iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 7. 2012
12:50 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
4008
zhlédnutí

Kultura.cz

Konfident Jiří Mádl — Petr Korál – Amplify, Ty jsi ten nej — Tváře v Rudolfinu

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Konfident Jiří Mádl

  6:13 do playlistu

  Konfident Jiří Mádl
  5. července bude mít v českých kinech premiéru další film o praktikách komunistických fízlů. Konfident je příběhem radioamatéra Adama, který ve snaze ochránit své blízké podepíše smlouvu s ďáblem, tedy s STB. V hlavní roli Jiří Mádl. Na rozdíl od legendárního Ucha režiséra Karla Kachyni nebo Špačkových Pout nový snímek Juraje Nvoty pojednává o lidech, kteří ještě nemají životní zkušenosti. „Je to zřejmě nejzajímavější věc, kterou jsem zatím dělal," pochvaluje si v našem Rozhovoru Jiří Mádl.

 • Petr Korál – Amplify, Ty jsi ten nej

  13:28 do playlistu

  Petr Korál – Amplify, Ty jsi ten nej
  Na Kritické židli zhodnotí hudební publicista Petr Korál druhé album šumperské kapely Dying Passion s názvem Amplify. Poté se podíváme na nový videoklip Lucie Vondráčkové k písni Ty jsi ten nej, kterou v originále zpívá Tina Turnerová.

 • Tváře v Rudolfinu

  18:10 do playlistu

  Tváře v Rudolfinu
  Pražská Galerie Rudolfinum se rozhodla věnovat letní měsíce žánru, který v jejích prostorách nebyl v minulosti k vidění tak často – videoartu. Výstava nazvaná Tváře je přísně tematická, jak už název napovídá, zabývá se fenoménem tváře. Některé z osmnácti děl převážně klíčových uměleckých osobností světového videoartu nám představí kurátor výstavy Ladislav Kesner. Tvrdí, že „tvář je to nejbanálnější, co může existovat, zároveň nás ale nepřestává fascinovat“.

 • Soutěž

Přehrát vše