14 minut
Máte mě!

17. dubna 2011

Obsah dílu

Mléčné trampoty — Klíšťatům a blechám už nevoním — Lamy v koupelně

Části dílu

00:36
Mléčné trampoty
  Delinka je krásná mladá labradorka čokoládové barvy. A potkalo ji neštěstí. Porodila dvě štěňátka, ale ani jedno nepřežilo druhý den života. Delinka ale má tam nahoře protekci. Na druhém konci města bojovalo o život v příkopě pět štěňat. A kdo je je našel? Delinčina panička s kamarádkou. Delinka se o ně hned začala starat, a tak byla zase nejen šťastná, ale i zdravá, protože laktace po smrti štěňátek způsobí většině fen velké zdravotní problémy. I o nich je náš dnešní první příběh.
  04:24
  Klíšťatům a blechám už nevoním
   Aromaterapie je slovo, které evokuje vůně, ovšem její využití je mnohem širší. Přírodní silice s oleji se využívají jako šampony, dezinfekce i přípravky proti parazitům, stále častěji. Mají tu výhodu, že nevyvolávají alergické reakce ani u zvířat, ani u jejich lidské rodiny. Překvapivé je zjištění, že v mnohých případech, kdy si lidé myslí, že jsou alergičtí na zvířecí srst, vyjde najevo, že je dráždí chemické preparáty, kterými svá zvířata ošetřují.
   10:21
   Lamy v koupelně
    O tom, že lama krotká je opravdu krotká, vás přesvědčí poslední reportáž. Samozřejmě, že se lamy rády proběhnou i proskočí v přírodě, ovšem s chutí obývají i obývák. Nejnověji bylo zjištěno, že do koupelny chodí nikoli za hygienou, nýbrž za zrcadlem. Nemůžou se nabažit pohledu na to krásné zvíře. Víc se dozvíte také o komunikaci s lamami i o lamí terapii.
    Přehrát celé video
    Stopáž14 minut
    Další díl
    24. dubna 2011

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám