Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Když je bita imunita

První příběh je o maďarském ohaři Maje. Jednoho dne Maja nemohla otevřít tlamu. Napřed, aby vzala míček, pak už ani k jídlu a pití.
Zkoumaly se zuby, zkoumalo se kde co. A nic. Nakonec specialista diagnostikoval poměrně vzácné autoimunitní onemocnění. A překvapivý byl i průběh léčby. Další příběh ze série těch, kde se vyplatila strastiplná cesta hledání správné diagnózy…

videoKdyž je bita imunita
...
video video

Když je bita imunita

Mini, midi nebo maxi?

Žijeme v době, kdy vepřík není zas tak neobvyklý domácí mazlík. Dokonce možná přichází do módy. Ovšem pozor na značku mini. Vypadá to, že skutečná miniprasátka se u nás zatím nezabydlela. A jak vypadá život s devadesátikilovou paní sviní? Inu, může to být i docela dobrodružství.

videoMini, midi nebo maxi?
...
video video

Mini, midi nebo maxi?

Kočka se psí povahou v kůži ocelota

Mladé kočičí plemeno ocicat bylo v USA vyšlechtěno v 80. letech, u nás žije ještě mnohem kratší dobu. Kočičky jsou zajímavé nejen zbarvením, ale hlavně povahou. Rozhodně by o nich mohl přemýšlet ten, kdo by rád pejska, ale obává se, že by nezvládal venčení. Ocicati přijdou na zavolání, rádi aportují, doprovodí vás i na procházku. Ale pozor, nejsou to samotáři. Takže jste–li zvyklí zdržet se v práci, berte rovnou po dvou.

videoKočka se psí povahou v kůži ocelota
...
video video

Kočka se psí povahou v kůži ocelota

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín