iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 4. 2012
11:45 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
2233
zhlédnutí

Kultura.cz

Jiří Franta a David Böhm — Aleš Stuchlý — Herečka Veronika Kubařová

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Reportáž: Jiří Franta a David Böhm v galerii Švestka

  4:32 do playlistu

  Reportáž: Jiří Franta a David Böhm v galerii Švestka
  V reportáži vás pozveme do nepřehledného labyrintu, v který proměnili výtvarníci Jiří Franta a David Böhm pražskou Galerii Jiří Švestka. Své kresby, performance a videa rozvěsili po příčkách, které vytvořili speciálně kvůli výstavě. Do povědomí veřejnosti se absolventi pražské AVU zapsali v roce 2006 díky realizacím na zdi pražské galerie NoD, na niž dva měsíce zaznamenávali svoje nápady, aby nakonec přetřeli zeď na bílo. I současnou instalaci hodlají umělci „úplně zbořit“. Expozice s názvem Echolog je totiž nepřenosná.

 • Buďte v obraze
 • Kritická židle: Aleš Stuchlý – The Silicone Veil, Pink Friday: Roman Reloaded

  13:20 do playlistu

  Kritická židle: Aleš Stuchlý – The Silicone Veil, Pink Friday: Roman Reloaded
  Na Kritické židli zhodnotí hudební dramaturg Radia Wave Aleš Stuchlý aktuální album The Silicone Veil norské písničkářky Susanne Sundfør a také desku Pink Friday: Roman Reloaded trinidadské rapperky a zpěvačky Nicki Minaj.

 • Rozhovor: Herečka Veronika Kubařová

  18:10 do playlistu

  Rozhovor: Herečka Veronika Kubařová
  Nakonec vám nabídneme Rozhovor s Veronikou Kubařovou. Půvabná čtyřiadvacetiletá herečka zatím kromě své prvotiny, Rafťáků, zabodovala ve filmech Nejkrásnější hádanka, Dívka a kouzelník, Ženy v pokušení a Lidice. Teď se jí sešly hned dvě premiéry najednou – v dubnu vstoupila do kin komedie Můj vysvlečenej deník a v Městských divadlech pražských hraje a zpívá v novém představení s názvem Bedřich Smetana: The Greatest Hits.

 • Soutěž

Přehrát vše