Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Vitamínová bomba

V prvním příběhu se dozví velmi zásadní informace milovníci a chovatelé chameleónů. Totiž jak správně dostat do tělíček plazů dostatečnou dávku vitaminu D. Dávky umělých vitaminů, tak, jak jsou doporučovány např. na internetových stránkách, chameleóna s velkou pravděpodobností velice poškodí, pokud je přežije.

videoVitamínová bomba
...
video video

Vitamínová bomba

Pes na míru

Ať jsi sebechudší či sebezadluženější, když máš psa, jsi boháč! Říká slogan, který chce nahlodat všechny, kteří ještě psa nemají, aby se pejskaři urychleně stali. Ve druhé reportáži upozorňujeme na to, že takové rozhodnutí činí člověk na dlouhých 10-12 let a měl by si tudíž svůj život v tomto horizontu umět představit. Je to okamžik, kdy bychom měli opravdu velmi sebekriticky pohlédnout do vlastního nitra a říci si, zda na to vůbec máme. Čas, chuť k obětem, nervy i peníze.

videoPes na míru
...
video video

Pes na míru

Není buldok jako bulldog

V poslední reportáži jsme počítali buldoky a zjistili, že jich je na světě určitě přes deset druhů. A že to není číslo konečné, potvrzuje úplně nové plemeno – buldok kontinentální, vyšlechtěný ve Švýcarsku. Jedinou fenu, která má trvalé bydliště v České republice, jsme našli nedaleko Kostelce nad Černými lesy.

videoNení buldok jako bulldog
...
video video

Není buldok jako bulldog

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín