Návštěvní kniha

Píšete nám, jak se vám
u nás líbilo...

PROHLÍDKA ČESKÉ TELEVIZE - ZŠ Břečťanová

Praha 13. 6. 2022
Výlet se mi moc líbil a byl zajímavý. Líbilo se mi natáčení Kouzelné školky a vyprávění o České televizi. Také se mi líbil originální název budovy –Rohlík a všem bych výlet doporučil. Tomáš P. 

Poděkování

Severočeský 21. 3. 2019

Dobrý den,


chtěla bych poděkovat za včerejší prohlídku ČT Praha, vstřícnost, ochotu a pochopení pro handicapované. Poznali jsme něco nového a průvodci byli bezvadní. Hezké zdravé dny a hodně spokojených diváků i návštěvníků. 


Za Svaz tělesně postižených Štětí  E. Reifová

Rodina Polova a Vyroubalova z Hnojic u Olomouce

Severomoravský 5. 11. 2018
Dobrý den,

chtěla bych Vám všem do televize moc poděkovat za prohlídku dne 26.10.2018. S dcerou jsme byly na prohlídce už vloni a letos jsme vzaly sebou i babičku a tetu s rodinou. Všem se nám to líbilo, bylo to i trošku jiné než loni, takže jsme viděli i něco nového a tím líp!!!

Paní průvodkyně byla skvělá, ochotná, vysvětlovala, povídala, ukazovala....

Galerie Star dance byla fantastická :-) a nový obchůdek perfektní!!!

Ještě bych chtěla poděkovat za to, že jsme byli samostatná skupinka bez těch školáků. Bylo to moc fajn!!!

Určitě se k Vám rádi vrátíme.

Mějte se hezky a přejeme spoustu a spoustu spokojených diváků, rodina Polova a Vyroubalova z Hnojic u Olomouce 

Králíci

Východočeský 17. 5. 2018
Dobrý den, 
zdraví Vás "Králíci", jak naši výpravu na Expedici Praha 2018 vtipně nazvali Vaši báječní průvodci, kteří se nám maximálně věnovali při naší exkurzi 14.5.2018
Touto cestou bych velice ráda poděkovala za vstřícnost, ochotu a báječné přijetí u Vás na Kavčích horách. Děti byly maximálně nadšené, spokojené a i po velmi dlouhé cestě "zázračně" ožily, jakmile jim bylo umožněno všechno si vyzkoušet na vlastní kůži. A co teprve, když se naši puberťáci zúčastnili naživo natáčení pořadu Kouzelná školka s Michalem a Františkem. 
Ještě jednou za všechny děti i jejich doprovod mockrát děkuji, jste báječní, když umožníte pohled "z druhé strany". Všem návštěvu u vás velice doporučuji a není to pouze o malých dětech, těm našim je 12 a více a dokázali jste je ohromit, nadchnout a hlavně přesvědčit, že Vaše práce není pouze o tom zmáčknout doma ovladač od TV.
ZŠ Moravská, Králíky okr.Ústí nad Orlicí 

ZŠ Táborská, Praha 4

Praha 7. 3. 2018

Dnes jsme se třídou navštívili exkurzi u Vás v České televizi. Všichni jsme velmi nadšení! Opravdu velmi zajímavá, pěkná, zábavná prohlídka. Navíc jsem mohli vidět část natáčení v Déčku, Minecraftový svět. To bylo pro děti jedním z největších zážitků.
Tímto bych Vám za sebe i za celou třídu chtěla velmi poděkovat. Strávili jsme u Vás pěkné dopoledne a navíc jsme se toho spoustu dozvěděli a naučili.

>