48 minut

12. prosince 2017

Obsah dílu

Den před jmenováním nové vlády — Den před jmenováním nové vlády — Uvádění do úřadů — Den před jmenováním nové vlády — Symbolická cesta na Slovensko — Počet obyvatel Česka — Pařížská konference o klimatu — Uprchlické kvóty — Exploze plynového terminálu — Exploze plynového terminálu — Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů — Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii — Vyšetřování útoku v New Yorku — Nebezpečné přebíhání silnice — Nezákonná výzva k sundání vlajek — Nabídka nových bytů v Praze — Škody po orkánu Eve — Den s prezidentským kandidátem — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Vesmírné plány USA — Dnes začala chanuka — Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná — Nový šéf českého fotbalu — Ten druhý život

Části dílu

00:35
Den před jmenováním nové vlády
  Do jmenování nové vlády prezidentem zbývají už jen hodiny. Hrad připravil ceremoniál na zítřejší odpoledne.
  01:18
  Den před jmenováním nové vlády
   Svým nástupcům už vyklízejí kanceláře současní ministři v demisi. Až na tři šéfy resortů za hnutí ANO, kteří zůstávají ve stejných funkcích.
   04:09
   Uvádění do úřadů
    A jaký je přesný harmonogram uvádění jednotlivých ministrů do jejich úřadů?
    04:51
    Den před jmenováním nové vlády
     Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
     09:04
     Symbolická cesta na Slovensko
      Prezident Miloš Zeman absolvoval poslední zahraniční návštěvu ve stávajícím funkčním období. V souladu s tradicí zavítal na Slovensko.
      11:35
      Počet obyvatel Česka
       Obyvatel Česka dál přibývá – letos do září skoro o 19 tisíc. V tuzemsku tak žije deset milionů 597 tisíc 473 lidí.
       12:27
       Pařížská konference o klimatu
        Živý vstup Petra Zavadila.
        14:34
        Uprchlické kvóty
         Podle šéfa Evropské rady Donalda Tuska uprchlické kvóty nefungují a jen rozdělují unijní země - novinářům to před čtvrtečním summitem řekl nejmenovaný zástupce osmadvacítky.
         14:57
         Exploze plynového terminálu
          Výbuch a následný požár v klíčovém plynovém terminálu na východě Rakouska poblíž hranic se Slovenskem zabil jednoho člověka. 21 dalších lidí skončilo v nemocnici.
          17:09
          Exploze plynového terminálu
           Živý vstup Martiny Tlachové.
           18:13
           Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů
            Živý vstup Jiřího Hynka.
            19:53
            Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii
             Rakouská premiéra dvoudílného filmu Marie Terezie v luxusním prostředí zámku Esterházy. Snímek, který koprodukovala Česká televize, vznikl ve čtyřech jazycích zemí bývalého Rakouska-Uherska.
             22:39
             Vyšetřování útoku v New Yorku
              27letého Akajída Ulláha, který včera útočil na newyorském autobusovém nádraží, obvinili z několika trestných činů – včetně terorismu.
              24:57
              Nebezpečné přebíhání silnice
               Záběry, které varují před nebezpečným přebíháním silnice. Policie zveřejnila záznam z kamery brněnské tramvaje.
               25:19
               Nezákonná výzva k sundání vlajek
                Policie jednala nezákonně, když si vynutila odstranění tibetské a tchajwanské vlajky z okna během návštěvy čínského prezidenta v Praze.
                27:14
                Nabídka nových bytů v Praze
                 Ceny bytů dál rychle rostou. Ty nové v Praze za poslední rok zdražily o 15 procent. Na konci října se metr čtvereční průměrně nabízel za 93 tisíc korun.
                 27:31
                 Škody po orkánu Eve
                  Těžce zraněný hasič, uzavřené silnice i desítky tisíc domácností bez elektřiny. Orkán Eve zasáhl v nočních hodinách hlavně Moravskoslezský kraj.
                  29:40
                  Den s prezidentským kandidátem
                   Pokračujeme v představování kandidátů na prezidenta České republiky. Druhý, s nímž štáb České televize natáčel celý jeden předvolební den, byl podle abecedního pořadí bývalý diplomat Pavel Fischer.
                   32:48
                   Pavel Fischer
                    Pavel Fischer vyrůstal v pražských Vinohradech, část dětství strávil ve Švýcarsku, kde jeho otec pracoval jako jaderný fyzik.
                    33:37
                    Pavel Fischer
                     Rozhovor s Pavlem Fischerem.
                     37:59
                     Pavel Fischer
                      Součástí prezidentského seriálu je i pohled do archivu. Dnes Pavel Fischer z roku 1999.
                      38:44
                      Vesmírné plány USA
                       45 let poté, co člověk naposledy stanul na Měsíci, míří Američané zpět. Prezident Donald Trump v pondělí podepsal nařízení o přípravě nové pilotované mise na Měsíc a později i na Mars.
                       41:19
                       Dnes začala chanuka
                        Osmidenní židovský svátek světel. Právě se živě díváte na pražské Palachovo náměstí, kde září světla na obřím osmiramenném svícnu.
                        41:40
                        Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná
                         S komplikacemi musejí řidiči počítat na Vysočině v úseku u Velkého Meziříčí. Firmě se tady nepodařilo do 20. listopadu stavbu předat a stále na místě pracuje. Ředitelství silnic a dálnic teď společnosti vyměřuje penále.
                         43:59
                         Nový šéf českého fotbalu
                          Fotbalová asociace má po šesti měsících od rezignace trestně stíhaného Miroslava Pelty nového předsedu. Stal se jím Martin Malík, který doposud vedl STES, marketingovou společnost FAČR.
                          44:47
                          Ten druhý život
                           Název knihy, která ukazuje příběhy českých vojáků v zahraničních operacích. Z každého svazku jde na pomoc novodobým válečným veteránům 80 korun.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž49 minut
                           Další díl
                           13. prosince 2017

                           Přehled dílů

                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle Na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                           16. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž49 minut

                           16. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           16. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                           15. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž50 minut

                           15. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           15. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Začátek fotbalového mistrovství Evropy — Bezpečnostní opatření před šampionátem — Fakta o ME 2024 — Favorité evropského šampionátu — Fanoušci v Lipsku — Bezpečnostní opatření na šampionátu — Představení české reprezentace na EURO — EURO jako inspirace mladým fotbalistům — Hodnocení nabídek na dostavbu jaderných elektráren — Zájemci o stavbu nových bloků — Závěry summitu G7 a pomoc Ukrajině — Nedostatek dozorců ve věznicích — Poslední projev prezidentky Čaputové — Vyšetřování střelby na FF UK — Ceny Toma Stopparda — Sněmovna o korespondenční volbě — Trump navštívil Kongres — Jelen proskočil čelním sklem autobusu — Aplikace láka turisty na méně známá místa — Nové značení záchranářských sanitek — Označení záchranářských sanitek — Vybavení záchranářské sanitky — Vyšetřování žhářského útoku v Praze — Podpora strany Reform UK roste — Jednání o příměří v Gaze — Trest pro čínskou aktivistku — Požáry ve Středočeském kraji — Požár ve skladu pyrotechniky — Petiční stánek před Úřadem vlády — Princezna Kate opět na veřejnosti — Problémy huti Liberty Ostrava — Pátrání po podezřelém z vraždy — Světový den dárců krve — Sklizeň česneku — Koncert Laca Décziho — Zemřel veterán Charles Gad Strasser

                           14. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           14. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           14. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           13. června

                           Jednání o růstu platů — Platy ve zdravotnictví a justici — Požadavky na růst platů — Požadavky justice na růst platů — Tarifní platy pracovníků v justici — Summit G7 — Mobilizace branců na Ukrajině — Hizballáh zaútočil na Izrael — Problémy Liberty Ostrava — Náhrada mezd pro pracovníky Liberty Ostrava — Velké firmy v Moravskoslezském kraji — Dočasná ochrana uprchlíků — Druhý den návštěvy slovenské prezidentky — Objem poskytnutých hypoték — Nová střelnice u Tábora — Kniha roku — Nové americké sankce proti Rusku — Předpověď počasí na další dny — Armádní výcvik pro středoškoláky — Drogový gang z Ostravy — Odstranění petičního stánku u Úřadu vlády — Snadnější rozvody manželství — Počet rozvodů — Dopady rozvodu na děti — Ústavní stížnost na změny v důchodech — Pokuta za chybně vydanou jízdenku — Demonstrace v Argentině — Cesta ministra Bartoše do USA — Odměna pro Elona Muska — Transformace regionu Trojmezí — Dodávka vrtulníku pro amádu — Obvinění kvůli požáru Alzheimer centra — Zpráva o stavu světových oceánů — Příspěvky pro ukrajinské uprchlíky s handicapem — Ocenění mladých vědců — Obnova pyramid kutnohorské kostnici — Summit G7 — Autonomní drony

                           13. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           13. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           13. 6. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           12. června

                           Modernizace tankové brigády — Nákup tanků Leopard — Modernizace armády — Plán strategických projektů — Slovenská prezidentka v Praze — Rozhovor se Zuzanou Čaputovou — Konference Česko na křižovatce — Zvyšování konkurenceschopnosti — Jednání o zavedení cel na čínská elektroauta — Soud v Hunterem Bidenem — Šéf NATO jednal s Viktorem Orbánem — Natáčení seriálu Děcko — Jednání o zavedení korespondenční volby — Rychlost na českých železnicích — Ústavní soud o kauze Dominika Feriho — Zákon o dostupném bydlení — Zabezpečení českých železnic — Tratě chráněné systémem ETCS — Příprava záchranářů na mimořádné události — Zabezpečení vlakových vagónů — Zájem o studium medicíny v Plzni — Liberty Ostrava žádá soud o povolení reorganizace — Boje na Ukrajině — ÚS od odškodnění pro pozůstalé obětí nehody — Předvolební kampaň ve Francii — Jednání o příměří v Gaze — Nehoda kamionu na D7 — Trest za schvalování terorismu — Aktivisté před Úřadem vlády — Rekonstrukce přehrady v Nechranicích — Šíření komára tygrovaného v Evropě — Požáry v Brazílii — Práce robotů v podzemí — Začal festival Rock for People

                           12. 6. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           12. června

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           12. 6. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám