Ale znáte mě? Nečekané chovatelské trampoty v praxi řeší Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Chovná stanice

Znáte rčení, člověk míní, pes mění? Paní Balcarová moc touží mít chovnou stanici, a tak si třikrát pořídila štěně s výborným rodokmenem. Třikrát se jí však její sen nesplnil. Ptáte se proč? Podívejte se na náš příběh o zatím marné snaze odchovávat kvalitní vrhy štěňat. A také o tom, kam až může dojít přílišné šlechtění některých psích ras.

videoChovná stanice
...
video video

Chovná stanice

Klokani

Pokud máte klokany spojené jen se slunnou Austrálií, bude pro vás tato reportáž určitě příjemným překvapením. Existuje totiž druh žijící v horách v Tasmánii, který zimu miluje a vůbec mu nevadí sníh a mráz. Zveme vás na jednu takovou zasněženou zahradu se dvěma klokany, kteří volají Máte mě! na jihu Čech.

videoKlokani
...
video video

Klokani

Šneci Achatina Achatina

Největšími suchozemskými šneky jsou ti z rodu Achatina Achatina. Dosahují délky až 30 centimetrů, mají krásně zabarvenou ulitu a pocházejí z Ghany. Při vzorné péči však mohou žít i v našem panelovém domě. Co všechno k životu potřebují, o tom je naše poslední reportáž. Prozradíme jen, že můžete klidně odjet na dovolenou, protože se šneci zavíčkují a počkají na vás. Pokud nevíte, co to znamená, určitě se podívejte.

videoŠneci Achatina Achatina
...
video video

Šneci Achatina Achatina

Stopáž14 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín