Nahrávám video
kult_off

8. červen 2011

Část: CD_DVD

Obsah dílu

Velká jarní cyklojízda — Danger Beach - Apache — Kapela PzH

Části dílu

01:05
Eko: Velká jarní cyklojízda
  Nasedněte a vydejte se kolmo Prahou! Stovky cyklistů vyrazily i letos na konci dubna na Velkou jarní cyklojízdu, během které auta stojí a kola jedou. Jak to fiští po Nuselském mostě, jindy neprodyšně zacpaném kolonami? Report ze sedla i z afterparty ve smíchovské Meetfactory, rozhovory s organizátory, ankety s účastníky.
  09:15
  Klip: Danger Beach - Apache
   Tahle post-rocková formace debutovala na kompilaci Weird Australia, což za a) znamená, že pocházejí z Austrálie a za b) že hrají jaksi nezařaditelně až podivně. Ale videoklip k písni o indiánovi není vůbec divný. Je krásný.
   11:59
   PzH
    Brno vychrlilo za poslední dva roky hned několik zajímavých kapel. Všechny víceméně vzešly z lůna Janáčkovy Akademie, zaštítění oficiální institucí jim ovšem nijak neobrousilo hrany. Strávili jsme den s jednou z nich. Něžně morbidní PzH jsou zlým dvojčetem Midi Lidí. Jak bude znít jejich debut?
    20:14
    CD_DVD
     Před časem jsme se podívali zevrubně na Luno, nový projekt Emy Brabcové. A shledali jsme, že Luno je dobré. Nyní přichází s vlastním pohrobkem Khoiby Filip Míšek, tedy Diikolson. Špatnou desku od něj určitě nečekáte, ale je skvělá? A posunul se někam Hugo Toxxx a dá se jeho dvojalbum uposlouchat do konce? A pro srovnání se zahraničím se ptáme i „Co na to Battles“?
     Přehrát celé video
     Stopáž26 minut
     Další díl
     22. červen 2011

     Napište nám