Hřiště 7

14. listopad 2010

131 minut
Hřiště 7

14. listopad 2010

Obsah dílu

Na Hřišti je klídek, děti a Roman se rozhodnou ještě si trochu prodloužit snění. — Taneční rozcvičky č.19: Tancujeme s Katkou č. 12 — Roman najde spoustu starých lístků na tramvaj a společně s dětmi je promění v listy podzimní. — Kronika z přírody: Listopad — Co dělat č. 3: Nechodit s cizími lidmi — Vrabčák Lojza: Logopedická školička Kvítek — Na Hřišti vzniká podzimní listárna, děti si uchovají barvy listů i pro další roční období. — Ankety s dětmi: Kdybyste mohli natočit film, o čem by byl? — Příběhy Jů a Hele: Jak Hele a Lucka cvičili draky pro vlaštovky — Rozhovor o tom, co pro Romana a děti znamená kamarádství. — Podzimní rozloučení. Roman a děti si berou příklad z listů a padají taky.

Části dílu

00:00
Na Hřišti je klídek, děti a Roman se rozhodnou ještě si trochu prodloužit snění.
  11:37
  Taneční rozcvičky č.19: Tancujeme s Katkou č. 12
   Pojďte se protáhnout společně s Katkou a dětmi!
   23:42
   Roman najde spoustu starých lístků na tramvaj a společně s dětmi je promění v listy podzimní.
    25:17
    Kronika z přírody: Listopad
     37:10
     Co dělat č. 3: Nechodit s cizími lidmi
      Je chatování bezpečné? Smíme si domluvit schůzku s někým, koho neznáme? Filip Cíl s Mufem vám to vysvětlí!
      69:24
      Vrabčák Lojza: Logopedická školička Kvítek
       74:33
       Na Hřišti vzniká podzimní listárna, děti si uchovají barvy listů i pro další roční období.
        90:14
        Ankety s dětmi: Kdybyste mohli natočit film, o čem by byl?
         91:59
         Příběhy Jů a Hele: Jak Hele a Lucka cvičili draky pro vlaštovky
          97:58
          Rozhovor o tom, co pro Romana a děti znamená kamarádství.
           128:55
           Podzimní rozloučení. Roman a děti si berou příklad z listů a padají taky.
            Přehrát celé video
            Stopáž131 minut
            Další díl
            21. listopad 2010

            Přehled dílů

            131 dostupných
            Stopáž131 minut

            26. prosinec 2010

            Na Hřišti je Lucie s dětmi a zpíva Purpuru. — Lucie si s dětmi ze Hřiště povídá o Vánocích. — Příběhy Jů a Hele: Opožděný dárek — Na Hřišti. — Rozhovor — Kabaret splněných přání — Rozloučení

            28. 12. 2010 na ČT2
            Stopáž129 minut

            25. prosinec 2010

            Martinovo sváteční přivítání. — Martinovo rozjímání o tom, že každá trojice slavných hrdinů má k sobě i někoho čtvrtého. — Příběhy Jů a Hele – Hod Boží – Ještě jeden vánoční dárek — Rozhovor s hercem Matoušem Rumlem. — Rozhovor s hercem Pavlem Křížem. — Martin a děti se loučí…

            25. 12. 2010 na ČT1
            Stopáž129 minut

            24. prosinec 2010

            Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

            24. 12. 2010 na ČT1
            Stopáž130 minut

            19. prosinec 2010

            Martin a děti apalují poslední svíčku na adventním věnci. — Taneční rozcvičky č. 23: Cvičení s Katkou 16. — Kronika z přírody - Prosinec — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Rozhovor s Monikou Sybolovou a pozvánka do Národní galerie. — Vrabčák Lojza: Škola pro hluchoněmé — Martin vyhlašuje burzu vánočních nápadů pro činné a činorodé. — Taneční rozcvičky č. 24 – 1. část: Co je to folklór — Co je to folklór — Martin i děti se loučí.

            21. 12. 2010 na ČT2
            Stopáž130 minut

            12. prosinec 2010

            Povídání o vůni Vánoc a o dnešním Hřišti. — Klára vyhlašuje soutěž – namalujte obrázek „Jůheláci na návštěvě u Krysáků“. Vítěz získá knížku o Krysácích! — JůHeletube č.8 — Co dělat č.6: Siréna, evakuace, improvizovaná ochrana — Na Hřišti se odehrává představení v podání studentů herectví ze Slovenska. Klára se na spoustu věcí zeptá nejen jich, ale i jejich vyučujícího Jana Přeučila. — Vrabčák Lojza č.11: Horolezčata — Klára upozorňuje na oslavu mezinárodního dne hor a světového dne dětství. — Ankety s dětmi: Jaký je tvůj nejoblíbenější sportovec? — Co možná nevíte: S Klárou Poláčkovou o horách — Klára vypráví historku o velkém vítězství na hoře Říp. — Je čas zapálit třetí svíčku na adventním věnci. Klára slibuje, že teď už bude čas do Vánoc ubíhat rychle.

            14. 12. 2010 na ČT2
            Video nelze z licenčních důvodů přehrát

            5. prosinec 2010

            Anděl i čert uposlechnou mikulášského volání a vydávají se na svět. — JůHeleTube č.7 — Příběhy Jů a Hele: Není miminko jako miminko — Co dělat: Úpal a úžeh — Děti na Hřišti si povídají s čertem o tom, co štve děti na čertech a čerty na dětech. — Přelety Vrabčáka Lojzy: Přepestro — Na Hřiště se po skluzavce snese anděl a vyhlásí soutěž o tři dvd s filmem Kuky se vrací. — Klára se loučí a zapaluje druhou adventní svíci.

            7. 12. 2010 na ČT2

            Napište nám