49 minut

28. srpna 2014

Část: Pozorovatelé OSN z Golan zajati

Obsah dílu

Rusové na Ukrajině — Rusové na Ukrajině — Rusové na Ukrajině — Rusové na Ukrajině — Rusové na Ukrajině — Rusové na Ukrajině — Hejtman Petera se vzdal mandátu poslance — Čínské investice v Česku — Razie proti drogám — Pozorovatelé OSN z Golan zajati — Mzdy za veřejnou službu — Školní pomůcky do dětských domovů — Zamítnutí stížnosti muslimské obce — Spor o šátky — Životní úroveň v Česku — Nejlepší města pro život — Bez prověrky na summit NATO — Další soud v kauze H-system — Epidemie eboly — Prezident Erdogan v úřadu — Nedůstojné zacházení se seniory — Země živitelka — Razie v ERÚ — Budoucnost Národní galerie

Části dílu

00:30
Rusové na Ukrajině
  Ostré vyhrocení situace na Ukrajině. Kyjev mluví o ruském vpádu a žádá svět o pomoc. NATO oznámilo, že na ukrajinském území operuje tisícovka ruských vojáků.
  03:35
  Rusové na Ukrajině
   Živý vstup zpravodajů Miroslava Karase, Martina Řezníčka a Martina Jonáše.
   04:11
   Rusové na Ukrajině
    Živý vstup Martina Řezníčka.
    06:01
    Rusové na Ukrajině
     Živý vstup Miroslava Karase.
     07:48
     Rusové na Ukrajině
      Živý vstup Martina Jonáše.
      10:46
      Rusové na Ukrajině
       Hostem Událostí je Ivan Počuch, český velvyslanec na Ukrajině.
       13:09
       Hejtman Petera se vzdal mandátu poslance
        Sociální demokrat a středočeský hejtman Miloš Petera se vzdal poslaneckého mandátu. Ve sněmovně ho nahradí jeho náměstek Zdeněk Sybík. Petera tak dal na doporučení strany.
        16:16
        Čínské investice v Česku
         Do Česka přijely stovky politiků i podnikatelů pod vedením třetího muže komunistické Číny, vicepremiéra Čang Kao-liho. Spolu s nimi tu po dva dny jednají o vzájemném obchodu.
         18:25
         Razie proti drogám
          Detektivové z Národní protidrogové centrály odhalili rozsáhlý nelegální obchod s chemikáliemi určenými k výrobě pervitinu.
          19:26
          Pozorovatelé OSN z Golan zajati
           Živý vstup zpravodaje Jakuba Szántó.
           21:11
           Mzdy za veřejnou službu
            Živý vstup redaktora Antonína Bruštíka.
            24:03
            Školní pomůcky do dětských domovů
             I dětské domovy dávají před pondělím dohromady školní pomůcky. Přitom se musí často spolehnout na dárce. Peníze z rozpočtů jim na výbavu žáků a studentů nevystačí.
             26:09
             Zamítnutí stížnosti muslimské obce
              Ústavní soud odmítl stížnost Ústředí muslimských obcí na policejní razii v modlitebnách. Je podle něj předčasná, protože muslimové ještě nevyčerpali ostatní možnosti, kterými se můžou bránit.
              26:27
              Spor o šátky
               Zastupitelé Teplic chtějí vyhláškou ve městě zakázat muslimkám nosit zahalené obličeje. Dohodli se na tom na dopoledním zasedání.
               28:36
               Životní úroveň v Česku
                Životní úroveň Čechů ve srovnání s původními zeměmi eurozóny klesla. Ze své výplaty si v průměru koupí míň než dřív.
                31:49
                Nejlepší města pro život
                 Nejlépe z českých statistik vychází Praha, v zahraniční konkurenci přesto pokulhává. Vyplývá to alespoň z průzkumu společnosti Mercer, která pravidelně hodnotí světové metropole.
                 34:06
                 Bez prověrky na summit NATO
                  Hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi stále chybí bezpečnostní prověrka. Jak zjistila Česká televize, i přesto je členem delegace na blížící se summit NATO.
                  36:01
                  Další soud v kauze H-system
                   Část klientů zkrachovalého H-systemu dostala dnes u soudu naději, že nebudou muset opustit domy, které si svépomocí dostavěli.
                   38:08
                   Epidemie eboly
                    Ebola v západní Africe připravila o život 1 552 lidí, počet evidovaných nakažených stoupl na víc než tři tisíce.
                    38:29
                    Prezident Erdogan v úřadu
                     Zásadní milník pro Turecko: funkce prezidenta se ujal Recep Tayyip Erdogan, který stál 11 let v čele vlády.
                     40:50
                     Nedůstojné zacházení se seniory
                      Okrádání seniorů a nedůstojné zacházení s nimi v ubytovně nedaleko Prahy. Policie obvinila ředitelku domova a jejího komplice, že z nemocné klientky vylákali víc než milion korun.
                      42:49
                      Země živitelka
                       Prezident Miloš Zeman se připojil k vyhlášení války obchodním řetězcům, a to kvůli jejich vysoké marži. Současně vyzval obyvatele k nákupu českých potravin při dnešním zahájení agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích.
                       44:43
                       Razie v ERÚ
                        Protikorupční policie zasahovala v budovách Energetického regulačního úřadu. Z centrály v Jihlavě a pobočky v Ostravě si kriminalisté odnesli část elektronických dat a papírové spisy.
                        45:28
                        Budoucnost Národní galerie
                         Hlavním kurátorem sbírek Národní galerie bude Adam Budak. Z Washingtonu, kde působí na podobném postu, dorazí v září. Už teď ale s ředitelem Jiřím Fajtem sestavují nové směřování Národní galerie.
                         Přehrát celé video
                         Stopáž48 minut
                         Další díl
                         29. srpna 2014

                         Přehled dílů

                         Stopáž55 minut

                         19. června

                         Plán na obří investici — Výroba čipů v Česku — Změny v místě obří investice — Investiční projekty v ČR — Zájem o investice v Česku — Strategické partnerství Ruska a Severní Korey — Oběti pouti do Mekky — Miliardy na odklon tepláren od uhlí — Sociální výbor sněmovny o penzích — Útok nožem na pražské čerpací stanici — Imunita nové europoslankyně Nagyové — Migrace z Běloruska do Polska — Hútijové potopili loď — Osobnosti letošních filmových Varů — Noví ústavní soudci — Pamětní kámen před FF UK — Dovolání Dominika Feriho — Bezpečnost u vody — Úhrady pojišťoven lékařům — Výdaje na zdravotnictví — Léčba rakoviny prostaty — Spor v koalici o platy ve veřejn sféře — Podmíněný trest pro Romana Berbra — Důvěra obyvatel vůči ústavním institucím — Prezident v Ústeckém kraji — Posprejovaný Stonehendge — Předvolební chaos ve Francii — Bouřky v Česku — Bouřky na fotbalovém Euru — Soudy uzavřely kauzu Pitomio Tomia Okamury — Sokolové v poslaneckých lavicích — Připomínka aloise Eliáše — Slovenský kabinet a lex atentát — Složení Rady ČT — Vědecký festival Vědafest — Záchrana žirafího mláděte — Oslavy 90 let FOK na Vyšehradě

                         19. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         19. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         19. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž55 minut

                         18. června

                         Platy státních zaměstnanců — Růst platů ve veřejné sféře — Počty státních zaměstnanců — Jednání lídrů EU o obsazení unijních funkcí — Útok na Azov — Zemědělci vítají teplé počasí — Půjčka pro zaměstnance hutí Liberty — První zápas českých fotbalistů na Euru — Výcvik ukrajinských vojáků — Výplata dividendy ČEZ — NATO o čínské podpoře ruské agrese na Ukrajině — Představení o životě Miloše Formana — Ministr Lipavský na Slovensku — Ochrana slovenských politiků — Pátrání po pohřešovaných seniorech — Míra inflace v květnu 2024 — Nehoda raftu s Čechy — Opakované povodně v Novém Dražejově — Tisíce fanoušků z Česka v Lipsku — ME ve fotbale skupina F — Zápasy na webu z různých pohledů — Tržby restaurací během šampionátu — Útraty za šampionát — Vyšetřování výbuchu v Libavé — Nová pravidla pro advokátní úschovu — Vojáci KLDR překročili demarkační linii — Vladimír Putin v KLDR — Vzpomínka na parašutisty — Ploty na Sněžce — Nový ředitel ÚVN v Praze — Kreativita českých žáků — Masivní požáry v USA a Kanadě — Česká výroba radiofarmak — Ohniví červi v moři u Černé Hory — Podpora nemocného kamaráda — Pouliční umění v Českých Budějovicích

                         18. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         18. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         18. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         17. června

                         Rekordní požadavky ministrů — Státní rozpočet — Schodek státního rozpočtu — Neformální schůzka po volbách do EP — Kandidáti hnutí STAN — Izraelský premiér rozpustil šestičlenný válečný kabinet — Tragický výbuch v areálu Libavá — Odložení případu střelby na FF UK — Ceny potravin v Česku — Pozemní bezpilotní systémy na Ukrajině — Nehoda autobusu na Islandu — Inscenace Wernisch v Národním divadle — Počty firem v Česku — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty Ostrava — Otravy muchomůrkou tygrovanou — Voda v přírodních koupalištích — Věznicím chybí personál — Věznice v ČR — Uvolnění kapacit věznic — Systém ETCS na železnici — Senátní návrhy na vyznamenání — Paříž před olympiádou — Migranti u řeckého pobřeží — Ochrana nejcennější zemědělské půdy — Ukrajinští uprchlíci v Česku — Letní konzulární jednatelství — Předvolební kampaň v Británii — Vydání Nikhila Gupty — Objev nejdelší pravěké mohyly — Umělá inteligence — Nový úsek dálnice — Obnova hotelu Ještěd

                         17. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         17. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         17. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž49 minut

                         16. června

                         Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle Na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                         16. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž49 minut

                         16. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         16. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž50 minut

                         15. června

                         Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                         15. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž50 minut

                         15. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         15. 6. 2024 na ČT24

                         Události na sociálních sítích

                         Napište nám