130 minut
Hřiště 7

6. prosinec 2009

Část: Klauník Notík II. č. 5

Obsah dílu

Na Hřišti sedí nešťastný Mikuláš, děti se rozhodnou rozveselit ho pohádkou. — Klauník Notík II. č. 5 — Příběhy Jů a Hele: O tom, jak se skrze Mufa porouchal hodnej čert — Mikuláš objevil na internetu spoustu smutných vzkazů od dětí, neví jak je řešit. Kamarádi z Hřiště mu poradí. — Vrabčák Lojza č. 4: Malí záchranáři — Taneční rozcvičky č. 30 – Step — Co možná nevíte: Společenská výchova č. 5 — Přelety vrabčáka Lojzy: Orientační běh — Mikuláš zanechal dětem i Markovi na Hřišti několik zvláštních dárků. — Marek a děti zapalují svíčku na adventním věnci.

Části dílu

00:00
Na Hřišti sedí nešťastný Mikuláš, děti se rozhodnou rozveselit ho pohádkou.
  20:17
  Klauník Notík II. č. 5
   Klauník Notík, pohádkový klavír Klimpr Klampr a slečna Písnička, prozradí malým i velkým další tajemství ze světa hudby.
   32:16
   Příběhy Jů a Hele: O tom, jak se skrze Mufa porouchal hodnej čert
    Lucka se chystá na Mikuláše a Muf se jí vydává na pomoc.
    37:57
    Mikuláš objevil na internetu spoustu smutných vzkazů od dětí, neví jak je řešit. Kamarádi z Hřiště mu poradí.
     41:42
     Vrabčák Lojza č. 4: Malí záchranáři
      Vrabčák Lojza navštěvuje spolu s dětmi z Krkonoš horskou službu a natáčí exkluzivní záběry z výcviku nových záchranářů.
      47:21
      Taneční rozcvičky č. 30 – Step
       Cyklus o tom, jak se hýbat a nenudit se! Další skvělá lekce stepu pro všechny.
       61:05
       Co možná nevíte: Společenská výchova č. 5
        Učit se správnému chování můžeme i s legrací. Další ze zábavně-vzdělávacích lekcí Ladislava Špačka.
        65:52
        Přelety vrabčáka Lojzy: Orientační běh
         O tom, že orientační běh je krásný sport v přírodě, ve kterém nezáleží jen na měření vlastních sil, ale jde i o kamarádství, přesvědčili vrabčáka Lojzu holky a kluci z oddílu orientačního běhu SK Chrast.
         70:02
         Mikuláš zanechal dětem i Markovi na Hřišti několik zvláštních dárků.
          127:32
          Marek a děti zapalují svíčku na adventním věnci.
           Přehrát celé video
           Stopáž131 minut
           Další díl
           13. prosinec 2009

           Přehled dílů

           131 dostupných
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           26. prosinec 2010

           Na Hřišti je Lucie s dětmi a zpíva Purpuru. — Lucie si s dětmi ze Hřiště povídá o Vánocích. — Příběhy Jů a Hele: Opožděný dárek — Na Hřišti. — Rozhovor — Kabaret splněných přání — Rozloučení

           28. 12. 2010 na ČT2
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           25. prosinec 2010

           Martinovo sváteční přivítání. — Martinovo rozjímání o tom, že každá trojice slavných hrdinů má k sobě i někoho čtvrtého. — Příběhy Jů a Hele – Hod Boží – Ještě jeden vánoční dárek — Rozhovor s hercem Matoušem Rumlem. — Rozhovor s hercem Pavlem Křížem. — Martin a děti se loučí…

           25. 12. 2010 na ČT1
           Stopáž129 minut

           24. prosinec 2010

           Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

           24. 12. 2010 na ČT1
           Stopáž130 minut

           19. prosinec 2010

           Martin a děti apalují poslední svíčku na adventním věnci. — Taneční rozcvičky č. 23: Cvičení s Katkou 16. — Kronika z přírody - Prosinec — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Rozhovor s Monikou Sybolovou a pozvánka do Národní galerie. — Vrabčák Lojza: Škola pro hluchoněmé — Martin vyhlašuje burzu vánočních nápadů pro činné a činorodé. — Taneční rozcvičky č. 24 – 1. část: Co je to folklór — Co je to folklór — Martin i děti se loučí.

           21. 12. 2010 na ČT2
           Stopáž130 minut

           12. prosinec 2010

           Povídání o vůni Vánoc a o dnešním Hřišti. — Klára vyhlašuje soutěž – namalujte obrázek „Jůheláci na návštěvě u Krysáků“. Vítěz získá knížku o Krysácích! — JůHeletube č.8 — Co dělat č.6: Siréna, evakuace, improvizovaná ochrana — Na Hřišti se odehrává představení v podání studentů herectví ze Slovenska. Klára se na spoustu věcí zeptá nejen jich, ale i jejich vyučujícího Jana Přeučila. — Vrabčák Lojza č.11: Horolezčata — Klára upozorňuje na oslavu mezinárodního dne hor a světového dne dětství. — Ankety s dětmi: Jaký je tvůj nejoblíbenější sportovec? — Co možná nevíte: S Klárou Poláčkovou o horách — Klára vypráví historku o velkém vítězství na hoře Říp. — Je čas zapálit třetí svíčku na adventním věnci. Klára slibuje, že teď už bude čas do Vánoc ubíhat rychle.

           14. 12. 2010 na ČT2
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           5. prosinec 2010

           Anděl i čert uposlechnou mikulášského volání a vydávají se na svět. — JůHeleTube č.7 — Příběhy Jů a Hele: Není miminko jako miminko — Co dělat: Úpal a úžeh — Děti na Hřišti si povídají s čertem o tom, co štve děti na čertech a čerty na dětech. — Přelety Vrabčáka Lojzy: Přepestro — Na Hřiště se po skluzavce snese anděl a vyhlásí soutěž o tři dvd s filmem Kuky se vrací. — Klára se loučí a zapaluje druhou adventní svíci.

           7. 12. 2010 na ČT2

           Napište nám