45 minut

18. března 2017

Část: Sezona na českých horách

Obsah dílu

Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Koalice ve volbách — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Střelba na pařížském letišti Orly — Ministryně Šlechtová v Lánech — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Šéf americké diplomacie v Číně — Situace v Sýrii — Peníze na podporu muzeí — Údajné odposlechy Donalda Trumpa — Drogy v českých věznicích — Rozhýbaná půda v Maršově — Sezona na českých horách — Češi na horách — Sezona na českých horách — Sezona na českých horách — Potyčky na fotbalovém zápase — Potyčky na fotbalovém zápase — Opravy D1 u Velkého Meziříčí — Celostátní fórum Pirátů — Na svobodě po tlaku veřejnosti — Záchrana chátrajících hrobů

Části dílu

00:34
Volební koalice KDU-ČSL a STAN
  Potenciálně nejsilnější koalice pro letošní volby stále není dojednaná. Lidovci právě v těchto chvílích rozhodují o tom, zda budou o hlasy usilovat společně se Starosty a nezávislými.
  02:25
  Koalice ve volbách
   Deset procent nutných pro vstup do sněmovny. Zjevně klíčové číslo, kvůli kterému možná i jednání lidovců trvalo poměrně dlouho.
   03:44
   Volební koalice KDU-ČSL a STAN
    Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
    06:45
    Zemřel kardinál Miloslav Vlk
     Zemřel Miloslav kardinál Vlk. Bývalému pražskému arcibiskupovi bylo čtyřiaosmdesát let. Byl výraznou postavou porevolučního veřejného života a dlouhodobě se angažoval ve vyjednávání o církevních restitucích.
     07:31
     Zemřel kardinál Miloslav Vlk
      Miloslav Vlk stanul v čele české katolické církve v březnu 1991. Byl pětatřicátým pražským arcibiskupem a třiadvacátým český primasem.
      09:36
      Zemřel kardinál Miloslav Vlk
       Při nástupu do funkce arcibiskupa měl Miloslav Vlk nelehkou úlohu proto, že úřad přebíral od Františka Tomáška.
       10:31
       Zemřel kardinál Miloslav Vlk
        Do Prahy dnes poslal soustrastný telegram i papež František. Připomenu, že ještě v lednu s kardinálem Vlkem telefonoval.
        10:47
        Střelba na pařížském letišti Orly
         Živý vstup Petra Zavadila.
         13:55
         Ministryně Šlechtová v Lánech
          Prezident Miloš Zeman a jeho expertní tým se dnes na zámku v Lánech sešli s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou. Jednali především o novele stavebního zákona, který má zjednodušit povolování staveb.
          15:22
          Volební koalice KDU-ČSL a STAN
           Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
           16:24
           Šéf americké diplomacie v Číně
            Čína vyzvala Spojené státy ke zdrženlivosti ve vztahu k severokorejskému režimu.
            18:14
            Situace v Sýrii
             Syrští protivládní povstalci opouštějí svou poslední základnu ve městě Homs. V příštích týdnech by mělo odejít na 12 tisíc lidí.
             18:37
             Peníze na podporu muzeí
              Nové expozice, depozitáře nebo zabezpečení. Na podporu muzeí půjde v příštích letech přes miliardu a půl - většinu peněz tvoří dotace z evropských fondů.
              21:39
              Údajné odposlechy Donalda Trumpa
               Americký sněmovní výbor pro tajné služby dostal od ministerstva spravedlnosti materiál o možných odposleších Donalda Trumpa Obamovou administrativou.
               23:03
               Drogy v českých věznicích
                Vězeňská služba loni odhalila přes 700 případů vězňů pod vlivem drog. To je o 45 procent více než v předchozím roce. Přibylo i nálezů pašování omamných látek do věznic.
                25:23
                Rozhýbaná půda v Maršově
                 Nové praskliny se objevily v domech v Maršově u Uherského Brodu. Přesně po 50 letech od sesuvu 300 tisíc kubíků zeminy, které vesnici zavalily.
                 27:24
                 Sezona na českých horách
                  Na českých horách končí sezona. S posledními dny posledního turnusu jarních prázdnin a s ne příliš dobrým počasím ubývá i lyžařů.
                  30:22
                  Češi na horách
                   Mezi českými lyžaři bylo stejně jako loni nejpopulárnější Rakousko. Podle asociace cestovních kanceláří se tam dovolenou do hor vydalo téměř 500 tisíc lidí.
                   31:08
                   Sezona na českých horách
                    Kolik přírodního sněhu na horách?
                    34:30
                    Sezona na českých horách
                     Meteorologové varují, že pršet, v nejvyšších polohách pak sněžit, bude i během noci a zítřka.
                     34:59
                     Potyčky na fotbalovém zápase
                      Nejméně 50 zadržených a zhruba desítka zraněných - taková je bilance po dnešním zápase Baníku Ostrava s místním fotbalovým týmem v Opavě.
                      35:47
                      Potyčky na fotbalovém zápase
                       Živý vstup Marka Vrláka.
                       36:25
                       Opravy D1 u Velkého Meziříčí
                        Živý vstup Dominiky Řebíkové.
                        39:05
                        Celostátní fórum Pirátů
                         Piráty povede do podzimních voleb předseda Ivan Bartoš, uvedl to na celostátním fóru strany. Ta chce získat deset procent hlasů. Kampaň spustí v květnu.
                         39:24
                         Na svobodě po tlaku veřejnosti
                          Z ruských vězení bylo v posledních týdnech předčasně propuštěno několik známých vězňů. Jejich delikty byly různé. Jedno ale mají společné. O jejich případech se dozvěděla veřejnost a tlak společnosti pak vedl ke zrušení rozsudků.
                          41:45
                          Záchrana chátrajících hrobů
                           Už čtyři roky Praha zachraňuje zapomenuté a chátrající náhrobky významných osobností.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž44 minut
                           Další díl
                           19. března 2017

                           Přehled dílů

                           Stopáž55 minut

                           18. června

                           Headlines — Platy státních zaměstnanců — Růst platů ve veřejné sféře — Počty státních zaměstnanců — Jednání lídrů EU o obsazení unijních funkcí — Útok na Azov — Zemědělci vítají teplé počasí — Půjčka pro zaměstnance hutí Liberty — První zápas českých fotbalistů na Euru — Výcvik ukrajinských vojáků — Výplata dividendy ČEZ — NATO o čínské podpoře ruské agrese na Ukrajině — Představení o životě Miloše Formana — Ministr Lipavský na Slovensku — Ochrana slovenských politiků — Pátrání po pohřešovaných seniorech — Míra inflace v květnu 2024 — Nehoda raftu s Čechy — Opakované povodně v Novém Dražejově — Tisíce fanoušků z Česka v Lipsku — ME ve fotbale skupina F — Zápasy na webu z různých pohledů — Tržby restaurací během šampionátu — Útraty za šampionát — Vyšetřování výbuchu v Libavé — Nová pravidla pro advokátní úschovu — Vojáci KLDR překročili demarkační linii — Vladimír Putin v KLDR — Vzpomínka na parašutisty — Ploty na Sněžce — Nový ředitel ÚVN v Praze — Kreativita českých žáků — Masivní požáry v USA a Kanadě — Česká výroba radiofarmak — Ohniví červi v moři u Černé Hory — Podpora nemocného kamaráda — Pouliční umění v Českých Budějovicích

                           18. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           18. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           18. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           17. června

                           Rekordní požadavky ministrů — Státní rozpočet — Schodek státního rozpočtu — Neformální schůzka po volbách do EP — Kandidáti hnutí STAN — Izraelský premiér rozpustil šestičlenný válečný kabinet — Tragický výbuch v areálu Libavá — Odložení případu střelby na FF UK — Ceny potravin v Česku — Pozemní bezpilotní systémy na Ukrajině — Nehoda autobusu na Islandu — Inscenace Wernisch v Národním divadle — Počty firem v Česku — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty Ostrava — Otravy muchomůrkou tygrovanou — Voda v přírodních koupalištích — Věznicím chybí personál — Věznice v ČR — Uvolnění kapacit věznic — Systém ETCS na železnici — Senátní návrhy na vyznamenání — Paříž před olympiádou — Migranti u řeckého pobřeží — Ochrana nejcennější zemědělské půdy — Ukrajinští uprchlíci v Česku — Letní konzulární jednatelství — Předvolební kampaň v Británii — Vydání Nikhila Gupty — Objev nejdelší pravěké mohyly — Umělá inteligence — Nový úsek dálnice — Obnova hotelu Ještěd

                           17. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           17. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           17. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle Na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                           16. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           16. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                           15. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           15. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Začátek fotbalového mistrovství Evropy — Bezpečnostní opatření před šampionátem — Fakta o ME 2024 — Favorité evropského šampionátu — Fanoušci v Lipsku — Bezpečnostní opatření na šampionátu — Představení české reprezentace na EURO — EURO jako inspirace mladým fotbalistům — Hodnocení nabídek na dostavbu jaderných elektráren — Zájemci o stavbu nových bloků — Závěry summitu G7 a pomoc Ukrajině — Nedostatek dozorců ve věznicích — Poslední projev prezidentky Čaputové — Vyšetřování střelby na FF UK — Ceny Toma Stopparda — Sněmovna o korespondenční volbě — Trump navštívil Kongres — Jelen proskočil čelním sklem autobusu — Aplikace láka turisty na méně známá místa — Nové značení záchranářských sanitek — Označení záchranářských sanitek — Vybavení záchranářské sanitky — Vyšetřování žhářského útoku v Praze — Podpora strany Reform UK roste — Jednání o příměří v Gaze — Trest pro čínskou aktivistku — Požáry ve Středočeském kraji — Požár ve skladu pyrotechniky — Petiční stánek před Úřadem vlády — Princezna Kate opět na veřejnosti — Problémy huti Liberty Ostrava — Pátrání po podezřelém z vraždy — Světový den dárců krve — Sklizeň česneku — Koncert Laca Décziho — Zemřel veterán Charles Gad Strasser

                           14. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           14. 6. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám