Návštěvní kniha

Píšete nám, jak se vám
u nás líbilo...

Rodina Polova a Vyroubalova z Hnojic u Olomouce

Severomoravský 5. 11. 2018
Dobrý den,

chtěla bych Vám všem do televize moc poděkovat za prohlídku dne 26.10.2018. S dcerou jsme byly na prohlídce už vloni a letos jsme vzaly sebou i babičku a tetu s rodinou. Všem se nám to líbilo, bylo to i trošku jiné než loni, takže jsme viděli i něco nového a tím líp!!!

Paní průvodkyně byla skvělá, ochotná, vysvětlovala, povídala, ukazovala....

Galerie Star dance byla fantastická :-) a nový obchůdek perfektní!!!

Ještě bych chtěla poděkovat za to, že jsme byli samostatná skupinka bez těch školáků. Bylo to moc fajn!!!

Určitě se k Vám rádi vrátíme.

Mějte se hezky a přejeme spoustu a spoustu spokojených diváků, rodina Polova a Vyroubalova z Hnojic u Olomouce 

Králíci

Východočeský 17. 5. 2018
Dobrý den, 
zdraví Vás "Králíci", jak naši výpravu na Expedici Praha 2018 vtipně nazvali Vaši báječní průvodci, kteří se nám maximálně věnovali při naší exkurzi 14.5.2018
Touto cestou bych velice ráda poděkovala za vstřícnost, ochotu a báječné přijetí u Vás na Kavčích horách. Děti byly maximálně nadšené, spokojené a i po velmi dlouhé cestě "zázračně" ožily, jakmile jim bylo umožněno všechno si vyzkoušet na vlastní kůži. A co teprve, když se naši puberťáci zúčastnili naživo natáčení pořadu Kouzelná školka s Michalem a Františkem. 
Ještě jednou za všechny děti i jejich doprovod mockrát děkuji, jste báječní, když umožníte pohled "z druhé strany". Všem návštěvu u vás velice doporučuji a není to pouze o malých dětech, těm našim je 12 a více a dokázali jste je ohromit, nadchnout a hlavně přesvědčit, že Vaše práce není pouze o tom zmáčknout doma ovladač od TV.
ZŠ Moravská, Králíky okr.Ústí nad Orlicí 

ZŠ Táborská, Praha 4

Praha 7. 3. 2018

Dnes jsme se třídou navštívili exkurzi u Vás v České televizi. Všichni jsme velmi nadšení! Opravdu velmi zajímavá, pěkná, zábavná prohlídka. Navíc jsem mohli vidět část natáčení v Déčku, Minecraftový svět. To bylo pro děti jedním z největších zážitků.
Tímto bych Vám za sebe i za celou třídu chtěla velmi poděkovat. Strávili jsme u Vás pěkné dopoledne a navíc jsme se toho spoustu dozvěděli a naučili.

Studenti z Prostějova

Severomoravský 3. 12. 2017
Chci moc poděkovat za skvělou prohlídku České televize v pátek ve 13:00. Paní průvodkyně byla úžasná a studenti nadšení

Poděkování za prohlídku ČT

Severomoravský 31. 10. 2017
Dobrý večer,

chtěla bych Vám poděkovat, protože prohlídka byla super, líbilo se nám to, jen to strašně rychle uteklo. Všichni byli milí, příjemní a vstřícní, i když jsme je trošku brzdili v práci.

Za vše děkuji a určitě se k Vám ještě zase vrátíme. Zdravíme obě paní průvodkyně, zdravíme na recepci a i paní do obchůdku, která na nás počkala.

Z Moravy >