kult_off

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Výlety k hranicím životního stylu a tvorby. Připravili: T. Haager, J. Haladová, T. Jirous, J. Kolár a J. Skalický

Soutěž o ceny

Soutěžíte-li rádi, koukejte na kult_off a zkuste odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Jako vždy se hraje o hudební CD nebo DVD, která získají dva správně odpovídající.

Eko: Velká jarní cyklojízda

Eko: Velká jarní cyklojízdaNasedněte a vydejte se kolmo Prahou! Stovky cyklistů vyrazily i letos na konci dubna na Velkou jarní cyklojízdu, během které auta stojí a kola jedou. Jak to fiští po Nuselském mostě, jindy neprodyšně zacpaném kolonami? Report ze sedla i z afterparty ve smíchovské Meetfactory, rozhovory s organizátory, ankety s účastníky.

přehrát video

Klip: Danger Beach - Apache

Tahle post-rocková formace debutovala na kompilaci Weird Australia, což za a) znamená, že pocházejí z Austrálie a za b) že hrají jaksi nezařaditelně až podivně. Ale videoklip k písni o indiánovi není vůbec divný. Je krásný.

přehrát video

PzH

Brno vychrlilo za poslední dva roky hned několik zajímavých kapel. Všechny víceméně vzešly z lůna Janáčkovy Akademie, zaštítění oficiální institucí jim ovšem nijak neobrousilo hrany. Strávili jsme den s jednou z nich. Něžně morbidní PzH jsou zlým dvojčetem Midi Lidí. Jak bude znít jejich debut?

přehrát video

CD_DVD

CD_DVDPřed časem jsme se podívali zevrubně na Luno, nový projekt Emy Brabcové. A shledali jsme, že Luno je dobré. Nyní přichází s vlastním pohrobkem Khoiby Filip Míšek, tedy Diikolson. Špatnou desku od něj určitě nečekáte, ale je skvělá? A posunul se někam Hugo Toxxx a dá se jeho dvojalbum uposlouchat do konce? A pro srovnání se zahraničím se ptáme i „Co na to Battles“?

přehrát video

Významná taneční pedagožka

Když někdo přednáší historii tance a dělá to šedesát let, tak se vlastně sám stává tou historií. A když mu k tomu navíc Pánbůh dá dobré zdraví, tak se může těšit z toho, kolik lidí jeho práce ovlivnila. Tak jako paní profesorka Božena Brodská zvaná Bíba. To je přesně ten případ – na ni se člověk podívá a říká si, pane jo, dožít se 90 let v takové životní formě, to je radost. My jsme tento rozhovor točili dopoledne, protože odpoledne už paní profesorka přednášela. O to raději jsem, že přijala naše pozvání Na plovárnu.

Diskuse diváků
 • bee 29. 12. 2011 06:41

  jabee

  Velice dobre vy!

 • Dušan Karaman Nitra SR 5. 9. 2011 21:56

  Kde sa táto relácia stratila? Dušan Karaman , Palackého 6 , 94901 Nitra SR , 09055…

 • Chas 24. 8. 2011 21:38

  :-(

  Jaktože příště nic nebude? kult_off byl nejlepší!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu