TV program

Filtr pořadů

Pondělí 18. 8. 2008

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 03:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Vojtěchem Bernatským vám nabízíme přímé přenosy a záznamy soutěží desátého dne Her XXIX. olympiády:

        03.00 Atletika (kvalifikace - přímý přenos)
        06.00 Austrálie - Litva (basketbal M - přímý přenos)
        07.00 Triatlon (závod Ž - záznam)
        09.30 Synchronizované plavání (dvojice - přímý přenos)
        10.30 Cyklistika (bodovací závod Ž - přímý přenos)
        12.00 Sportovní gymnastika (finále cvičení na kruzích M - přímý přenos)
        12.30 Cyklistika (stíhací závod družstev, finále - záznam)
        13.00 Atletika (finále diskařek - přímý přenos)
        16.10 Sportovní gymnastika (finále cvičení na kruzích M - záznam)
        17.20 Jachting (třída 470 - Ž, 11. závod - záznam)
        17.40 Trampolíny (finále Ž - záznam)
        18.00 Jezdectví (pohár národů, parkúr - záznam)
        18.15 Velký přehled - Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her
        19.00 Rozhovor s hvězdou

    • 06:00

      • 04:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijský speciál

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT4 Sport kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        04.00 Triatlon (závod Ž) - přímý přenos)
        06.30 Polsko - Rusko (volejbal M - přímý přenos)
        08.30 Stolní tenis (utkání o bronz družstva M - přímý přenos)
        11.30 Kanada - Japonsko (baseball - záznam)
        13.00 Německo - Dánsko (házená M - přímý přenos)
        14.30 Stolní tenis (finále družstva M -přímý přenos)
        16.30 Argentina - Rusko (basketbal M - přímý přenos)
        přestávka: Vzpírání (M do 105 kg)
        18.00 Plážový volejbal (čtvrtfinále M - záznam)
        20.00 Atletika (6 finálových závodů - repríza)
        23.15 Velký přehled (Olympijský den za 60 minut. Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her - repríza)
        00.10 Olympijský ring (výběr nejzajímavějších duelů z olympijského ringu - repríza)
        01.10 Fotbal (semifinále Ž - repríza)

    12:00

    16:00

    20:00

    24:00