Trest pro čínskou aktivistku — Požáry ve Středočeském kraji — Požár ve skladu pyrotechniky — Petiční stánek před Úřadem vlády — Princezna Kate opět na veřejnosti — Problémy huti Liberty Ostrava — Pátrání po podezřelém z vraždy — Světový den dárců krve — Sklizeň česneku — Koncert Laca Décziho — Zemřel veterán Charles Gad Strasser

                           14. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           14. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           13. června

                           Jednání o růstu platů — Platy ve zdravotnictví a justici — Požadavky na růst platů — Požadavky justice na růst platů — Tarifní platy pracovníků v justici — Summit G7 — Mobilizace branců na Ukrajině — Hizballáh zaútočil na Izrael — Problémy Liberty Ostrava — Náhrada mezd pro pracovníky Liberty Ostrava — Velké firmy v Moravskoslezském kraji — Dočasná ochrana uprchlíků — Druhý den návštěvy slovenské prezidentky — Objem poskytnutých hypoték — Nová střelnice u Tábora — Kniha roku — Nové americké sankce proti Rusku — Předpověď počasí na další dny — Armádní výcvik pro středoškoláky — Drogový gang z Ostravy — Odstranění petičního stánku u Úřadu vlády — Snadnější rozvody manželství — Počet rozvodů — Dopady rozvodu na děti — Ústavní stížnost na změny v důchodech — Pokuta za chybně vydanou jízdenku — Demonstrace v Argentině — Cesta ministra Bartoše do USA — Odměna pro Elona Muska — Transformace regionu Trojmezí — Dodávka vrtulníku pro amádu — Obvinění kvůli požáru Alzheimer centra — Zpráva o stavu světových oceánů — Příspěvky pro ukrajinské uprchlíky s handicapem — Ocenění mladých vědců — Obnova pyramid kutnohorské kostnici — Summit G7 — Autonomní drony

                           13. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           13. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           13. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           12. června

                           Modernizace tankové brigády — Nákup tanků Leopard — Modernizace armády — Plán strategických projektů — Slovenská prezidentka v Praze — Rozhovor se Zuzanou Čaputovou — Konference Česko na křižovatce — Zvyšování konkurenceschopnosti — Jednání o zavedení cel na čínská elektroauta — Soud v Hunterem Bidenem — Šéf NATO jednal s Viktorem Orbánem — Natáčení seriálu Děcko — Jednání o zavedení korespondenční volby — Rychlost na českých železnicích — Ústavní soud o kauze Dominika Feriho — Zákon o dostupném bydlení — Zabezpečení českých železnic — Tratě chráněné systémem ETCS — Příprava záchranářů na mimořádné události — Zabezpečení vlakových vagónů — Zájem o studium medicíny v Plzni — Liberty Ostrava žádá soud o povolení reorganizace — Boje na Ukrajině — ÚS od odškodnění pro pozůstalé obětí nehody — Předvolební kampaň ve Francii — Jednání o příměří v Gaze — Nehoda kamionu na D7 — Trest za schvalování terorismu — Aktivisté před Úřadem vlády — Rekonstrukce přehrady v Nechranicích — Šíření komára tygrovaného v Evropě — Požáry v Brazílii — Práce robotů v podzemí — Začal festival Rock for People

                           12. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           12. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           12. 6. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám