kult_off

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Výlety k hranicím životního stylu a tvorby. Připravili: T. Haager, J. Haladová, T. Jirous, J. Kolár a J. Skalický

Soutěž o ceny

Soutěžíte-li rádi, koukejte na kult_off a zkuste odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Jako vždy se hraje o hudební CD nebo DVD, která získají dva správně odpovídající.

Pohyb: Kurzy tance na Nové scéně

„Nezáleží na tom, zda jste začátečníci nebo pokročilí. Jde především o radost z pohybu a udržení dobré fyzické kondice.“ Pod tímto mottem nabízí Nová scéna, která zahájila v lednu 2011 činnost tanečního Studia Nové scény, pravidelné lekce současného i klasického tance pro veřejnost. Vedou je Nataša Novotná (soubor 420PEOPLE) a Milan Odstrčil (navazuje na předchozí úspěšné Laterna Dance Studio). V kult_off se na lekci tance zajdeme podívat a dozvíte se, jestli se tančit může naučit skutečně každý a proč nechodit na zumbu.

přehrát video

Report: Sperm festival

Architecture in Helsinki, James Holden, Martyn, Kate Wax nebo symfonické minimal techno v podání Brandt Brauer Frick. To je jen výsek z letošního line-upu pátého ročníku festivalu Sperm. Těšte se na řádně barevný report z Meetfactory, kde se to všechno semele.

přehrát video

Móda/Design: Jindřich Vodička – TVOR

Móda/Design: Jindřich Vodička – TVORJako živý tvor se chová svítidlo z dílny mladého designéra Jindřicha Vodičky. Umí vycítit tmavý kout, dojet do něj a pořádně si tam posvítit.

Pomocí jaké technologie Tvor funguje? Jak se nápad zrodil a jak těžké bylo ho zrealizovat? Co všechno předcházelo Národní ceně za studentský design za rok 2010?

Jindřicha Vodičku zachytíme s pájkou v ruce, nakoukneme mu přes rameno do jeho designérské dílny, společně s ním Tvora rozpitváme a zase složíme. Bude se průmyslově vyrábět? Zbohatne Jindřich na svých dobrých nápadech? Nebo zůstane fotka prototypu jen na stránkách Dolce Vity? www.ziveveci.cz

přehrát video

Významná taneční pedagožka

Když někdo přednáší historii tance a dělá to šedesát let, tak se vlastně sám stává tou historií. A když mu k tomu navíc Pánbůh dá dobré zdraví, tak se může těšit z toho, kolik lidí jeho práce ovlivnila. Tak jako paní profesorka Božena Brodská zvaná Bíba. To je přesně ten případ – na ni se člověk podívá a říká si, pane jo, dožít se 90 let v takové životní formě, to je radost. My jsme tento rozhovor točili dopoledne, protože odpoledne už paní profesorka přednášela. O to raději jsem, že přijala naše pozvání Na plovárnu.

Diskuse diváků
 • bee 29. 12. 2011 06:41

  jabee

  Velice dobre vy!

 • Dušan Karaman Nitra SR 5. 9. 2011 21:56

  Kde sa táto relácia stratila? Dušan Karaman , Palackého 6 , 94901 Nitra SR , 09055…

 • Chas 24. 8. 2011 21:38

  :-(

  Jaktože příště nic nebude? kult_off byl nejlepší!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu