Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. Těšte se na Bořka stavitele, opičku Žofku, Mufa a Filipa Cíla, Vrabčáka Lojzu, Tajemství nových dinosaurů, holčičku Ashu a další velké dobrodružství kamarádů Gábiny, Ferdy, Válečka a Honzy. Moderuje Marek Němec.

Hřiště 7 je tady a s ním i pestrá skládanka pohádek, seriálů a zajímavostí. A na co všechno se můžete těšit? Na Bořka stavitele, cvičení s Katkou, opičárny opičky Žofky, Jůheláky, Mufa s Filipem Cílem, Vrabčáka Lojzu, Tajemství nových dinosaurů. Holčičku Ashu, kamarády Honzu, Ferdu, Gábinu, Válečka a také na jednoho trochu strašidelného Dýňáka, který ví leccos o Dušičkách, Helloweenu a jiných podzimních svátcích. Moderuje Marek Němec.

Bořek stavitel III. řada (Kutitelské umění pana Duška), Taneční rozcvičky (Cvičení s Katkou 10), Žofka a spol. (Jak Žofka odhalila zloděje), Příběhy Jů a Hele (Lenora), Vrabčák Lojza, Krysáci (Krtek Hanuš), Co dělat (Nález injekční stříkačky), Tajemství nových dinosaurů č. 7 (Domove, drahý a jediný), ASHA, Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE, Kamarádi 8. (Besídka)

Kamarádi – 8. díl – Besídka
Dobrodružství Gábiny, Válečka, Ferdy a Honzy v českém seriálu pro děti. Hrají: L. Pletková, M. Michálek, A. Navrátil, M. Eben, S. Beneš, P. Štěpánek a další. Scénář V. Janečková a J. Turnovská. Kamera V. Plicka. Režie V. Janečková.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2010 – P
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.