iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 6. 2009
13:40 na ČT1

1 2 3 4 5

14 hlasů
5386
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Útěk orangutanky — Japonský psí bojovník — Puma Kryštof — Labradorka cestovatelka — Záchrana kobyly Amandy

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Orangutanka Dona

  0:45 do playlistu

  Orangutanka Dona
  Poslední předprázdninový díl pořadu Mezi námi zvířaty je trochu atypický. S Vaškem Vydrou se v něm vracíme k některým příběhům, které jsme vysílali v loňském roce, a které vyvolaly největší ohlas Vás diváků. Tak se znovu potkáte s orangutankou Donou, která párkrát pořádně zrychlila tep svým ošetřovatelům ve Dvoře Králové. Prostě si vzpomněla na svůj původní život v přírodě a rozhodla si snídani opatřit sama...

 • Tosa inu Bodie

  5:33 do playlistu

  Tosa inu Bodie
  Tosa inu Bodie je japonský bojovník, a to dokázal ne v soubojích s ostatními psy, ale v boji doslova na život a na smrt. Otrávil se totiž jedem na krysy tak nešťastně, že mu organismus začal vypovídat službu. Zachránili ho veterináři, kteří se stejně jako on odmítali vzdát.

 • Puma Kryštof

  11:23 do playlistu

  Puma Kryštof
  Puma Kryštof je ozdobou našeho pořadu. Je mladý a krásný. Život se mu zatím představil jen z té lepší stránky, má kolem sebe lidi, kteří ho milují a hýčkají. A přesně to jsme vám chtěli ukázat.

 • Adéla cestovatelka

  15:40 do playlistu

  Adéla cestovatelka
  No a tady je ta Adéla cestovatelka. Prostě příběh o tom, že bydlo v luxusu nemusí být pejskovi překážkou v hledání dobrodružnějších stránek psího života. Tak je tu úsměvná historka labradorky, která jako Babeta šla do světa, ale sólo, jí na rozdíl od jejího páníčka Petra Kužvarta, zdaleka tak neslušelo.

 • Kobylka Amanda

  19:57 do playlistu

  Kobylka Amanda
  A poslední příběh je samozřejmě koňský. O černém dni kobylky Amandy, která zapadla do výkopu tak nešťastně, že na její záchranu byl třeba celý den a celý hasičský sbor.

Přehrát vše

Související