Návštěvní kniha

Píšete nám, jak se vám
u nás líbilo...

ZOOS KOVO Metra Blansko a.s.

Jihomoravský 10. 6. 2017

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat jménem odborářů Metry Blansko za pěknou exkurzi. Možná by bylo vhodné úvodní film udělat jeden pro děti, druhý pro dospělé.
 ZOOS KOVO Metra Blansko a.s.​

Poděkování za prohlídku ČT

Jihomoravský 12. 9. 2016
moc děkuji za umožnění exkurze po České televizi. Dcera i manžel byli spokojeni, líbilo se jim a dcerka je plná zážitků. Účel tedy byl splněn:-).Výklad pana průvodce byl zajímavý, srozumitelný a byla cítit profesionalita v každém slově. Nahlédnutí do tajů pořadů v TV je jako byste vešel do kouzelného světa plného záhad a překvapení.....Díky tomu si mohli naši představit co taková práce obnáší a souhlasili, že je to poměrně náročné hlavně na psychiku, kdy se natáčí daná část tak dlouho, dokud není režie plně spokojena....děkuji 

ZŠ Velký Ořechov

Jihomoravský 24. 7. 2014

Dobrý den,

děkujeme ještě jednou moc za příjemné chvíle strávené ve Vaší televizi. Mohli jsme si udělat obrázek o tom, jak vznikají některá vysílání. Teď je sice konec školního roku, tak už nemohu dát dětem vědět o Vaší návštěvní knize, ale tak snad si vzpomeneme na začátku školního roku nového.

 

Přejeme Vám hodně úspěchů v další tvorbě a mnoho spokojených diváků.

 


 

 

Integrační centrum Utilis Břeclav

Jihomoravský 18. 6. 2014

Dobrý den,

moc děkujeme za poutavou prohlídku České televize. Pan průvodce nás dokázal zaujmout svým výkladem po celou dobu 2 hodin a vše přizpůsobil naší cílové skupině - lidem s mentálním omezením. Na chvíli jsme se stali kameramany, herci i režiséry. Prohlédnout si zákulisí České televize bylo zkrátka úžasné.

Ještě jednou děkujeme a určitě doporučíme dalším skupinám.

Integrační centrum Utilis Břeclav

  • 1