Hřiště 7

31. říjen 2010

130 minut
Hřiště 7

31. říjen 2010

Obsah dílu

Marek a děti hlásí, že dnešní Hřiště bude opravdu nadupané pohádkami. — Taneční rozcvičky: Cvičení s Katkou 10. — Příběhy Jů a Hele: Lenora — Vrabčák Lojza: Dětská opera — Děti objevily v popelnici tajnou chodbu ke Krysákům a Marek ji hned vyzkouší. — Co dělat: Nález injekční stříkačky — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Tajemný Dýňák vypráví Markovi a dětem o Dušičkách, Helloweenu a jiných svátcích končícího října. — Marek a děti sfoukávají svíčky a loučí se.

Části dílu

00:00
Marek a děti hlásí, že dnešní Hřiště bude opravdu nadupané pohádkami.
  11:08
  Taneční rozcvičky: Cvičení s Katkou 10.
   Veselé cvičení pro nejmenší kluky a holčičky.
   22:22
   Příběhy Jů a Hele: Lenora
    Příběh o tom, že i Muf má své trable.
    31:39
    Vrabčák Lojza: Dětská opera
     Lojzova reportáž z Rudolfina, kde děti zpívaly a hrály operu.
     36:59
     Děti objevily v popelnici tajnou chodbu ke Krysákům a Marek ji hned vyzkouší.
      46:11
      Co dělat: Nález injekční stříkačky
       Co dělat v krizových situacích? Mufova zábavně-vzdělávací show pokračuje. A aby na to Muf nebyl sám, pozval si k sobě kamaráda Filipa Cíla.
       88:59
       Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE
        Jů a Hele pouští video-pohlednice od kluků a holčiček.
        95:55
        Tajemný Dýňák vypráví Markovi a dětem o Dušičkách, Helloweenu a jiných svátcích končícího října.
         127:32
         Marek a děti sfoukávají svíčky a loučí se.
          Přehrát celé video
          Stopáž131 minut
          Další díl
          7. listopad 2010

          Přehled dílů

          131 dostupných
          Stopáž131 minut

          26. prosinec 2010

          Na Hřišti je Lucie s dětmi a zpíva Purpuru. — Lucie si s dětmi ze Hřiště povídá o Vánocích. — Příběhy Jů a Hele: Opožděný dárek — Na Hřišti. — Rozhovor — Kabaret splněných přání — Rozloučení

          28. 12. 2010 na ČT2
          Stopáž129 minut

          25. prosinec 2010

          Martinovo sváteční přivítání. — Martinovo rozjímání o tom, že každá trojice slavných hrdinů má k sobě i někoho čtvrtého. — Příběhy Jů a Hele – Hod Boží – Ještě jeden vánoční dárek — Rozhovor s hercem Matoušem Rumlem. — Rozhovor s hercem Pavlem Křížem. — Martin a děti se loučí…

          25. 12. 2010 na ČT1
          Stopáž129 minut

          24. prosinec 2010

          Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

          24. 12. 2010 na ČT1
          Stopáž130 minut

          19. prosinec 2010

          Martin a děti apalují poslední svíčku na adventním věnci. — Taneční rozcvičky č. 23: Cvičení s Katkou 16. — Kronika z přírody - Prosinec — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Rozhovor s Monikou Sybolovou a pozvánka do Národní galerie. — Vrabčák Lojza: Škola pro hluchoněmé — Martin vyhlašuje burzu vánočních nápadů pro činné a činorodé. — Taneční rozcvičky č. 24 – 1. část: Co je to folklór — Co je to folklór — Martin i děti se loučí.

          21. 12. 2010 na ČT2
          Stopáž130 minut

          12. prosinec 2010

          Povídání o vůni Vánoc a o dnešním Hřišti. — Klára vyhlašuje soutěž – namalujte obrázek „Jůheláci na návštěvě u Krysáků“. Vítěz získá knížku o Krysácích! — JůHeletube č.8 — Co dělat č.6: Siréna, evakuace, improvizovaná ochrana — Na Hřišti se odehrává představení v podání studentů herectví ze Slovenska. Klára se na spoustu věcí zeptá nejen jich, ale i jejich vyučujícího Jana Přeučila. — Vrabčák Lojza č.11: Horolezčata — Klára upozorňuje na oslavu mezinárodního dne hor a světového dne dětství. — Ankety s dětmi: Jaký je tvůj nejoblíbenější sportovec? — Co možná nevíte: S Klárou Poláčkovou o horách — Klára vypráví historku o velkém vítězství na hoře Říp. — Je čas zapálit třetí svíčku na adventním věnci. Klára slibuje, že teď už bude čas do Vánoc ubíhat rychle.

          14. 12. 2010 na ČT2
          Video nelze z licenčních důvodů přehrát

          5. prosinec 2010

          Anděl i čert uposlechnou mikulášského volání a vydávají se na svět. — JůHeleTube č.7 — Příběhy Jů a Hele: Není miminko jako miminko — Co dělat: Úpal a úžeh — Děti na Hřišti si povídají s čertem o tom, co štve děti na čertech a čerty na dětech. — Přelety Vrabčáka Lojzy: Přepestro — Na Hřiště se po skluzavce snese anděl a vyhlásí soutěž o tři dvd s filmem Kuky se vrací. — Klára se loučí a zapaluje druhou adventní svíci.

          7. 12. 2010 na ČT2

          Napište nám