kult_off

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Výlety k hranicím životního stylu a tvorby. Připravili: T. Haager, J. Haladová, T. Jirous, J. Kolár a J. Skalický

Soutěž o ceny

Soutěžíte-li rádi, koukejte na kult_off a zkuste odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Jako vždy se hraje o hudební CD nebo DVD, která získají dva správně odpovídající.

Report: La Putyka – Up’End’Down

Report: La Putyka – Up’End’DownNový cirkus na český způsob, druhé akrobaticko-divadelní představení souboru La Putyka, úspěšné party mladých tvůrců sdružených kolem herce, akrobata a loutkáře Rosti Nováka.
Natáčíme při představení, nahlédneme do zákulisí a zeptáme se na dojmy diváku. A možná odhalíme, proč stojí u každého představení „putyky“ nápis VYPRODÁNO.

Více na www.laputyka.cz

přehrát video

Klip: Adele – Rolling In The Deep

Klip: Adele – Rolling In The DeepZajímavý úkaz je tahle teprve jednadvacetiletá dívčina. Nestydí se ani za své kilogramy ani za svůj kuřácký zlozvyk. Možná, že i díky němu má v hrdle něco, co už tady dlouho nebylo slyšet – opravdový hlas. A desky jí vydává stejný label, u kterého jsou Prodigy.

Více na YouTube

přehrát video

Art: Zimní směs

Art: Zimní směsOjedinělý filmový zážitek je floskule, která už potřebuje dostat nový význam. O to se právě pokoušejí studenti pražské Famu, když jednou za čas připraví pásmo živých projekcí, které se uskuteční jen jednou na jednom místě a už nikdy víc. V obklíčení nejnovějšími technologiemi navíc často sahají po tradičních projekčních nástrojích jako je například meotar a pomocí animace v reálném čase ji využívají tak, jak to vaši třídní nikdy nenapadlo.

přehrát video

Klip: Unkle – The Answer

Jako předzvěst pražského koncertu si vychutnejte zbrusu nové a vychytané video od Unkle. V KD Vltavská zahrají 25. března v rámci oslav 20. narozenin Radia 1.

přehrát video

Kult: The Orb & David Gilmour (tad)

Kult: The Orb & David Gilmour (tad)Elektronická hudba se dál prokopává ke svým kořenům a tak zatímco před třemi lety bylo v módě recyklovat francouzské electro z konce devadesátých let, v těchto dnech se řada kapel obrací ke klubovému zvuku počátku deváté dekády. Jedni z těch, kdo ho definovali byli The Orb. Společně s Davidem Gilmourem navíc natočili desku Metallic Spheres o které budou společně s jejím producentem Youthem v dalším kult_offu vyprávět.

Více na www.davidgilmour.com

přehrát video

Významná taneční pedagožka

Když někdo přednáší historii tance a dělá to šedesát let, tak se vlastně sám stává tou historií. A když mu k tomu navíc Pánbůh dá dobré zdraví, tak se může těšit z toho, kolik lidí jeho práce ovlivnila. Tak jako paní profesorka Božena Brodská zvaná Bíba. To je přesně ten případ – na ni se člověk podívá a říká si, pane jo, dožít se 90 let v takové životní formě, to je radost. My jsme tento rozhovor točili dopoledne, protože odpoledne už paní profesorka přednášela. O to raději jsem, že přijala naše pozvání Na plovárnu.

Diskuse diváků
 • bee 29. 12. 2011 06:41

  jabee

  Velice dobre vy!

 • Dušan Karaman Nitra SR 5. 9. 2011 21:56

  Kde sa táto relácia stratila? Dušan Karaman , Palackého 6 , 94901 Nitra SR , 09055…

 • Chas 24. 8. 2011 21:38

  :-(

  Jaktože příště nic nebude? kult_off byl nejlepší!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu