Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Báječné vánoční prázdniny nekončí a tak se můžete těšit na kreslenou holčičku Milu, Boba a Bobka, Jůheláky, na to nejlepší z oblíbených Kabaretů a také na veselou čertovskou Nezbednou pohádku. Moderuje Martin Dejdar

A je tu další neděle a s ní i Hřiště 7 s pestrou skládankou báječných pohádek, seriálů a setkání. Zkrátka i dnes se máte na co těšit. Třeba na novou pohádku holčičky Mily o krávě a králíkovi, a protože králíků není nikdy dost, přihupkají také staří známí ušáci Bob a Bobek. Nebudou chybět ani Jůheláci s Mufem, uvidíte to nejlepší z Kabaretů a Nezbednou pohádku. Moderuje Martin Dejdar.

Mila – Tisíc a jeden příběh č. 52 (Kráva a králík), Příběhy Jů a Hele (O tom, jak za Jů a Hele přicválala návštěva), Bob a Bobek na cestách č. 37 (Sibiřská magistrála), To nejlepší z Kabaretů, Nezbedná pohádka

Nezbedná pohádka
Čert Luciper odnese omylem namísto hříšného sedláka hodného mládence Honzu. Honzu z pekla může osvobodit jenom odvážné děvče. Tohoto úkolu se ujme královská dcera – princezna Máňa. Peklo se jejím přičiněním obrátí naruby. Čerti, aby se jí zbavili, jí uloží úkoly, které by splnilo i malé dítě. To princeznu rozzlobí. Čerti musí peklo vygruntovat. Sami se musí vymydlit, vyholit, ostříhat. Princezna jim s Honzou ušije slušivé oblečky, až potom společně s osvobozeným Honzou peklo opustí. Dostane Honzu za muže a novou chalupu k tomu.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 131 minut – Rok výroby: 2009 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.