Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. Startuje řada nových hudebních dobrodružství Klauníka Notíka, zároveň přinášíme seriál o slušném chování s Ladislavem Špačkem. Nebude chybět Mila, Bob a Bobek ani Pat a Mat, které čekají trable s garáží, a povídání s režisérem Hynkem Bočanem uvede pokračování dobrodružství Rychlých šípů. Obzvláštní lahůdkou bude historický Magazín Jů a Hele. Moderuje Filip Čapka

Nejúžasnější, zábavou a novinkami nabité Hřiště. Startuje řada nových hudebních dobrodružství Klauníka Notíka, zároveň přinášíme seriál o slušném chování neboli etiketě s Ladislavem Špačkem. Rozhovor s režisérem Hynkem Bočanem uvede dobrodružství Rychlých šípů, při kterém se bude tajit dech. Nebude chybět Mila, Bob a Bobek, ani Pat a Mat, které čekají trable s garáží. A jestli si myslíte, že jsme zapomněli na Vrabčáka Lojzu či tradiční anketu, chyba lávky. Obzvláštní lahůdkou bude historický Magazín Jů a Hele. Moderuje Lucie Pernetová.

Bob a Bobek na cestách č. 19 (Amazonka), Otevři dveře č. 47, Mila – Tisíc a jeden příběh č. 31 (Zamilovaní ze dvou ostrovů), Klauník Notík II. č. 1, Taneční rozcvičky č. 26 – Step, Magazín Jů a Hele (A kde je Muf), Vrabčák Lojza č. 15 (Injekce legrace), Evropské pexeso č. 10 (Rumunsko), Ankety s dětmi, Minuta v muzeu č. 51, Co možná nevíte (Společenská výchova č. 1), Pat a Mat č. 5 (Garáž), Co možná nevíte – Hynek Bočan a Rychlé šípy – 2. část, Záhada hlavolamu č. 7

Bob a Bobek na cestách č. 19 (Amazonka)
Bob s Bobkem přiletí do Amazonského pralesa, kde jsou svědky kácení pralesa. Jako vždy se rozhodnou problém zde žijících lidí vyřešit.

Mila – Tisíc a jeden příběh č. 31 (Zamilovaní ze dvou ostrovů)
Příběh dvou zamilovaných, kteří bydlí každý na jiném ostrově a kteří se kvůli zlobě mořského hada nemohou navštěvovat.

Magazín Jů a Hele (A kde je Muf)
Známé postavy Kosmické čarodějnice a asistenta Milouše hledají svého pomocníka Mufa. Ocitají se ve slepičí škole, v říši potrestaných strašidel, která ztratila kouzelnou moc, setkávají se s dědem Vševědem, Jůheláky, až nakonec Mufa nalézají.

Záhada hlavolamu č. 7
Četba deníku pokračuje líčením pokusu s létajícím kolem, ze kterého Jan Tleskač spadne. Deník není dokončen, Jan Tleskač píše poslední slova na zvonici a je vyrušen zámečnickým mistrem Em. Rychlé šípy si domyslí následující situaci, kterou už trochu znají z kostelníkova vyprávění. Jana Tleskače, který se pádem ze zvonice zabil, pravděpodobně shodil tajemný Em. Rychlé šípy se vypraví do Stínadel do bývalé dílny Jana Tleskače. Naleznou téměř zničený plánek létajícího kola. Vyruší je však záhadný muž.

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 131 minut – Rok výroby: 2009 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.