Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Adventní rej pohádek a seriálů a dnes i tanečnic a tanečníků z folklorního souboru Rosénka. Těšte se také na Bořka stavitele, Krysáky, Jůheletube, Čas zakládání, vrabčáka Lojzu, Ashu a exkluzivně i na předposlední a poslední díl seriálu Tajemství nových dinosaurů. Moderuje Martin Dejdar.

Předvánoční čas je tady a s ním vchází na Hřiště 7 rej pohádek a seriálů, ale i tanečnic a tanečníků z folklorního souboru Rosénka. A na co všechno se můžete ještě těšit? Na Bořka stavitele a Hugovo velké šplouchnutí. Na Krysáky, Jůheletube, Čas zakládání, vrabčáka Lojzu, Ashu a dnes exkluzivně i na předposlední a poslední díl seriálu Tajemství nových dinosaurů. Moderuje Martin Dejdar.

Bořek stavitel III. řada č. 24 (Hugovo velké šplouchnutí), Krysáci č. 15 (Ježek Pančoška), Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE, Čas zakládání (Gallix z Gálie), Vrabčák Lojza č. 26 (Dětská opera Praha), Tajemství nových dinosaurů č. 14 (Zachraňte Ina), Co je to folklór, ASHA č. 15 (Píseň pro tebe), Co je to folklor, Tajemství nových dinosaurů č. 15 (Pták bouřlivák)

Tajemství nových dinosaurů – díl 14 a 15
Britský dobrodružný seriál, ve kterém čtveřice mladých hrdinů objeví, že pravěcí dinosauři nevyhynuli – naopak, pokračovali ve svém vývoji skrytě hluboko pod zemí. Teď, díky zemětřesení, jsou zde, stali se z nich inteligentní tvorové, ale nikdo netuší, co od nich lidé mohou očekávat…

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2010 – P
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.