iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 9. 2008
13:50 na ČT1

1 2 3 4 5

142 hlasů
10047
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Kobylka Lasička — Aligátoři — Minikůň — Francouzští honicí psi

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Příběh

  0:38 do playlistu

  Příběh
  Vítejte Mezi námi zvířaty! Rozhodně by Vám nemělo ujít, jak se stalo, že si kobylka Lasička užívá v jihočeských Hodonicích pohádkový důchod! Prostě žila, byla jedna prudká, lekavá a zbrklá kobylka, která vyhazovala jak se dalo a koho se dalo, až o jezdce měla víc než nouzi. Mají koně také své strážné anděly? Snad. Jinak by to musela být prachobyčejná šťastná náhoda, kdo zorganizoval setkání dvou hlavních hrdinek našeho příběhu. Kobylky s příznačným jménem neposedy a milovnice koní MVDr. Heleny Vlkové. Jejich společná cesta do Hodonic nebyla jednoduchá, ale Mezi námi zvířaty, konec dobrý, všechno dobré.

 • Zvířata děkují
 • Zvířecí tajemství

  10:14 do playlistu

  Zvířecí tajemství
  Malí aligátoři se líhnou z vajec postupně. Nejdřív samečkové a za pár dní samičky. Pohlaví si určí maminka tím, jak hluboko skupinku vajec zahrabe. Věděli jste to? Tak teď to víte a navíc se Mezi námi zvířaty seznámíte s lidmi, jejichž život se kolem aligátorů a krokodýlů točí od rána do večera. Zveme vás do krokodýlí ZOO v Protivíně.

 • Smečka francouzských honicích psů

  15:10 do playlistu

  Smečka francouzských honicích psů
  S moderátorkou Danou Syslovou vás ještě zveme posedět a na kávu do „takové normální zvířecí rodinky“ a do smečky francouzských honicích psů, kteří jsou k uzoufání k neutahání. A to je Mezi námi zvířaty téměř všechno. Poslední překvápko je totiž opravdu překvápko.

 • Zvířata děkují

  18:52 do playlistu

  Zvířata děkují
  Víte, jak vysoký je český minikůň 21. století? 85 centimetrů v kohoutku. Tedy pokud by existoval. Zatím je jen velkým snem pana Václava Hottmara. Proč sní zrovínka o takovém pidikoni? Mezi námi zvířaty, budete-li se v sobotu dívat, dozvíte se mnohem víc!

 • Kuriozita

Přehrát vše

Související