48 minut

12. prosince 2017

Obsah dílu

Den před jmenováním nové vlády — Den před jmenováním nové vlády — Uvádění do úřadů — Den před jmenováním nové vlády — Symbolická cesta na Slovensko — Počet obyvatel Česka — Pařížská konference o klimatu — Uprchlické kvóty — Exploze plynového terminálu — Exploze plynového terminálu — Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů — Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii — Vyšetřování útoku v New Yorku — Nebezpečné přebíhání silnice — Nezákonná výzva k sundání vlajek — Nabídka nových bytů v Praze — Škody po orkánu Eve — Den s prezidentským kandidátem — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Vesmírné plány USA — Dnes začala chanuka — Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná — Nový šéf českého fotbalu — Ten druhý život

Části dílu

00:35
Den před jmenováním nové vlády
  Do jmenování nové vlády prezidentem zbývají už jen hodiny. Hrad připravil ceremoniál na zítřejší odpoledne.
  01:18
  Den před jmenováním nové vlády
   Svým nástupcům už vyklízejí kanceláře současní ministři v demisi. Až na tři šéfy resortů za hnutí ANO, kteří zůstávají ve stejných funkcích.
   04:09
   Uvádění do úřadů
    A jaký je přesný harmonogram uvádění jednotlivých ministrů do jejich úřadů?
    04:51
    Den před jmenováním nové vlády
     Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
     09:04
     Symbolická cesta na Slovensko
      Prezident Miloš Zeman absolvoval poslední zahraniční návštěvu ve stávajícím funkčním období. V souladu s tradicí zavítal na Slovensko.
      11:35
      Počet obyvatel Česka
       Obyvatel Česka dál přibývá – letos do září skoro o 19 tisíc. V tuzemsku tak žije deset milionů 597 tisíc 473 lidí.
       12:27
       Pařížská konference o klimatu
        Živý vstup Petra Zavadila.
        14:34
        Uprchlické kvóty
         Podle šéfa Evropské rady Donalda Tuska uprchlické kvóty nefungují a jen rozdělují unijní země - novinářům to před čtvrtečním summitem řekl nejmenovaný zástupce osmadvacítky.
         14:57
         Exploze plynového terminálu
          Výbuch a následný požár v klíčovém plynovém terminálu na východě Rakouska poblíž hranic se Slovenskem zabil jednoho člověka. 21 dalších lidí skončilo v nemocnici.
          17:09
          Exploze plynového terminálu
           Živý vstup Martiny Tlachové.
           18:13
           Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů
            Živý vstup Jiřího Hynka.
            19:53
            Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii
             Rakouská premiéra dvoudílného filmu Marie Terezie v luxusním prostředí zámku Esterházy. Snímek, který koprodukovala Česká televize, vznikl ve čtyřech jazycích zemí bývalého Rakouska-Uherska.
             22:39
             Vyšetřování útoku v New Yorku
              27letého Akajída Ulláha, který včera útočil na newyorském autobusovém nádraží, obvinili z několika trestných činů – včetně terorismu.
              24:57
              Nebezpečné přebíhání silnice
               Záběry, které varují před nebezpečným přebíháním silnice. Policie zveřejnila záznam z kamery brněnské tramvaje.
               25:19
               Nezákonná výzva k sundání vlajek
                Policie jednala nezákonně, když si vynutila odstranění tibetské a tchajwanské vlajky z okna během návštěvy čínského prezidenta v Praze.
                27:14
                Nabídka nových bytů v Praze
                 Ceny bytů dál rychle rostou. Ty nové v Praze za poslední rok zdražily o 15 procent. Na konci října se metr čtvereční průměrně nabízel za 93 tisíc korun.
                 27:31
                 Škody po orkánu Eve
                  Těžce zraněný hasič, uzavřené silnice i desítky tisíc domácností bez elektřiny. Orkán Eve zasáhl v nočních hodinách hlavně Moravskoslezský kraj.
                  29:40
                  Den s prezidentským kandidátem
                   Pokračujeme v představování kandidátů na prezidenta České republiky. Druhý, s nímž štáb České televize natáčel celý jeden předvolební den, byl podle abecedního pořadí bývalý diplomat Pavel Fischer.
                   32:48
                   Pavel Fischer
                    Pavel Fischer vyrůstal v pražských Vinohradech, část dětství strávil ve Švýcarsku, kde jeho otec pracoval jako jaderný fyzik.
                    33:37
                    Pavel Fischer
                     Rozhovor s Pavlem Fischerem.
                     37:59
                     Pavel Fischer
                      Součástí prezidentského seriálu je i pohled do archivu. Dnes Pavel Fischer z roku 1999.
                      38:44
                      Vesmírné plány USA
                       45 let poté, co člověk naposledy stanul na Měsíci, míří Američané zpět. Prezident Donald Trump v pondělí podepsal nařízení o přípravě nové pilotované mise na Měsíc a později i na Mars.
                       41:19
                       Dnes začala chanuka
                        Osmidenní židovský svátek světel. Právě se živě díváte na pražské Palachovo náměstí, kde září světla na obřím osmiramenném svícnu.
                        41:40
                        Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná
                         S komplikacemi musejí řidiči počítat na Vysočině v úseku u Velkého Meziříčí. Firmě se tady nepodařilo do 20. listopadu stavbu předat a stále na místě pracuje. Ředitelství silnic a dálnic teď společnosti vyměřuje penále.
                         43:59
                         Nový šéf českého fotbalu
                          Fotbalová asociace má po šesti měsících od rezignace trestně stíhaného Miroslava Pelty nového předsedu. Stal se jím Martin Malík, který doposud vedl STES, marketingovou společnost FAČR.
                          44:47
                          Ten druhý život
                           Název knihy, která ukazuje příběhy českých vojáků v zahraničních operacích. Z každého svazku jde na pomoc novodobým válečným veteránům 80 korun.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž49 minut
                           Další díl
                           13. prosince 2017

                           Přehled dílů

                           8319 dostupných
                           Stopáž55 minut

                           18. července

                           Volba předsedkyně Evropské komise — Europoslanci zvolili Ursulu von der Leyenovou — Plány na další funkční období — Dostavba jaderné elektrárny Dukovany — Zapojení českých firem — Přípravy stavby jaderných bloků — Jednání o platech ve zdravotnictví — Finanční rezervy nemocnic — Nefunkční humanitární molo v Gaze — Animovaný film V hlavě 2 — Summit Evropského politického společenství — Obranná dohoda — Zadržení pašeráků drog do věznic — Ceny benzinu — Riziko vysokých teplot — Dlouhodobý výhled počasí — Trendy v dovolených — Platné zákazy pro turisty — Vývoz vzácných rostlin a živočichů — Transplantace pěti orgánů najednou — Sjezd čínské komunistické strany — Sjezd amerických republikánů — Dohoda Ministerstva obrany s Tatrou — Letiště v Mošnově — Regulace krátkodobých ubytování — Požár české ambasády v Paříži — Prodej kompletní kostry dinosaurra — Proukrajinští aktivisté podezřelí z vandalismu — Uschlé stromy na Šumavě — Zobrazení povrchové struktury chromozomu — Výroba osobních aut — Znečištěná hladina přehradní nádrže Seč — České šampionky z Wimbledonu u prezidenta

                           18. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           18. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           18. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           17. července

                           Dostavba jaderných bloků v Česku — Tendr na dostavbu jaderných bloků — Jaderné elektrárny v Česku — Reakce opozice na průběh a výsledek tendru — Model financování dostavby Dukovan — Okolnosti tendru na dostavbu Dukovan — Firmy o výsledku tendru — Nikki Haleyová na sjezdu republikánů — Pokles cen u zemědělců — Sporný německý rozpočet — Starostka Paříže plavala v Seině — Výstava děl Jana Zrzavého v Humpolci — První zasedání nového britského parlamentu — Fronty na doklady na poslední chvíli — Předčasný konec tábora kvůli nákaze — Hasiči a vrtulníky do Bulharska — Letní omezení provozu nemocnic — Omezený provoz nemocnic — Záchranáři jako pacienti — Sklizeň a cena okurek — Požár na českém velvyslanectví v Paříži — Rezoluce o trvalé podpoře Ukrajině — Munice pro vrtulníky — Češi jako první na vrcholu Muchu Chhisch — Vyšetřování úmrtí Vientnamců v Bangkoku — Film o pokořitelce La Manche — 10 let od sestřelení letu MH17 — Oprava menších silnic — Ochrana ohroženého tetřeva hlušce — Zpvačka zkazila hymnu — Záplavy v Torontu — První den Colours of Ostrava — Prezidentův dík za rozvoj regionů

                           17. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           17. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           17. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           16. července

                           Společné jednání vlád Česka a Ukrajiny — Podpora napadené země — Memoranda o spolupráci ČR s Ukrajinou — Vývoz z Česka na Ukrajinu — Nominační sjezd Republikánů v Milwaukee — Trumpův výběr viceprezidenta — Kdo je J. D. Vance — Zájem o fotovoltaiku — Stávková pohotovost pracovníků letiště — Konec tištěných Lidových novin — Ustavující schůze Evropského parlamentu — Vrtulníky do Bulharska — Debata o růstu platů ve veřejné sféře — Závěry jednání tripartity — Střelba na Sokolovsku — Výdej léků na předpis v zahraničí — Výročí přistání na Měsíci — Čím se letí k Měsíci — Přistávací moduly — Detaily mise Apollo 11 — Vzpomínky astronauta Charlieho Duka — Mýty kolem přistání na Měsíci — Návrat na Měsíc — Demise francouzské vlády — Zpoždění na železnici — Soudní rehabilitace zastřeleného rybáře — Odsouzený senátor — Nedostupnost domácí péče — Letní slavnosti staré hudby — Konec lhůty pro kandidátní listiny do krajských voleb — Nebezpečné jezy — Rudí skřítci na nebi — Kroužkování ptáků — Nový seriál ČT — Kolekce oblečení pro české olympioniky — Aktualita ze Štrasburku

                           16. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           16. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           16. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           15. července

                           Útok na Donalda Trumpa — Vyšetřování útoku — Na místě útoku sobotního atentátu — Šance na znovuzvolení Donalda Trumpa — Nominační sjezd — Sjezd republikánské strany — Vyšetřování atentátu na Donalda Trumpa — Chyby tajné služby — Státní podpora na penzijní spoření — Možnosti penzijního spoření — Vzdání se mandátu — ÚS vyhověl stížnosti disidenta Wonky — Trestní novela na Slovensku — Videohry jako umělecká forma — Návrh na zavedení tzv. klouzavého mandátu — NKÚ o zrušení EET — Počasí zpomalilo žně — Případ vraždy ve Slopném — Škody po bouřkách — Jak nahlásit škodu — Štěnovice po deštích — Škody po bouřkách v lesích — Dražba aut i jízdních kol — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty — Čínská ekonomika — Kaja Kallasová podala demisi — Padla překážka při dostavbě D11 — Trest za vraždu na nádraží v Hradci Králové — Československá stopa v Projektu Manhattan — Evakuační šestikolky pro Ukrajinu — Oprava mostů v Týně nad Vltavou — Olympijský oheň v Paříži — Olympijský festival v Mostě — Dotace na likvidaci černých skládek

                           15. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           15. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           15. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž50 minut

                           14. července

                           Atentát na Donalda Trumpa — Trump je lehce zraněn, útočník mrtvý — Americký prezident Biden odsoudil politické násilí — Střelba na předvolební mítinku Trumpa v Pensylvánii — Vyšetřování střelby a rekce amerických politiků — Otázky kolem postupu ochranné služby — Kroky prezidenta Bidena a reakce světových politiků — Policie identifikovala střelce — Atentáty na americké prezidenty a osobnosti — Reakce českých politiků — Vliv atentátu na prezidentskou kampaň — Fotografie z mítinku — Přípravy státního rozpočtu na příští rok — Spory v koalici kvůli snižování schodku — Jednání o příměří v Gaze — Problémy se ztracenými a zapomenutými kufry — Následky lijáků — Platy ve veřejné sféře — Agresor v zahrádkářské kolonii v Přerově — Objasněnost trestných činů — Problémy s viděním na dálku — Krátkozrakost — Vražda v Německu — Končí fotbalové EURO — Projekt létající vnučka — Nový zdroj energie ve Vraňanech u Mělníka — Vory na Šumavě — Zemřela herečka Shannen Doherty — Přípravy olympijských her v Paříži — Plíseň na plodinách — Sledovanost ženského finále Wimbledonu — Příběh herečky Judy Garlandové ve Studiu Dva

                           14. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž50 minut

                           14. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           14. 7. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám