15 minut
Máte mě!

3. června 2012

Obsah dílu

Liška (ne)domácí — Deset povelů pro lva — Třicetiletá kočka

Části dílu

00:45
Liška (ne)domácí
  Liška je pohádkové zvíře. Chytrá, rychlá a v člověku umí číst jako v knize. Tentokrát uvidíte, jak se pohádka stala realitou. A pokud někdo při četbě o chytré kmotře lišce zapochyboval, že by uměla otevřít šuplík u stolu, vězte, že autor byl zcela jistě inspirován skutečným liščím temperamentem. Ája je liška, která má svou zimní zahradu a kamarádí s černobílou kočkou.
  05:56
  Deset povelů pro lva
   Lidi mají různé nápady. Třeba vyšlechtit psa, který vypadá jako lev. Je to jako v Saturninovi. Někomu stačí kochat se nápadem, někdo ho uskuteční. A tak přišel na svět veliký mocný chlupatý pes leonberger. Dozvíte se, jak se o takového šedesátikilového mazlíka starat a jak ho vychovávat.
   10:52
   Třicetiletá kočka
    Burmilla je kočička, jejímiž předky jsou perská činčila a kočka barmská. Říká se o ní, že je více psem, než kočkou, a proto i od člověka vyžaduje více pozornosti. Nechce žít vedle člověka, chce žít s ním. Je velmi vynalézavá v hledání zábavy a smutná o samotě. Burmilly by měly být doma vždycky alespoň dvě. A nebo tuhle společenskou kočku můžete chovat s pejskem. Toto plemeno je mladé pouhých třicet let.
    Přehrát celé video
    Stopáž15 minut
    Další díl
    10. června 2012

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám