Návštěvní kniha

Píšete nám, jak se vám
u nás líbilo...

ZŠ Duhovka v Praze

Praha 21. 11. 2014
Dobrý den, děkujeme za milé přijetí, čas, péči a trpělivost, se kterou se nám věnoval náš průvodce. Exkurze se nám líbila a ještě jednou Vám touto cestou děkujeme za její organizaci. S pozdravem, Děti z oranžové třídy ZŠ Duhovka v Praze 

Základní škola Litoměřice

Severočeský 18. 11. 2014
Dobrý den, dne 5. 11. 2014 navštívili naši žáci Českou televizi. Děkujeme Vám za zajímavou prohlídku a za péči, kterou jste nám věnovali. Pro naše děti to byl opravdový zážitek. Základní škola Litoměřice

ZŠ Velký Ořechov

Jihomoravský 24. 7. 2014

Dobrý den,

děkujeme ještě jednou moc za příjemné chvíle strávené ve Vaší televizi. Mohli jsme si udělat obrázek o tom, jak vznikají některá vysílání. Teď je sice konec školního roku, tak už nemohu dát dětem vědět o Vaší návštěvní knize, ale tak snad si vzpomeneme na začátku školního roku nového.

 

Přejeme Vám hodně úspěchů v další tvorbě a mnoho spokojených diváků.

 


 

 

Duháčkova exkurze

Středočeský 24. 7. 2014

Ahoj všem na Déčku a Duháčku.


Chci Vám všem ještě jednou moc a moc poděkovat za nádherné odpoledne v České televizi. Všichni jste byli hrozně fajn a moc milí! Vážím si toho, že jsem se mohla této exkurze zúčastnit a splnit si tak moje velké přání. Na Déčko se dívám děsně ráda a mám tam spoustu oblíbených pořadů.

Jsem ráda, že Déčko máme !!!
Mějte báječné léto a třeba zase někdy ahoooj !


s maminkou

Integrační centrum Utilis Břeclav

Jihomoravský 18. 6. 2014

Dobrý den,

moc děkujeme za poutavou prohlídku České televize. Pan průvodce nás dokázal zaujmout svým výkladem po celou dobu 2 hodin a vše přizpůsobil naší cílové skupině - lidem s mentálním omezením. Na chvíli jsme se stali kameramany, herci i režiséry. Prohlédnout si zákulisí České televize bylo zkrátka úžasné.

Ještě jednou děkujeme a určitě doporučíme dalším skupinám.

Integrační centrum Utilis Břeclav

< >