45 minut

18. března 2017

Obsah dílu

Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Koalice ve volbách — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Zemřel kardinál Miloslav Vlk — Střelba na pařížském letišti Orly — Ministryně Šlechtová v Lánech — Volební koalice KDU-ČSL a STAN — Šéf americké diplomacie v Číně — Situace v Sýrii — Peníze na podporu muzeí — Údajné odposlechy Donalda Trumpa — Drogy v českých věznicích — Rozhýbaná půda v Maršově — Sezona na českých horách — Češi na horách — Sezona na českých horách — Sezona na českých horách — Potyčky na fotbalovém zápase — Potyčky na fotbalovém zápase — Opravy D1 u Velkého Meziříčí — Celostátní fórum Pirátů — Na svobodě po tlaku veřejnosti — Záchrana chátrajících hrobů

Části dílu

00:34
Volební koalice KDU-ČSL a STAN
  Potenciálně nejsilnější koalice pro letošní volby stále není dojednaná. Lidovci právě v těchto chvílích rozhodují o tom, zda budou o hlasy usilovat společně se Starosty a nezávislými.
  02:25
  Koalice ve volbách
   Deset procent nutných pro vstup do sněmovny. Zjevně klíčové číslo, kvůli kterému možná i jednání lidovců trvalo poměrně dlouho.
   03:44
   Volební koalice KDU-ČSL a STAN
    Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
    06:45
    Zemřel kardinál Miloslav Vlk
     Zemřel Miloslav kardinál Vlk. Bývalému pražskému arcibiskupovi bylo čtyřiaosmdesát let. Byl výraznou postavou porevolučního veřejného života a dlouhodobě se angažoval ve vyjednávání o církevních restitucích.
     07:31
     Zemřel kardinál Miloslav Vlk
      Miloslav Vlk stanul v čele české katolické církve v březnu 1991. Byl pětatřicátým pražským arcibiskupem a třiadvacátým český primasem.
      09:36
      Zemřel kardinál Miloslav Vlk
       Při nástupu do funkce arcibiskupa měl Miloslav Vlk nelehkou úlohu proto, že úřad přebíral od Františka Tomáška.
       10:31
       Zemřel kardinál Miloslav Vlk
        Do Prahy dnes poslal soustrastný telegram i papež František. Připomenu, že ještě v lednu s kardinálem Vlkem telefonoval.
        10:47
        Střelba na pařížském letišti Orly
         Živý vstup Petra Zavadila.
         13:55
         Ministryně Šlechtová v Lánech
          Prezident Miloš Zeman a jeho expertní tým se dnes na zámku v Lánech sešli s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou. Jednali především o novele stavebního zákona, který má zjednodušit povolování staveb.
          15:22
          Volební koalice KDU-ČSL a STAN
           Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
           16:24
           Šéf americké diplomacie v Číně
            Čína vyzvala Spojené státy ke zdrženlivosti ve vztahu k severokorejskému režimu.
            18:14
            Situace v Sýrii
             Syrští protivládní povstalci opouštějí svou poslední základnu ve městě Homs. V příštích týdnech by mělo odejít na 12 tisíc lidí.
             18:37
             Peníze na podporu muzeí
              Nové expozice, depozitáře nebo zabezpečení. Na podporu muzeí půjde v příštích letech přes miliardu a půl - většinu peněz tvoří dotace z evropských fondů.
              21:39
              Údajné odposlechy Donalda Trumpa
               Americký sněmovní výbor pro tajné služby dostal od ministerstva spravedlnosti materiál o možných odposleších Donalda Trumpa Obamovou administrativou.
               23:03
               Drogy v českých věznicích
                Vězeňská služba loni odhalila přes 700 případů vězňů pod vlivem drog. To je o 45 procent více než v předchozím roce. Přibylo i nálezů pašování omamných látek do věznic.
                25:23
                Rozhýbaná půda v Maršově
                 Nové praskliny se objevily v domech v Maršově u Uherského Brodu. Přesně po 50 letech od sesuvu 300 tisíc kubíků zeminy, které vesnici zavalily.
                 27:24
                 Sezona na českých horách
                  Na českých horách končí sezona. S posledními dny posledního turnusu jarních prázdnin a s ne příliš dobrým počasím ubývá i lyžařů.
                  30:22
                  Češi na horách
                   Mezi českými lyžaři bylo stejně jako loni nejpopulárnější Rakousko. Podle asociace cestovních kanceláří se tam dovolenou do hor vydalo téměř 500 tisíc lidí.
                   31:08
                   Sezona na českých horách
                    Kolik přírodního sněhu na horách?
                    34:30
                    Sezona na českých horách
                     Meteorologové varují, že pršet, v nejvyšších polohách pak sněžit, bude i během noci a zítřka.
                     34:59
                     Potyčky na fotbalovém zápase
                      Nejméně 50 zadržených a zhruba desítka zraněných - taková je bilance po dnešním zápase Baníku Ostrava s místním fotbalovým týmem v Opavě.
                      35:47
                      Potyčky na fotbalovém zápase
                       Živý vstup Marka Vrláka.
                       36:25
                       Opravy D1 u Velkého Meziříčí
                        Živý vstup Dominiky Řebíkové.
                        39:05
                        Celostátní fórum Pirátů
                         Piráty povede do podzimních voleb předseda Ivan Bartoš, uvedl to na celostátním fóru strany. Ta chce získat deset procent hlasů. Kampaň spustí v květnu.
                         39:24
                         Na svobodě po tlaku veřejnosti
                          Z ruských vězení bylo v posledních týdnech předčasně propuštěno několik známých vězňů. Jejich delikty byly různé. Jedno ale mají společné. O jejich případech se dozvěděla veřejnost a tlak společnosti pak vedl ke zrušení rozsudků.
                          41:45
                          Záchrana chátrajících hrobů
                           Už čtyři roky Praha zachraňuje zapomenuté a chátrající náhrobky významných osobností.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž44 minut
                           Další díl
                           19. března 2017

                           Přehled dílů

                           Stopáž49 minut

                           26. května

                           Headlines — Změny u věku odchodu do důchodu — Zvyšování důchodového věku — Hospodaření systému důchodového pojištění — Ruský útok na hobbymarket v Charkově — Útok z Pásma Gazy na Tel Aviv — Zápas českých hokejistů o zlato — Existenční potíže malých obchodů — Tragický sesuv půdy v Papui-Nové Guineji — Francouzský prezident v Německu — Miliardy pro školství — Dražba nalezeného díla Jana Zrzavého — Změny u zdravotních prohlídek strojvedoucích — Silné bouřky v Česku — Návrat ukradených listin Univerzity Karlovy — Požár STK v Jilemnici — Aleje u silnic bezpečnější pro řidiče — Hokejový zápas o zlato — Finále pohledem hráčů i fanoušků — Úspěchy české hokejové reprezentace — Medaile pro letošní turnaj — Sledovanost hokejových přenosů ČT — Podpora fanoušků na náměstích — Náklady na uspořádání šampionátu — Útraty hokejových fanoušků — Úlovky rybářů pro vlastní spotřebu — Dražší povolenky pro rybáře na Orlíku — Průzkum vraku na dně Karibskkého moře — Školní obědy pro děti z rodin v nouzi — Obnovena jednodenní chirurgie v Sušici — Záchrana podvyživených psů — Závěr festivalu v Cannes — Romský festival Khamoro

                           26. 5. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           26. května

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           26. 5. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           25. května

                           Headlines — Pomoc lidem v bytové nouzi — Podpora bydlení — Ztráta bydlení — Ruský útok na hobbymarket v Charkově — Práce ukrajinských hasičů — Česko zasáhly silné bouřky — Češký tým ve finále hokejového MS — Finále MS v hokeji — Předvolební kampaň ve Velké Británii — Zdravotní stav premiéra Fica — Ovoce na šťávy a marmelády — Velký městský okruh v Brně — Dílo Franze Kafky na festivalu Svět knihy — Posuzování příspěvků na péči — Nehoda autobusu v Rakousku — 30 let od odsouzení Ludvíka Zifčáka — Trest za nacistickou vlajku — Holubi likvidují úrodu — Placení daně z nemovitosti — Platba daně z nemovitosti — Zvýšení daní z nemovitosti — Elektronizace zdravotnictví — Sesev půdy na Papui-Nové Guineji — Vpomínka na politické vězně v Jáchymově — Opatření proti přemíře turistů v Barceloně — Den starokladrubského koně — Pravidla pro používání umělé inteligence — 150 let obce baráčnické — Prohlídky soukromých hradů a zámků — Festival elektrických aut

                           25. 5. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           25. května

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           25. 5. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           24. května

                           Headlines — Návrh státního rozpočtu na příští rok — Požadavky ministrů na změny v rozpočtu — Hospodaření státu — Reakce z Izraele na rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora — Boje na Ukrajině — Nehoda prezidenta Pavla — Kontroverzní výroky poslance Tomia Okamury — Změny na ruských ministerstvech a v armádě — Čínské cvičení u Taiwanu — Feriho trestní kauza — Zemřel herec a režisér Jan Kačer — Vzpomínky na Jana Kačera — Přípomínka Jana Kačera ve vysílání ČT — Dostavba pražského okruhu — Návrh zákona o odměňování zdravotníků — Úspory českých domácností — Srážka vlaku s lokomotivou — Úspěch českých hokejistů — Ceny ovoce a zeleniny — Ceny výrobců v zemědělství — Ceny ovoce v Polsku — Produkce zeleniny v ČR — Zřícení budovy na Mallorce — Hlasovací lístky před volbami do EP — Propuštění Iva Kaderky — Uctění památky vězňů z Jáchymova — Zákazy předjíždění kamionů — Valorizace finančních náhrad církvím — Cla na čínské elektromobily v USA — Vydatný déšť na jižní Moravě — Hledání invazních druhů rostlin a zvířat — Předvolební kampaň ve Francii — Nový bezpečnostní přeliv na Orlíku — Přípravy všesokolského sletu — Aréna bratří Formanů

                           24. 5. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           24. května

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           24. 5. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           23. května

                           Headlines — Stávka v justici — Výdělky soudních zaměstnanců — Průměrný plat zaměstnanců soudů — Nepřímá jednání o izraelských rukojmích — Útoky v Charkově — Čistky na ruském ministerstvu obrany — Energetické úspory českých domácností — Sněmovna o propouštění bez udání důvodu — Nehoda autobusu v Praze — ÚOHS a digitalizace — Čínské cvičení u Tchajwanu — Soudní rozhodnutí nad pachatelem atentátu na slovneského premiéra — Mezinárodní veletrh Svět knihy — Tichá místa na Filozofické fakultě UK — Průměrné ceny pohonných hmot — Falešné lístky na hokej — Sledování hokeje na náměstích — Bouřky v Česku — Hromadné bitka na stadionu — Pořadatelé fotbalových utkání — Okolnosti incidentu na stadionu v Plzni — Propuštění v Zetoru — Německá podpora Ukrajiny — Neštěstí v Mexiku — Jak žádat o voličský průkaz — Debata kandidátů na předsedu EK — Debata ČT před eurovolbami — Závadná voda ve studních — Výpovědi pro zaměstnance z lomu ČSA — Fotografie z Evropského kosmického teleskopu — Kampaň hnutí SPD a Trikolora před volbami do Evropského parlamentu — Nález kostí mamutů v Gobelsburgu — Návrhy na přestavbu haly hlavního vlakového nádraží — Pokuta pro Mondelez v EU — Vyprodavné výpravy do šumavské divočiny — Nové album Lennyho Kravitze

                           23. 5. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           23. května

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           23. 5. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           22. května

                           Headlines — Rychlejší oddlužení — Zkrácení doby oddlužení — Počet osobních bankrotů — Spor o uznání nezávislosti Palestiny — Britské volby — Euro pod 25 korun — Výva k nástupu Dominika Feriho do vězení — Otřesy v německé AfD — Zasedání slovenské bezpečnostní rady — Strategická komunikace Česka — Jmenování ministra Ženíška — Válka na Ukrajině — Politická debata o penzích — Tajemství na scéně Národního divadla — Jednání zemědělců s ministry — Výroba osobních aut v ČR — Vlci na Vysočině — Škody po bleskové povodni — Krádeže věcí z aut — Počty krádeží věcí z aut — Krádeže aut — Chybí policisti — Dětské skupiny jako náhrada za mateřské školy — Ovace pro hendikepovaného poslance — Pátrání v Normandii po uprchlém vězni — Stěhování hokejových týmů — Tornádo v Greenfieldu — Češi tisknou známky pro Slovensko — Skládání vlády v Nizozemsku — Příběh záchranáře Zdeňka Mikuly — Spor o zastávku v Čeladné — Lední medvědi v novém výběhu pražské zoo — Výstava absolventů Fakulta umění a designu J. E. Purkyně

                           22. 5. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           22. května

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           22. 5. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám