Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Smrtící prach

Smutný, pohublý a nemocný kůň Konors měl zřejmě poprvé v životě štěstí, že potkal člověka, který zcela změnil jeho osud. Místo na jatky putoval na rozlehlé pastviny, které mu musely připadat jako ráj. Bohužel si Konors s sebou nesl tolik psychických problémů, že měl vážné dýchací potíže. Stačilo trochu prašné prostředí a koník se dusil. Jeho příběh je o léčení bolavé koňské duše…

videoSmrtící prach
...
video video

Smrtící prach

Sesazení z trůnu

Jedenáctiletá fenka kokršpaněla Berit se nemůže vyrovnat s miminkem v rodině. Zatím byla jediným mazánkem a najednou je tu někdo přednější než ona. To, že si mladé páry pořizují napřed pejska a pak dítě, je zcela běžné. Nikoho nenapadne, jaké trápení svému psovi šťastnou událostí způsobí. Máme pár rad, jak pejsky „závisláky“ připravit předem na změnu života v rodině.

videoSesazení z trůnu
...
video video

Sesazení z trůnu

Nejen z večera...

… pavouk štěstí znamená. Kdo trochu pronikl do tajů života pavouků, ví, jak moc zajímavá jsou to zvířata. Obzvlášť pro lidi, kteří chtějí mít doma kus necivilizované přírody. Pavouci nejsou zrovna parťáci na muchlování, zato při jejich pozorování si terarista opravdu užívá. A z obýváku je rozhodně nevykazuje!

videoNejen z večera...
...
video video

Nejen z večera...

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín