48 minut

12. prosince 2017

Část: Ten druhý život

Obsah dílu

Den před jmenováním nové vlády — Den před jmenováním nové vlády — Uvádění do úřadů — Den před jmenováním nové vlády — Symbolická cesta na Slovensko — Počet obyvatel Česka — Pařížská konference o klimatu — Uprchlické kvóty — Exploze plynového terminálu — Exploze plynového terminálu — Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů — Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii — Vyšetřování útoku v New Yorku — Nebezpečné přebíhání silnice — Nezákonná výzva k sundání vlajek — Nabídka nových bytů v Praze — Škody po orkánu Eve — Den s prezidentským kandidátem — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Pavel Fischer — Vesmírné plány USA — Dnes začala chanuka — Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná — Nový šéf českého fotbalu — Ten druhý život

Části dílu

00:35
Den před jmenováním nové vlády
  Do jmenování nové vlády prezidentem zbývají už jen hodiny. Hrad připravil ceremoniál na zítřejší odpoledne.
  01:18
  Den před jmenováním nové vlády
   Svým nástupcům už vyklízejí kanceláře současní ministři v demisi. Až na tři šéfy resortů za hnutí ANO, kteří zůstávají ve stejných funkcích.
   04:09
   Uvádění do úřadů
    A jaký je přesný harmonogram uvádění jednotlivých ministrů do jejich úřadů?
    04:51
    Den před jmenováním nové vlády
     Rozhovor s Pavlem Bělobrádkem.
     09:04
     Symbolická cesta na Slovensko
      Prezident Miloš Zeman absolvoval poslední zahraniční návštěvu ve stávajícím funkčním období. V souladu s tradicí zavítal na Slovensko.
      11:35
      Počet obyvatel Česka
       Obyvatel Česka dál přibývá – letos do září skoro o 19 tisíc. V tuzemsku tak žije deset milionů 597 tisíc 473 lidí.
       12:27
       Pařížská konference o klimatu
        Živý vstup Petra Zavadila.
        14:34
        Uprchlické kvóty
         Podle šéfa Evropské rady Donalda Tuska uprchlické kvóty nefungují a jen rozdělují unijní země - novinářům to před čtvrtečním summitem řekl nejmenovaný zástupce osmadvacítky.
         14:57
         Exploze plynového terminálu
          Výbuch a následný požár v klíčovém plynovém terminálu na východě Rakouska poblíž hranic se Slovenskem zabil jednoho člověka. 21 dalších lidí skončilo v nemocnici.
          17:09
          Exploze plynového terminálu
           Živý vstup Martiny Tlachové.
           18:13
           Zásah Generální inspekce bezpečnostních sborů
            Živý vstup Jiřího Hynka.
            19:53
            Premiéra dvoudílného snímku o Marii Terezii
             Rakouská premiéra dvoudílného filmu Marie Terezie v luxusním prostředí zámku Esterházy. Snímek, který koprodukovala Česká televize, vznikl ve čtyřech jazycích zemí bývalého Rakouska-Uherska.
             22:39
             Vyšetřování útoku v New Yorku
              27letého Akajída Ulláha, který včera útočil na newyorském autobusovém nádraží, obvinili z několika trestných činů – včetně terorismu.
              24:57
              Nebezpečné přebíhání silnice
               Záběry, které varují před nebezpečným přebíháním silnice. Policie zveřejnila záznam z kamery brněnské tramvaje.
               25:19
               Nezákonná výzva k sundání vlajek
                Policie jednala nezákonně, když si vynutila odstranění tibetské a tchajwanské vlajky z okna během návštěvy čínského prezidenta v Praze.
                27:14
                Nabídka nových bytů v Praze
                 Ceny bytů dál rychle rostou. Ty nové v Praze za poslední rok zdražily o 15 procent. Na konci října se metr čtvereční průměrně nabízel za 93 tisíc korun.
                 27:31
                 Škody po orkánu Eve
                  Těžce zraněný hasič, uzavřené silnice i desítky tisíc domácností bez elektřiny. Orkán Eve zasáhl v nočních hodinách hlavně Moravskoslezský kraj.
                  29:40
                  Den s prezidentským kandidátem
                   Pokračujeme v představování kandidátů na prezidenta České republiky. Druhý, s nímž štáb České televize natáčel celý jeden předvolební den, byl podle abecedního pořadí bývalý diplomat Pavel Fischer.
                   32:48
                   Pavel Fischer
                    Pavel Fischer vyrůstal v pražských Vinohradech, část dětství strávil ve Švýcarsku, kde jeho otec pracoval jako jaderný fyzik.
                    33:37
                    Pavel Fischer
                     Rozhovor s Pavlem Fischerem.
                     37:59
                     Pavel Fischer
                      Součástí prezidentského seriálu je i pohled do archivu. Dnes Pavel Fischer z roku 1999.
                      38:44
                      Vesmírné plány USA
                       45 let poté, co člověk naposledy stanul na Měsíci, míří Američané zpět. Prezident Donald Trump v pondělí podepsal nařízení o přípravě nové pilotované mise na Měsíc a později i na Mars.
                       41:19
                       Dnes začala chanuka
                        Osmidenní židovský svátek světel. Právě se živě díváte na pražské Palachovo náměstí, kde září světla na obřím osmiramenném svícnu.
                        41:40
                        Dálnice D1 nebude během zimy zcela volně průjezdná
                         S komplikacemi musejí řidiči počítat na Vysočině v úseku u Velkého Meziříčí. Firmě se tady nepodařilo do 20. listopadu stavbu předat a stále na místě pracuje. Ředitelství silnic a dálnic teď společnosti vyměřuje penále.
                         43:59
                         Nový šéf českého fotbalu
                          Fotbalová asociace má po šesti měsících od rezignace trestně stíhaného Miroslava Pelty nového předsedu. Stal se jím Martin Malík, který doposud vedl STES, marketingovou společnost FAČR.
                          44:47
                          Ten druhý život
                           Název knihy, která ukazuje příběhy českých vojáků v zahraničních operacích. Z každého svazku jde na pomoc novodobým válečným veteránům 80 korun.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž49 minut
                           Další díl
                           13. prosince 2017

                           Přehled dílů

                           8309 dostupných
                           Stopáž51 minut

                           13. července

                           Headlines — Přesčasy v nemocnicích — Platy lékařů — Odměňování lékařů — Boje v Gaze a jednání o příměří — Úklid po bouřkách — Zranění na festivalu Pohoda na Slovensku — Předpověď počasí na další dny — Kandidatura Joe Bidena na prezidenta — Energetická strategie ČR — Značení potravin — Zemřel americký veterán Thompson — Vila Karla Čapka — Pomoc lidem zvažujícím sebevraždu — Závada na raketě Falcon 9 — Státní ČEPRO rozšiřuje zásobníky na paliva — Cizinci studující češtinu — Osvobození herce Baldwina — Pád dítětě z okna a požár v Darmstadtu — Lepší využití dřeva z českých lesů — Finále ženské dvouhry ve Wimbledonu — Výhra Barbory Krejčíkové — Úpěchy českých žen ve Wimbledonu — Česko stopy na nejslavnějším tenisovém turnaji — Úspěchy českých tenistek na Wimbledonu — Tenisové začátky — Prezident Pavel ve vesmírném středisku NASA — Slučování obcí — Vyšetřování vražd v Británii — Povolební jednání ve Francii — Půjčování lodí — Obnovené kříže na Šumavě — Důchodci z Ukrajiny v ČR — Festival Hrady CZ

                           13. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž51 minut

                           13. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           13. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           12. července

                           Headlines — Trh s hypotékami — Průměrná sazba hypoték — Ceny bydlení v Evropě — Výsledky summitu NATO — Otázky kolem kandidatury Joe Bidena — Budoucnost kandidatury Bidena na prezidenta — Jednání premiéra s europoslanci — Sesuv půdy v Tatrách — Spor o obchvat Českých Budějovic — Zpoplatněné úseky dálnic — Hudebni festival v Českém Krumlově — Sociální síť X a pravidle EU — Dohody o vině a trestu — Komise ke střelbě na FF UK — Návštěvnost památek — Dopadení zloděje při činu — Vyšší pokuty za špatné parkování — Škody po bouřkách — Odklízení škod po bouřkách — Aktuální situace — Předpověď počasí — Odpočívky pro kamiony — Návrh na růst koncesionářských poplatků — Ruský plan vraždy šéfa Rheinmetallu — Znečištěná řeka Bílina — Protesty v Albánii — Stárnoucí populace Japonska — Krušnohoří pět let na seznamu UNESCO — Spolupráce českých a ukrajinských firem — Důvěra v charitativní organizace na Ukrajině — Stavba tramvajové trati na Václavském náměstí — Archeologický průzkum Václavského náměstí

                           12. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           12. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           12. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           11. července

                           Summit NATO — Závěry summitu NATO ve Washingtonu — Jednání NATO s Ukrajinou — Očekávání Ukrajiny od summitu NATO — Jedání o situaci v huti Liberty — Zdražování pohonných hmot — Izraleská ofenziva v Pásmu Gazy — Výbuch v polském dole — Snižování důchodů komunistickým prominentům — Festival Za dveřmi — Využívání datových schránek — Soud s Alecem Baldwinem — Požár katedrály v Rouenu — Řidič ohrožoval bržděním policejní vůz — Následky bouřek — Vytopený letní tábor — Předpověď na další dny — Kontroly vagonů po nehodě v Pardubicích — Úmrtí na železnici — Případ učitelky popírající válečné zločiny na Ukrajině — Financování záchytných stanic — Předvolební kampaň v USA — Legalizace konopí v Německu — Jednání o zvýšení koncesionářských poplatků — Ruský soud zamít odvolání Orlova — Bezpečnost potravin v Číně — Nákup nákladních aut Tatra pro armádu — SPD zahajuje kampaň — Dotované obědy ve školkách — Finanční pomoc pěstitelům ovoce — Bourání chladicích věží v Litvínově — Opomíjená nemoc myasthenia gravis — Masters of Rock

                           11. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           11. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           11. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           10. července

                           Růst důchodů — Průměrný důchod — Summit NATO ve Washingtonu — Příslib protivzdušné obrany Ukrajině — Průběh summitu — Nejvyšší soud o případu znásilňované dívky — Ochrana Národního parku České Švýcarsko — Tempo růstu cen zpomaluje — NSS rozhodl o stížnostech na volby do EP — Práce pro veterány na Ukrajině — Policejní kontroly na dálnici D1 — Divadelní festival Za dveřmi — Opětovné zpřísnění trestů za korupci na Slovensku — Otevření Buckinghamského paláce po rekonstrukci — Podpora Joea Bidena — Sražení cyklisti — Českem prochází bouřky — Teplotní rekordy — Tropická vedra v centru metropole — Hrozba bleskových povodní — Aktuální situace — Tropický den a bouřky — Jednání vlády a Národní ekonomické rady vlády — Rehabilitace přibuzných Rudolfa Slánského — Návrh zákona o podpoře bydlení — Nová frakce v EP — Start rakety Ariane 6 — Jednání o situaci v Pásmu Gazy — Změny v insolvencích v Senátu — Bourání nádraží v Kladně — Pátrání po vrahovi v Londýně — Nález těla 22 let pohřešovaného horolezce — Připomínka vojáků padlých v Afghánistánu — Začíná Hudební festival Znojmo — Buvoli domáci u Nových Mlýnů na Moravě — Úhrada léku na cystickou fibrózu — Kniha o historii cyklistiky

                           10. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           10. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           10. 7. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           9. července

                           Kompenzace pro zemědělce — Jednání o kompenzacích — Sklizeň ovoce — Odškodnění pro zemědělce — Oběti ruských útoků na Ukrajině — Situace na Ukrajině — Nezaměstnanost v červnu — Sněmovní vyšetřovací komise ke střelbě na FF UK — Jednání sněmovny — Průzkum pramenů v Karlových Varech — Ročenka architektury — Příprava summitu NATO ve Washingtonu — Finanční gramotnost — Hurikán Beryl — Orientace v nemocnicích — Nedostatek personálu na letišti v Praze — Problémy na pražském letišti — Kompenzace za zpožděná zavazadla a lety — Situace na jiných letištích v ČR — Úrazy elektrickým proudem — Sražený chodec na D1 — Rozsudek na ruskou dramatičkou — Nový britský parlament — New York zavádí popelnice v ulicích — Oprava plavební komory na Mělnicku — Bohemia Jazz Fest — Rozebírání lokomotivy na Karvinsku — Jednání o příměří v Pásmu Gazy — Povolební jednání ve Francii — Prodej aut — Ohniska račího moru na Vysočině — Start rakety Arian 6

                           9. 7. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           9. července

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           9. 7. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám