Velký televizní návrat do plyšového světa, plného pohádek a písniček!

Přehled dílů

 
Stopáž91 minut

4. prosinec

1 - Muf začíná zlobišárnou, která promění Jůheláky ve dva nanuky. — Muf s Fámulou potkají Mikuláše se zlobidloměrem. — Pipeta s Polapilem hledají Jůheláky v křišťálové kouli. — Muf se vydá až do pekla za čerty. — Muf čte básničku o slušném chování a Mikuláš je z toho paf. — Drsňačka dostane od Pipa samoběžky. — Mufikanti a koleda o Jezulátku — Jazzajíci a Harry zapálí další svíčku na adventním věnci Studia Kamarád

4. 12. 2022 na ČT :D
Stopáž90 minut

27. listopad

Jů a Hele se rozhodnou zapojit do výzvy Superjá a vypraví se na pochod! Muf hned zavětří příležitost ke zlobišárně. — Jů a Hele se na výletě rozhodnout posvačit, zjeví se Muf coby policista a obviní je, že svačí v bezsvačinové zóně. — Pip kontroluje sněhové duchny, Otylka to nevydrží a začne na nich skotačit, a je z toho listopadová Dchumelenice.. — Drsňačka povzbuzuje Fámulu, aby vyšplhala na stěžeň, Fámula si začne věřit a dokáže to! A je z ní Superfámula! — Do Brzoránošou přichází trpaslík Kristián, ale nějak vyrostl. Hary se ovšem nenechá odradit a těší na rozhovor s ním. — Hary si krásně pohovoří s trpaslíkem Kristiánem, jazzajíci to komentují a ještě k tomu skvěle hrají! — Filip a Tomášek zpívají píseň "Kocoure" — Jů a Hele se loučí, Mufovi zaskočí v krku policejní píšťalka a málem se udusí, ale všechno dobře dopadne.

27. 11. 2022 na ČT :D
Stopáž90 minut

20. listopad

Jů a Hele postrádají své peřinky, povolají proto detektivy Tryskáčka a Tryský alias Myšerlocka a dr. Hlodawotsonovou — Detektivové Tryskáček s Tryský si zazpívají — Detektivové Tryskáček s Tryský vypátrají Mufantóma! Muf ukradl peřinky, aby mohlo sněžit a ono opravdu pohádkově sněží! — Drsňačka vidí Jůheláky sáňkovat a chtěla by také, ale nemá sáně, Polapil jí poradí boby a nakonec skáče pro pytel. — Hary společně s Jazzajíci rozjednou svou Brzoránošou a ohlásí hosta - Budulínka! — Harry a Jazzajíci přivítají hosta, Budulínek vypráví o svém životě a a dětem doporučí knihu Vúdúlínek — Fámula se shání po Mufinkantech, ti se náhle objeví a zpívají píseň Tak jsem tady, hudba a text Vlasta Redl — A na závěr skočná píseň, zpívají Jů a Hele, přizvukuje Muf.

20. 11. 2022 na ČT :D
Stopáž91 minut

13. listopad

Hele je unavené, je to tím, že začíná zima a má příbuznost s medvědem! Jů ho vytáhne na procházku. — Muf se raduje z prvního mrazíku a hned toho využuje pro zlobišárnu, vyrobí skluzavku pro Jů a Hele a šťouchne je z ní. — Tryský se trápí, že si Tryskáček našel novou kamarádku myš Lenku, ale je to jinak, Fámula jí to pomůže zjistit. — Pipeta připravuje oběd a Polapil si čte v knize Básně z dásně a vznikne z toho vtipné nedorozumění. — Filip s Tomášem vyrábí papírového draka a zahrají dětem scénku o tom, jak takoví draci vznikly a kde. — Otylka s Fámulou přemýšlejí, jaká bude letost zima, Pip jim poradí, ať se nechají překvapit. — Filip s Tomášem mají šálu, čepici a barevnou náladu a letí! Písnička Kapitán Letadla, text a hudba Luděk Nekuda. — Jů a Hele vzpomínají na dětství a pozvou děti do kina na film o Mamánkovi, který dlouho neuměl dospět.

13. 11. 2022 na ČT :D
Stopáž91 minut

6. listopad

Drsňačka s Mufem závodí o první ranní pozdrav dětem, Fámula to komentuje — Tryskáček běhá do sklepa a zpátky hlídat romadůry a Fámula mu vysvětlí, že tím trénuje své super já! — Hary jako výpravčí a Fámula si od něj za žvejku koupí lístek na ryhlík Interkolotoč! — Hary nechá připojit hudební vagón a rychlík s Fámulou s roztáčí! Píseň Interkolotoč, text P. Sarvaj, hudba T. Kugel — Pip s Otylkou hrají na schovávanou, Pip si u toho čte knížku Metamorfórky, a tak ho prozadí smích. — Fámula komentuje šnečí závody, Pipeta s Polapilem a medailičkou nedočkavě vyhlížejí šneka Jendu Dlouhou stopu. — Muf coby režisér natáčí s Filipem a Tomášem klip k písničce Linda a z Toma udělá holku! Hudba a text Ivan Mládek — Hele zavařuje houby a ve spíži z nich vytvořil galerii! Dokonce i muchomůrky našly uplatnění, protože jsou krásné..

6. 11. 2022 na ČT :D
Stopáž90 minut

30. říjen

Hele si hraje na měsíc listopad, který střídá říjen a klepe na dveře, Jů si čte v Paloukovníku — Pip si prohlíží knížku Pták Noh a ptáček Nožička, Otylka mu kouká přes rameno — Tryský s Tryskáčkem si zpívají píseň a u toho cvičí na klandru a dělají kotrmelce, text: K.Krejčí, hudba: T. Kugel — Hary vítá v Brzoránošou paní dýni a vede s ní zajímavý rozhovor — Jazzajíci hrají a zpívají Trick or Treat, to znamená že halloweensky koledují! — Drsňačka svou halloweenskou maskou vzdává hold kapitánovi Dave Jonesovi, Fámula ji doprovodí jako malá pirátka — Polapil, Pipeta, Muf vyrazí do rezervace motýlů, kde objeví Otylku. Tomáš s Filipem zpívají píseň Rezervace motýlů, hudba: P. Janda, text: Z. Rytíř — Jů a Hele vydlabali přenádhernou dýni! Radují se a těší na halloweenskou koledu!

30. 10. 2022 na ČT :D

Napište nám