132 minut
Hřiště 7

27. září 2009

Část: Taneční rozcvičky č. 20 – Rokenrol

Obsah dílu

Klauník Notík I.: „Na koncertě“ — Taneční rozcvičky č. 20 – Rokenrol — Příběhy Jů a Hele: O tom, jak Jů zachránilo Hele topícího se v peřejích — Vrabčák Lojza č. 11: Týden proti rasismu– mongolské děti v Pardubicích — Lucka a děti uvítají hosty z Taneční konzervatoře hl. m. Prahy a paní profesorku Pamelu Morávkovou. Hosté povypráví o studiu na konzervatoři a zatančí. — Magazín Jů a Hele: Knihomol — Co možná nevíte – ekologie č.1 — Ankety s dětmi — Lucka a děti si povídají o hrdinství. Lucka představuje Sira Nicholase Wintona a zmiňuje projekt Winton Train — Lucka a děti se ještě jednou radují z podzimní úrody a na týden se loučí

Části dílu

14:47
Klauník Notík I.: „Na koncertě“
  29:29
  Taneční rozcvičky č. 20 – Rokenrol
   Pořad o tom, jak se hýbat a nenudit se – tentokrát s rokenrolem.
   34:25
   Příběhy Jů a Hele: O tom, jak Jů zachránilo Hele topícího se v peřejích
    40:22
    Vrabčák Lojza č. 11: Týden proti rasismu– mongolské děti v Pardubicích
     45:04
     Lucka a děti uvítají hosty z Taneční konzervatoře hl. m. Prahy a paní profesorku Pamelu Morávkovou. Hosté povypráví o studiu na konzervatoři a zatančí.
      51:05
      Magazín Jů a Hele: Knihomol
       92:48
       Co možná nevíte – ekologie č.1
        V tomto díle cyklu o ekologii se dozvíme něco o třídění odpadu.
        101:44
        Ankety s dětmi
         Co je pro tebe největší ztráta času?
         103:31
         Lucka a děti si povídají o hrdinství. Lucka představuje Sira Nicholase Wintona a zmiňuje projekt Winton Train
          130:02
          Lucka a děti se ještě jednou radují z podzimní úrody a na týden se loučí
           Přehrát celé video
           Stopáž132 minut
           Další díl
           4. říjen 2009

           Přehled dílů

           131 dostupných
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           26. prosinec 2010

           Na Hřišti je Lucie s dětmi a zpíva Purpuru. — Lucie si s dětmi ze Hřiště povídá o Vánocích. — Příběhy Jů a Hele: Opožděný dárek — Na Hřišti. — Rozhovor — Kabaret splněných přání — Rozloučení

           28. 12. 2010 na ČT2
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           25. prosinec 2010

           Martinovo sváteční přivítání. — Martinovo rozjímání o tom, že každá trojice slavných hrdinů má k sobě i někoho čtvrtého. — Příběhy Jů a Hele – Hod Boží – Ještě jeden vánoční dárek — Rozhovor s hercem Matoušem Rumlem. — Rozhovor s hercem Pavlem Křížem. — Martin a děti se loučí…

           25. 12. 2010 na ČT1
           Stopáž129 minut

           24. prosinec 2010

           Štědrý den na Hřišti začíná — Martin vítá prvního svátečního hosta – Matyáše Valentu. — Přichází druhý sváteční host – Naďa Konvalinková. — Příběhy Jů a Hele – Štědrý den — Matyáš Valenta a Naďa Konvalinková přejí dětem krásné Vánoce. — Kabaret z maringotky aneb V čase vánočním — I na Hřišti se dnes naděluje.

           24. 12. 2010 na ČT1
           Stopáž130 minut

           19. prosinec 2010

           Martin a děti apalují poslední svíčku na adventním věnci. — Taneční rozcvičky č. 23: Cvičení s Katkou 16. — Kronika z přírody - Prosinec — Pohlednice aneb Jů (Hele) TUBE — Rozhovor s Monikou Sybolovou a pozvánka do Národní galerie. — Vrabčák Lojza: Škola pro hluchoněmé — Martin vyhlašuje burzu vánočních nápadů pro činné a činorodé. — Taneční rozcvičky č. 24 – 1. část: Co je to folklór — Co je to folklór — Martin i děti se loučí.

           21. 12. 2010 na ČT2
           Stopáž130 minut

           12. prosinec 2010

           Povídání o vůni Vánoc a o dnešním Hřišti. — Klára vyhlašuje soutěž – namalujte obrázek „Jůheláci na návštěvě u Krysáků“. Vítěz získá knížku o Krysácích! — JůHeletube č.8 — Co dělat č.6: Siréna, evakuace, improvizovaná ochrana — Na Hřišti se odehrává představení v podání studentů herectví ze Slovenska. Klára se na spoustu věcí zeptá nejen jich, ale i jejich vyučujícího Jana Přeučila. — Vrabčák Lojza č.11: Horolezčata — Klára upozorňuje na oslavu mezinárodního dne hor a světového dne dětství. — Ankety s dětmi: Jaký je tvůj nejoblíbenější sportovec? — Co možná nevíte: S Klárou Poláčkovou o horách — Klára vypráví historku o velkém vítězství na hoře Říp. — Je čas zapálit třetí svíčku na adventním věnci. Klára slibuje, že teď už bude čas do Vánoc ubíhat rychle.

           14. 12. 2010 na ČT2
           Video nelze z licenčních důvodů přehrát

           5. prosinec 2010

           Anděl i čert uposlechnou mikulášského volání a vydávají se na svět. — JůHeleTube č.7 — Příběhy Jů a Hele: Není miminko jako miminko — Co dělat: Úpal a úžeh — Děti na Hřišti si povídají s čertem o tom, co štve děti na čertech a čerty na dětech. — Přelety Vrabčáka Lojzy: Přepestro — Na Hřiště se po skluzavce snese anděl a vyhlásí soutěž o tři dvd s filmem Kuky se vrací. — Klára se loučí a zapaluje druhou adventní svíci.

           7. 12. 2010 na ČT2

           Napište nám