14 minut
Máte mě!

30. ledna 2011

Obsah dílu

Průkaz původu — Kování koní — Želva Žofie

Části dílu

01:02
Průkaz původu
  Kdo máte zvíře, víte, že s ním vstoupily do vašeho života nejen radosti a nový životní styl, ale taky starosti, aby dobře prospívalo, a obavy o jeho zdraví. V prvním příběhu se seznámíme s Rustym. Je to rhodéský ridgeback, kterého si pořídila mladá slečna jako svého prvního psa. Chtěla s ním hlavně sportovat a očekávala, že pes bude kamarádem i parťákem do přírody. Protože nechtěla výstavního, vybrala si štěně bez průkazu původu. Dnes říká, že už by to neudělala. Rusty nejenže má naprosto nestandardní povahu jako ridgeback, ale navíc je doslova prolezlý chorobami.
  05:07
  Kování koní
   Koně by měli stonat v pohybu! V druhé reportáži se dozvíte zajímavé informace o tělesných funkcích koní, kteří díky fungování svého krevného oběhu potřebují neustálý pohyb. I když jsou nemocní.
   09:00
   Želva Žofie
    Třetí je příběh želvy Žofie. Ačkoliv je obklopena milující a pečující lidskou rodinou, byla naměkko. A to by želva neměla. Pídíme se tedy s majitelem, co želvě chybí, a překvapivě se dozvídáme, že za její gumový krunýř může mj. i špatně nastavené světlo.
    Přehrát celé video
    Stopáž14 minut
    Další díl
    6. února 2011

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám