48 minut

12. prosince 2017

Část: Škody po orkánu Eve

Obsah dílu

Den před jmenováním nové vlády — Den před jmenováním nové vlády — Uvádění do úřadů — Den před jmenováním nové vlády — Symbolická cesta na Slovensko — Počet obyvatel Česka — Pařížská konference o klimatu — Uprchlické kvóty — Exploze plynového terminálu — Exploze plynového terminálu — Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů — Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii — Vyšetřování útoku v New Yorku — Nebezpečné přebíhání silnice — Nezákonná výzva k sundání vlajek — Nabídka nových bytů v Praze — Škody po orkánu Eve — Den s prezidentským kandidátem — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Vesmírné plány USA — Dnes začala chanuka — Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná — Nový šéf českého fotbalu — Ten druhý život

Části dílu

00:35
Den před jmenováním nové vlády
  Do jmenování nové vlády prezidentem zbývají už jen hodiny. Hrad připravil ceremoniál na zítřejší odpoledne.
  01:18
  Den před jmenováním nové vlády
   Svým nástupcům už vyklízejí kanceláře současní ministři v demisi. Až na tři šéfy resortů za hnutí ANO, kteří zůstávají ve stejných funkcích.
   04:09
   Uvádění do úřadů
    A jaký je přesný harmonogram uvádění jednotlivých ministrů do jejich úřadů?
    04:51
    Den před jmenováním nové vlády
     Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
     09:04
     Symbolická cesta na Slovensko
      Prezident Miloš Zeman absolvoval poslední zahraniční návštěvu ve stávajícím funkčním období. V souladu s tradicí zavítal na Slovensko.
      11:35
      Počet obyvatel Česka
       Obyvatel Česka dál přibývá – letos do září skoro o 19 tisíc. V tuzemsku tak žije deset milionů 597 tisíc 473 lidí.
       12:27
       Pařížská konference o klimatu
        Živý vstup Petra Zavadila.
        14:34
        Uprchlické kvóty
         Podle šéfa Evropské rady Donalda Tuska uprchlické kvóty nefungují a jen rozdělují unijní země - novinářům to před čtvrtečním summitem řekl nejmenovaný zástupce osmadvacítky.
         14:57
         Exploze plynového terminálu
          Výbuch a následný požár v klíčovém plynovém terminálu na východě Rakouska poblíž hranic se Slovenskem zabil jednoho člověka. 21 dalších lidí skončilo v nemocnici.
          17:09
          Exploze plynového terminálu
           Živý vstup Martiny Tlachové.
           18:13
           Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů
            Živý vstup Jiřího Hynka.
            19:53
            Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii
             Rakouská premiéra dvoudílného filmu Marie Terezie v luxusním prostředí zámku Esterházy. Snímek, který koprodukovala Česká televize, vznikl ve čtyřech jazycích zemí bývalého Rakouska-Uherska.
             22:39
             Vyšetřování útoku v New Yorku
              27letého Akajída Ulláha, který včera útočil na newyorském autobusovém nádraží, obvinili z několika trestných činů – včetně terorismu.
              24:57
              Nebezpečné přebíhání silnice
               Záběry, které varují před nebezpečným přebíháním silnice. Policie zveřejnila záznam z kamery brněnské tramvaje.
               25:19
               Nezákonná výzva k sundání vlajek
                Policie jednala nezákonně, když si vynutila odstranění tibetské a tchajwanské vlajky z okna během návštěvy čínského prezidenta v Praze.
                27:14
                Nabídka nových bytů v Praze
                 Ceny bytů dál rychle rostou. Ty nové v Praze za poslední rok zdražily o 15 procent. Na konci října se metr čtvereční průměrně nabízel za 93 tisíc korun.
                 27:31
                 Škody po orkánu Eve
                  Těžce zraněný hasič, uzavřené silnice i desítky tisíc domácností bez elektřiny. Orkán Eve zasáhl v nočních hodinách hlavně Moravskoslezský kraj.
                  29:40
                  Den s prezidentským kandidátem
                   Pokračujeme v představování kandidátů na prezidenta České republiky. Druhý, s nímž štáb České televize natáčel celý jeden předvolební den, byl podle abecedního pořadí bývalý diplomat Pavel Fischer.
                   32:48
                   Pavel Fischer
                    Pavel Fischer vyrůstal v pražských Vinohradech, část dětství strávil ve Švýcarsku, kde jeho otec pracoval jako jaderný fyzik.
                    33:37
                    Pavel Fischer
                     Rozhovor s Pavlem Fischerem.
                     37:59
                     Pavel Fischer
                      Součástí prezidentského seriálu je i pohled do archivu. Dnes Pavel Fischer z roku 1999.
                      38:44
                      Vesmírné plány USA
                       45 let poté, co člověk naposledy stanul na Měsíci, míří Američané zpět. Prezident Donald Trump v pondělí podepsal nařízení o přípravě nové pilotované mise na Měsíc a později i na Mars.
                       41:19
                       Dnes začala chanuka
                        Osmidenní židovský svátek světel. Právě se živě díváte na pražské Palachovo náměstí, kde září světla na obřím osmiramenném svícnu.
                        41:40
                        Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná
                         S komplikacemi musejí řidiči počítat na Vysočině v úseku u Velkého Meziříčí. Firmě se tady nepodařilo do 20. listopadu stavbu předat a stále na místě pracuje. Ředitelství silnic a dálnic teď společnosti vyměřuje penále.
                         43:59
                         Nový šéf českého fotbalu
                          Fotbalová asociace má po šesti měsících od rezignace trestně stíhaného Miroslava Pelty nového předsedu. Stal se jím Martin Malík, který doposud vedl STES, marketingovou společnost FAČR.
                          44:47
                          Ten druhý život
                           Název knihy, která ukazuje příběhy českých vojáků v zahraničních operacích. Z každého svazku jde na pomoc novodobým válečným veteránům 80 korun.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž49 minut
                           Další díl
                           13. prosince 2017

                           Přehled dílů

                           8331 dostupných
                           Stopáž54 minut

                           24. července

                           Odbory vyhlásily stávkovou pohotovost — Zvýšení platů ve veřejném sektoru — Jednání o zvýšení platů — Šéf ukrajinské diplomacie v Číně — Zpráva EK o stavu právního státu — Budoucnost huti Liberty — Stavba reaktorů v Dukovanech — Přibylo lidí se žloutenkou — Netanjahu promluví v americkém Kongresu — Oběti zneužívání na Novém Zélandu — Německo zakázalo Islámské centrum v Hamburku — Obchvat Českých Budějovic bez poplatku — Podzimní program České televize — Vláda o příštím eurokomisaři — V Yellowstonu vytryskl gejzír — Nová část městského okruhu přes Tomkovo náměstí — Výstava korunovačních klenotů — Nabídek brigád je méně — Průměrná hodinová odměna brigádníků — Zájem o brigádníky — Prezident na schůzi vlády — Novela zákona o léčivech — Český eurokomisař — LOH v Paříži provázejí bezpečnostní opatření — Výročí obnovy ikonického mostu v Mostaru — Noční zákaz vjezdu do ulic v centru Prahy — Omezení pyrotechniky — Prodej pyrotechniky v okolních státech — Bobří soutěska je uzavřená kvůli popadaným stromům — Kriminalita v online prostředí — Zemřela Kateřina Fričová — Starmer poprvé čelil interpelacím — Letní slavnosti staré hudby — Výročí 55 let od přistání na Měsíci

                           24. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           24. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           24. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž53 minut

                           23. července

                           Propouštění v huti Liberty — Liberty bude propouštět — Politické reakce na propouštění v huti Liberty — Výrobní zaměření Liberty Ostrava — Propouštění v huti Liberty — Podpora Kamaly Harrisové — Po atentátu na Trumpa rezignovala šéfka Tajné služby USA — Rozpočet pro školství — Vývoj rozpočtu MŠMT v roce 2024 — Odbory zvažují stávkovou pohotovost — Češi ve vedení výborů EP — Maďarsko přes Ukrajinu stále nedostává ropu od Lukoilu — Srpnové jednání ministrů zahraničí bude v Bruselu — Průměrná délka civilního řízení — Rekonstrukce Nové scény Národního divadla — Zpronevěry advokátních úschov — Krádeže sdílených kol — Koruna je nejslabší od dubna — Zpožděný let ze Španělska — Lety nad Evropou se zpožďují — Přípravy na olympiádu vrcholí — Program olympijského festivalu Most — Olympijské festivaly — Breaking na olympijských hrách — Klimatická žaloba na Německo — Slovensko modernizuje vzdušné síly — Požár domu v Jičíně — Omezení provozu na Pražském okruhu — Krácení důchodů komunistických funkcionářů — Ochrana Ždánického lesa — Požár pneumatik v Lovosicích — Kauza kolem novinářky Kurmaševové — Palestinské frakce podepsaly dohodu v Pekingu — Novela zákona o specifických zdravotních službách — Oprava zámku v Horním Maršově

                           23. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž53 minut

                           23. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           23. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           22. července

                           Joe Biden se vzdal kandidatury — Biden odstoupil z voleb — Reakce na Bidenovo odstoupení — Boj o Bílý dům — Biden odstoupil z voleb — Podpora Kamaly Harrisové — Atentát na Donalda Trumpa — Průběh letošní sklizně — Slovensko modernizuje armádu — Smetanovské árie v podání Pavla Černocha — Situace na východní frontě — Útoky na kritickou infrastrukturu na Ukrajině — Sněmovna schválila zákon o podpoře bydlení — Hasiči na Jablonecku zachránili vzácného papouška — Úhyn ryb na Dobříšsku — Dva roky od ničivého požáru v Českém Švýcarsku — Vojenské cvičení pro studenty — Dobrovolné vojenské cvičení pro středoškoláky — Armádě chybějí lidé — Návrat armády na letiště v Bochoři — Ceny odtahů v Praze — Kandidátky pro krajské volby — Omezení dodávek plynu z Německa — Izraelsko-palestinský konflikt — Kauza dozorců z Rýnovic — Obvinění za znásilnění Češek v Německu — Jednání o novém kabinetu ve Francii — Ruský soud uznal Kurmaševovou vinnou — Hromadné žaloby — Oprava mostu přes Rudný potok — Ukrajinské knihkupectví v Praze — Záchranné centrum pro šelmy v Táboře — Hemofilik chce pokořit Mont Blanc

                           22. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           22. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           22. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           21. července

                           Poslední jednání vlády před prázdninami — Spor o reformu penzí — Harmonogram schůzí parlamentu a vlády — Donald Trump v Michiganu — Zlaté rezervy ČNB — Poplatek za předčasné splacení hypotéky — Dozvuky globálního výpadků systémů — Lékárny taky v provozu — Útok na Jemen — Branná povinnost pro charedim — Kdo bude český eurokomisař — Výstava děl Zdeňka Němečka — Požár haldy pneumatik a okolních budov — Tropické teploty v Česku — Přípravy ukrajinských olympioniků — Počet mýtných přestupků — Nákazy klíšťovou encefalitidou — Potravinová chudoba v Česku — Nejčastěji kupované potraviny s končící expirací — Jak uspořit a předcházet plýtvání — Bangladéšské kvóty pro zaměstnání — Nízká kapacita vlaků ve Středočeském kraji — Úklid po skončení festivalu Colours of Ostrava — Zákazníci závislí na dodávkách elektřiny — Přemnožení sumečka černého u Telče — Válečné hroby Čechů — Nocování v kasematech — Slabá úroda borůvek

                           21. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           21. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           21. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž49 minut

                           20. července

                           Změny stavebního zákona — Spor o poplatek za novou studnu — Přihlášení do Portálu stavebníka — Administrativa kolem zahájení stavby — Dopady celosvětového výpadku systémů — Škody kvůli IT výpadku — Obnova systémů po globálním výpadku — Izraelská operace v Pásmu Gazy — Zpřísněné kontroly vlaků — Výstraha před bouřkami a horkem — Jak zvládnout horko v autě — Obavy z útoku na Duhovém Pridu v Bratislavě — Andrea Bocelli 30 let na scéně — Odklad jednání o české zelené dohodě — Systém eReceptů — Transport ostatků horolozce Milana Sedláčka — Pád mostu v Číně — Nižší zájem o dovolenou na jihu Čech — Vývoj cen energií — Změny dodavatele elektřiny — Výběr dodavatele energií — Sbírka pro Viléma na genovou terapii — Kampaň kandidátů na amerického prezidenta — Zelenina od studentů zahradnické školy — Násilnosti v Bangladéši — Závěr Colours of Ostrava — Gripeny na airshow ve Fairfordu — 80 let od atentátu na Htlera — Prohlídky skladu použitého jaderného paliva — České vrtulníky v Bulharsku — Proměny zeleně ve veřejném prostoru

                           20. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           20. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           20. 7. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám