Úvod

Neděle 19. 9. 2021 po půlnoci

​Grilování patří neodmyslitelně k letním večerům, ale co když už nevíte, jak byste si tuhle příjemnou činnost ještě více zpestřili. Na tým Kuchařské pohotovosti se obrátila paní Blanka, která sice má s grilování zkušenosti, ale ráda by tentokrát připravila něco úplně jiného a taky hledá zcela nové suroviny, neobvyklé kombinace, možná i způsoby. Ráda by zpracovala kromě masa i zeleninu a ovoce, přistoupila by i na tradiční suroviny, ale připravené neobvyklým způsobem.
A od toho je tu naše trojice, která zajistí, aby nejen paní Blanka, ale i diváci byli překvapeni tím, co všechno a hlavně jak můžeme grilovat. Neprozradíme vše, ale jen naznačíme.
Na grilu budeme připravovat brambory se žampiony, poněkud obměněným způsobem buřty se slaninou, paprikou a cibulí, ale taky krůtí prsa v marinádě s banány a navíc si připravíme dezert v podobě různých druhů ovoce, grilovaného v miskách s chutnou sladkou omáčkou.

Recepty

Štítky

bezmasá jídla, brambory, cibule, dezert, drůbež, grilování, hrušky, jablka, marináda, olej, omáčka, ovoce, paprika, uzeniny, vepřové maso, zelenina, žampiony

Příští zásah

Fotografie

Kroupy, pohanka, jáhly

18. 4. 2009 09:55 ČT1

Další volání o pomoc i nezvyklé zadání tentokrát našemu týmu trošku zamotalo hlavu. Paní Dita měla velmi složité přání a napsala ve svém dopise: "Přála bych si plné menu, oběd či večeři s…

Fotografie

  • Z pořadu
  • Z natáčení