129 minut
Hřiště 7

24. prosinec 2010

Obsah dílu

Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

Části dílu

00:00
Štědrý den na Hřišti začíná
  13:26
  Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu.
   45:38
   Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková.
    58:18
    Příběhy Jů a Hele – Štědrý den
     Jů a Hele cestují časem do Betléma, aby usmířili dva rozhádané pastýře - díl 1
     67:49
     Příběhy Jů a Hele – Štědrý den
      Jů a Hele cestují časem do Betléma, aby usmířili dva rozhádané pastýře – díl 2
      84:48
      Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce.
       89:47
       Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním
        125:40
        I na Hřišti se dnes naděluje.
         Přehrát celé video
         Litujeme, ale v současné době není video dostupné
         Stopáž129 minut
         Další díl
         25. prosinec 2010

         Přehled dílů

         76 dostupných
         Video nelze z licenčních důvodů přehrát
         Stopáž131 minut

         26. prosinec 2010

         Na Hřišti je Lucie s dětmi a zpíva Purpuru. — Lucie si s dětmi ze Hřiště povídá o Vánocích. — Příběhy Jů a Hele: Opožděný dárek — Na Hřišti. — Rozhovor — Kabaret splněných přání — Rozloučení

         28. 12. 2010 na ČT2
         Video nelze z licenčních důvodů přehrát
         Stopáž129 minut

         25. prosinec 2010

         Martinovo sváteční přivítání. — Martinovo rozjímání o tom, že každá trojice slavných hrdinů má k sobě i někoho čtvrtého. — Příběhy Jů a Hele – Hod Boží – Ještě jeden vánoční dárek — Rozhovor s hercem Matoušem Rumlem. — Rozhovor s hercem Pavlem Křížem. — Martin a děti se loučí…

         25. 12. 2010 na ČT1
         Stopáž129 minut

         24. prosinec 2010

         Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

         24. 12. 2010 na ČT1
         Stopáž130 minut

         19. prosinec 2010

         Martin a děti apalují poslední svíčku na adventním věnci. — Taneční rozcvičky č. 23: Cvičení s Katkou 16. — Kronika z přírody - Prosinec — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Rozhovor s Monikou Sybolovou a pozvánka do Národní galerie. — Vrabčák Lojza: Škola pro hluchoněmé — Martin vyhlašuje burzu vánočních nápadů pro činné a činorodé. — Taneční rozcvičky č. 24 – 1. část: Co je to folklór — Co je to folklór — Martin i děti se loučí.

         21. 12. 2010 na ČT2
         Stopáž130 minut

         12. prosinec 2010

         Povídání o vůni Vánoc a o dnešním Hřišti. — Klára vyhlašuje soutěž – namalujte obrázek „Jůheláci na návštěvě u Krysáků“. Vítěz získá knížku o Krysácích! — JůHeletube č.8 — Co dělat č.6: Siréna, evakuace, improvizovaná ochrana — Na Hřišti se odehrává představení v podání studentů herectví ze Slovenska. Klára se na spoustu věcí zeptá nejen jich, ale i jejich vyučujícího Jana Přeučila. — Vrabčák Lojza č.11: Horolezčata — Klára upozorňuje na oslavu mezinárodního dne hor a světového dne dětství. — Ankety s dětmi: Jaký je tvůj nejoblíbenější sportovec? — Co možná nevíte: S Klárou Poláčkovou o horách — Klára vypráví historku o velkém vítězství na hoře Říp. — Je čas zapálit třetí svíčku na adventním věnci. Klára slibuje, že teď už bude čas do Vánoc ubíhat rychle.

         14. 12. 2010 na ČT2
         Video nelze z licenčních důvodů přehrát
         Stopáž132 minut

         5. prosinec 2010

         Anděl i čert uposlechnou mikulášského volání a vydávají se na svět. — JůHeleTube č.7 — Příběhy Jů a Hele: Není miminko jako miminko — Co dělat: Úpal a úžeh — Děti na Hřišti si povídají s čertem o tom, co štve děti na čertech a čerty na dětech. — Přelety Vrabčáka Lojzy: Přepestro — Na Hřiště se po skluzavce snese anděl a vyhlásí soutěž o tři dvd s filmem Kuky se vrací. — Klára se loučí a zapaluje druhou adventní svíci.

         7. 12. 2010 na ČT2
         Stopáž131 minut

         28. listopad 2010

         Klára slavnostně zahajuje advent — Taneční rozcvičky č. 21: Cvičení s Katkou 14. — Co možná nevíte: Advent s Rosénkou – 1. část — Co možná nevíte: Advent s Rosénkou – 2. část — Ankety s dětmi: Co je to domov? — Říkají si Ptáčata, jsou z jedné ne tak docela obyčejné 3. B a jejich osudy můžete sledovat každý pátek večer na ČT 2. S hrdiny i tvůrci seriálu Ptáčata si Klára povídá právě dnes na Hřišti. — Pokračování rozhovoru s tvůrci seriálu Ptáčata Kamilou Zlatuškovou a LCmíralem, ale i se samotnými Ptáčaty a jejich paní učitelkou Jarmilou Zobačovou. — Na slavnostní zapálení první adventní svíčky si na Hřišti počkali i dnešní hosté – Ptáčata, a společně s Klárou a Hřišťáky si zazpívají koledu.

         30. 11. 2010 na ČT2
         Stopáž131 minut

         21. listopad 2010

         Roman se rozhodne děti přesvědčit, že 21. listopad vůbec není marný den. — Taneční rozcvičky č.20: Tancujeme s Katkou — Příběhy Jů a Hele: Jak Muf a Hele opravovali školství a Lucka to musela zachránit — Ankety s dětmi : Jaká je tvoje nejmilejší knížka? — Co dělat č.4: Dopravní nehoda, pravidla silničního provozu — Roman dostane zoufalý dopis od Jůheláků a rozhodne se jim jít na pomoc. — Roman dětem zalže, ale je odhalen. — Roman s dětmi probírají výročí, připadající na 21. listopad.

         23. 11. 2010 na ČT2
         Stopáž131 minut

         14. listopad 2010

         Na Hřišti je klídek, děti a Roman se rozhodnou ještě si trochu prodloužit snění. — Taneční rozcvičky č.19: Tancujeme s Katkou č. 12 — Roman najde spoustu starých lístků na tramvaj a společně s dětmi je promění v listy podzimní. — Kronika z přírody: Listopad — Co dělat č. 3: Nechodit s cizími lidmi — Vrabčák Lojza: Logopedická školička Kvítek — Na Hřišti vzniká podzimní listárna, děti si uchovají barvy listů i pro další roční období. — Ankety s dětmi: Kdybyste mohli natočit film, o čem by byl? — Příběhy Jů a Hele: Jak Hele a Lucka cvičili draky pro vlaštovky — Rozhovor o tom, co pro Romana a děti znamená kamarádství. — Podzimní rozloučení. Roman a děti si berou příklad z listů a padají taky.

         16. 11. 2010 na ČT2
         Stopáž131 minut

         7. listopad 2010

         Roman a děti vysvětlují význam všudypřítomné třicítky. — Příběhy Jů a Hele: Přání k narozeninám č. 1 – první část — Roman uvádí první porci přání od kamarádů dospěláků a kamarádek dospělaček. — Ankety č. 9: Přání pro Jůheláky 1 — Příběhy Jů a Hele: Přání k narozeninám č. 1 – druhá část — Povídání s Jirkou Chalupu o tom, kde se vlastně vzali Jůheláci, přeruší záškodnicky Muf. — Příběhy Jů a Hele: Přání k narozeninám č.2 — Jirka Chalupa uvádí Magazín Jů a Hele — Magazín Jů a Hele: Kdo to chodí po palouku — Ankety č. 10: Přání pro Jůheláky 2 — Roman uvádí na jůheláckou oslavu tři další veselé a vzácné hosty: Zuzanu Skalníkovou, Otu Jiráka a Jiřího Lábuse — Příběhy Jů a Hele: Přání k narozeninám č.3 — Roman a děti děkují Jůhelákům za dort a posílají dětem dinosauří porci. — 26. Příběhy Jů a Hele: Přání k narozeninám č. 4 — Roman společně s dětmi a posledy popřeje Jůhelákům - tentokrát ve verších – a loučí se.

         9. 11. 2010 na ČT2

         Napište nám