14 minut
Máte mě!

23. leden 2011

Obsah dílu

Chovná stanice — Klokani — Šneci Achatina Achatina

Části dílu

00:41
Chovná stanice
  Znáte rčení, člověk míní, pes mění? Paní Balcarová moc touží mít chovnou stanici, a tak si třikrát pořídila štěně s výborným rodokmenem. Třikrát se jí však její sen nesplnil. Ptáte se proč? Podívejte se na náš příběh o zatím marné snaze odchovávat kvalitní vrhy štěňat. A také o tom, kam až může dojít přílišné šlechtění některých psích ras.
  06:08
  Klokani
   Pokud máte klokany spojené jen se slunnou Austrálií, bude pro vás tato reportáž určitě příjemným překvapením. Existuje totiž druh žijící v horách v Tasmánii, který zimu miluje a vůbec mu nevadí sníh a mráz. Zveme vás na jednu takovou zasněženou zahradu se dvěma klokany, kteří volají Máte mě! na jihu Čech.
   10:48
   Šneci Achatina Achatina
    Největšími suchozemskými šneky jsou ti z rodu Achatina Achatina. Dosahují délky až 30 centimetrů, mají krásně zabarvenou ulitu a pocházejí z Ghany. Při vzorné péči však mohou žít i v našem panelovém domě. Co všechno k životu potřebují, o tom je naše poslední reportáž. Prozradíme jen, že můžete klidně odjet na dovolenou, protože se šneci zavíčkují a počkají na vás. Pokud nevíte, co to znamená, určitě se podívejte.
    Přehrát celé video
    Stopáž14 minut
    Další díl
    30. leden 2011

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám