14 minut
Máte mě!

27. květen 2012

Obsah dílu

Pomáhající srdce — Pumy vinohradské — Není koza jako koza

Části dílu

00:44
Pomáhající srdce
  Australský ovčák je neúnavný dříč. Ve své domovině převede sám stohlavé stádo z pastviny na pastvinu, u nás ovšem své uplatnění teprve hledá. Takové činorodé plemeno se totiž nesmí nudit. Potvrdí to i majitelka Sindy, která prošla rekvalifikací ze sportovkyně na psí terapeutku. Ukázalo se, že má pro pomoc člověku talent od Pánaboha, i když výchova takového samostatného a sebevědomého plemene není nic jednoduchého.
  06:33
  Pumy vinohradské
   Východočeška Kaja a Řek Paco tvoří roztomilý párek v jedné hospůdce v Praze na Vinohradech. Kaja a Paco jsou pumy americké – největší zástupci tzv. „malých koček“. (Slovo malá je v tomto případě nutno brát s rezervou.) Dříve jste Kaju mohli potkat na procházce po Riegrových sadech, ovšem od té doby, co jí z řecké Zoo přibyl partner, odmítá ubikaci opouštět. Co kdyby se tam Paco začal nějak moc roztahovat?! Uvidíte i jejich koťátko Princeznu. Je to kocour.
   10:40
   Není koza jako koza
    Některá má rohy jako vývrtky. Girgentánské kozy patří mezi evropské poklady. Žijí pouze na Sicílii a patří mezi tamní kulturní bohatství. V Evropě jsou na seznamu vzácných a vymírajících plemen domácích zvířat. Kromě toho jsou krásné a kozlové nejsou cítit. Prostě koza k zulíbání.
    Přehrát celé video
    Stopáž15 minut
    Další díl
    3. červen 2012

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám