iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 1. 2011
16:30 na ČT24

1 2 3 4 5

39 hlasů
5363
zhlédnutí

Turbulence

Zasněžená Kalifornie — Záplavy v Thajsku — Chladno v Indii — Zatmění Slunce — Ozonová vrstva — Australské záplavy — Oslavy nového roku

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mozaika

  0:52 do playlistu

  Mozaika
  V mozaice prvního dílu vás čeká např. zasněžená Kalifornie, neobvyklé záplavy v době zimního monzunu v Thajsku, chladno v Indii nebo zrychlená videa zatmění Slunce.

 • Téma

  5:42 do playlistu

  Téma
  Ozonová vrstva Země se letos po letech přiblížila normálnímu stavu. Zmizí už ozonová díra navždy z našeho slovníku nebo je to jen přechodný stav? Tereza Pultarová pro vás chystá reportáž ze Solární a ozonové observatoře ČHMÚ a těšit se můžete na výklad dr. Karla Vaníčka.

 • Rozhovor

  11:21 do playlistu

  Rozhovor
  Australské záplavy nemohly uniknout nikomu, kdo v posledních třech týdnech aspoň jednou viděl jakoukoli zpravodajskou relaci. Jsou v oblasti zcela mimořádnou událostí, nebo silné deště ke klimatu Queenslandu patří? Do studia jsme pozvali dr. Radima Tolasze předního klimatologa z ČHMÚ.

 • Týden ve světě

  16:23 do playlistu

  Týden ve světě
  Vždy několik reportáží nás zavede do míst, kde počasí lidi nejvíc pálí nebo třeba studí: napadlo vás někdy, že může na Kubě sněžit?

 • Na cestách

  21:40 do playlistu

  Na cestách
  Spousta lidí touží oslavit nový rok jako první. Na ostrovech Kiribati mohou otvírat silvestrovské šampaňské už v době, kdy je v Česku 11 hodin. Přemýšleli jste o tom, jaké při tom mají počasí?

 • Váš námět

  24:40 do playlistu

  Váš námět
  Zaujal vás jev, který jste vyfotili na obloze, máte v počasí pojem, který byste chtěli vysvětlit, nebo byste se prostě jenom rádi s ostatními diváky podělili o své zajímavé video z neustále se proměňujícícho nebe? Pošlete nám ho!

Přehrát vše