TV program

Filtr pořadů

Neděle 17. 8. 2008

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 01:30OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Robertem Zárubou vám nabízíme přímé přenosy a záznamy soutěží devátého dne Her XXIX. olympiády:

        01:30 Atletika (maraton Ž - přímý přenos)
        04:00 Plavání (1500m volný způsob M - přímý přenos)
        05:15 Austrálie - Rusko (basketbal Ž - přímý přenos)
        07:00 Plavání (poslední 4 finále - záznam)
        07:30 Střelba (3 polohy M, finále - přímý přenos)
        08:00 Norsko - Rumunsko (házená Ž - přímý přenos)
        09:30 Veslování (4 finále - živě)

      • 10:45

        MS motocyklů 2008 Brno

        Přímý přenos dvanáctého závodu seriálu mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě 125 cc

    • 06:00

      • 04:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijský speciál

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT4 Sport kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        04.00 Plážový volejbal (čtvrtfinále Ž - přímý přenos)
        06.00 Japonsko - Venezuela, Čína - Tchaj-wan (softbal - přímý přenos)
        08.30 Itálie - Brazílie, (volejbal Ž - přímý přenos)
        10.00 Tenis (finále dvouhry M - přímý přenos)
        14.00 Česko-Čína (basketbal Ž - přímý přenos)
        14.40 Stolní tenis (finále družstev Ž - přímý přenos)
        16.30 Cyklistika (stíhací závod Ž finále - záznam)
        16.40 Skoky do vody (3m prkno Ž finále - záznam)
        17.00 Šerm (šavle, družstva M - záznam)
        17.20 Badminton (finále dvouhr M - záznam)
        18.30 Tenis (finále čtyřhra Ž - záznam)

    12:00

    16:00

    • 16:00

      • 18:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Vrcholy her

        18.00 Velký přehled - Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her
        18.45 Rozhovor s hvězdou
        19.00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu
        20.00 Gymnastika (4 finále - záznam)
        21.00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her
        22.00 Česko - Čína (basketbal Ž - záznam)
        23.30 Den 9 - záznam vrcholných okamžiků her
        02.00 Velký přehled (repríza)

    20:00

    • 20:00

      • FK Jablonec 97 - FK Mladá Boleslav

        20:00FK Jablonec 97 - FK Mladá Boleslav

        FK Jablonec 97 - FK Mladá Boleslav

        Fotbalový magazín s přímým přenosem vybraného utkání Gambrinus ligy

      • 23:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijský speciál

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT4 Sport kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        23.00 Velký přehled (Olympijský den za 60 minut. Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her)
        00.00 Olympijský ring (výběr nejzajímavějších duelů z olympijského ringu)
        01.00 Sportovní gymnastika (4 finále - repríza)
        02.00 Tenis (finále dvouhry M - repríza)

    24:00