27 minut
Terra musica

2. listopadu 2011

Část: Houslista Jan Mráček

Obsah dílu

John Cage a Philip Glass v podání severočeských filharmoniků — Autorský balet Roberta Balogha Frida — Houslista Jan Mráček — WeiLong Tao v Českém Krumlově

Části dílu

00:54
John Cage a Philip Glass v podání severočeských filharmoniků
  Severočeským filhamonikům nechybí dramaturgická odvaha a vynalézavost, když novou sezónu úspěšně zahájili nejen Bachem a Skrjabinem, ale i díly současných autorů Johna Cage a Philipa Glasse.
  07:09
  Autorský balet Roberta Balogha Frida
   Do regionů nahlédneme i díky dramaturgii Stavovského divadla, které uvedlo autorský balet Roberta Balogha Frida. Obrazy na motivy ze života surrealistické malířky Fridy Kahlo zinscenoval baletní soubor Moravského divadla Olomouc.
   13:14
   Houslista Jan Mráček
    Představíme i mladého, nadějného interpreta - tentokrát houslistu Jana Mráčka, který se mimo jiné může pochlubit i tím, že se stal nejmladším laureátem v historii prestižní mezinárodní soutěže Pražského jara.
    21:00
    WeiLong Tao v Českém Krumlově
     Letošní původní inscenace Jihočeského divadla pro MHF Český Krumlov na otáčivém divadle s José Curou přechází nyní do běžného divadelního provozu, a to s výborným WeiLong Tao v hlavní roli. Je těžké plenérovou inscenaci převést do divadelního prostoru? A v čem je jiná? Na to vše vám odpoví první listopadové vydání magazínu Terra musica.
     Přehrát celé video
     Stopáž27 minut
     Další díl
     16. listopadu 2011

     Terra musica na sociálních sítích

     Napište nám